Crypto Engine Logowanie

Rejestracja w Crypto Engine

Innowacyjny system Crypto Engine pozwala na niebywale prostą rejestrację, która zajmuje nie więcej niż 5 minut. Intuicyjny portal nie powinien przysporzyć problemów nawet osobom dopiero poznającym wirtualny świat. Na początek należy wejść na oficjalną platformę dostępną w języku polskim. Po prawej stronie witryny znajduje się formularz online. Puste pola trzeba wypełnić podstawowymi danymi osobowymi takimi jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Kod kierunkowy
 • Numer telefonu
 • Unikatowe hasło

Hasło musi być trudne do odgadnięcia, dlatego warto wziąć pod uwagę wielkie i małe litery. Następnie po wyrażeniu zgód dotyczących ofert marketingowych, polityki prywatności i warunków korzystania z serwisu – z którymi należy się uprzednio dokładnie zapoznać – wystarczy kliknąć przycisk zatytułowany Rozpocznij teraz. System na podaną elektroniczną skrzynkę pocztową wygeneruje wiadomość z linkiem aktywacyjnym do konta.

Logowanie w Crypto Engine

Osoba zainteresowana po zalogowaniu do panelu klienta zostanie automatycznie przekierowana na stronę jednego z partnerów Crypto Engine. Witryna wymaga weryfikacji tożsamości, dlatego warto wcześniej przygotować sobie dowód osobisty oraz dokument poświadczający adres zamieszkania, na przykład wyciąg z rachunku bankowego. Proces trwa maksymalnie 1 godzinę.

Aby uzyskać pełny dostęp do portalu, konsument musi dokonać pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt początkowy wynosi 250 euro. Serwis przewiduje szeroki wybór metod płatności:

 • Karty kredytowe i debetowe, w tym Visa, MasterCard czy Maestro
 • Systemy płatności online, czyli Wire Transfer
 • E-wallety typu Web Money, Neteller i Skrill
 • Waluty cyfrowe, między innymi Bitcoin oraz Ethereum

Crypto Engine logowanie


Warunki w Crypto Engine

Crypto Engine logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 EURO
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Crypto Engine

Crypto Engine został stworzony do samodzielnej oceny sytuacji na giełdzie oraz do zarządzania środkami finansowymi inwestora w taki sposób, by przynieść jak największe zyski. To całkowicie zautomatyzowany robot kryptograficzny oparty na zaawansowanych algorytmach. Sztuczna inteligencja w przeciągu zaledwie kilku sekund analizuje dane z przeszłych i obecnych operacji, wiadomości ze świata, a także trendów na rynku. Twórcy szacują skuteczność oprogramowania na około 95%. (wydaje się to mało realne) Co oznacza, że minimum 9 na 10 transakcji kończy się sukcesem. W zależności od prognoz kryptobot spekuluje zarówno spadki, jak i wzrosty wartości walut cyfrowych.

Oferta Crypto Engine

Regulowani brokerzy udostępniają klientowi dźwignię handlową w wysokości 1:5000. Lewar w przypadku zysku pomnoży go 5000 razy. Analogicznie dzieje się w razie przegranej. Oprogramowanie należy włączać w godzinach porannych w celu ustalenia parametrów handlowych. Konsumentowi zajmie to około 20 minut dziennie. Warto jednak od czasu do czasu kontrolować poczynania kryptobota. Początkowo zalecane jest zapoznanie się z dostępną wersją demo. Dzięki czemu użytkownik odkryje reguły działania bota i jego wszelkie funkcjonalności. Domyślny poziom ryzyka wynosi 10%. Dodatkowo w 100% automatyczna sztuczna inteligencja zapewnia możliwość inwestowania osobom początkującym o nikłej wiedzy tradingowej.

Wpłaty i wypłaty środków finansowych są bezpłatne. Ponadto dostępne o każdej porze – klient musi wypełnić odpowiedni formularz na stronie Crypto Engine. Następnie – w zależności od wybranej metody płatności – na pieniądze trzeba będzie czekać do 3 dni roboczych. Warto wiedzieć, że serwis pobiera niewielkie opłaty prowizyjne od wygranych.

Platforma umożliwia grę setkami walut cyfrowych, między innymi:

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Crypto Engine

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Crypto Engine

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Crypto Engine

Oficjalna strona pl.crptengine.cyou
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Crypto Engine to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, jest to możliwe.

💣 Jak usunąć konto w Crypto Engine?

Jedynym sposobem na usunięcie konta jest kontakt z pracownikiem firmy drogą mailową.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Crypto Engine

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *