Crypto Crash Fortune Logowanie

Rejestracja w Crypto Crash Fortune

Tworzenie konta na platformie Crypto Crash Fortune charakteryzuje się prostotą i trwa zaledwie kilka minut. To na tyle intuicyjny proces, że nie powinien sprawić żadnych trudności nawet osobom nieobeznanym w wirtualnym świecie. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i skorzystać z formularza znajdującego się po prawej stronie witryny. Wniosek online wymaga podania danych takich jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod kierunkowy
 • Unikatowe hasło z uwzględnieniem dużych i małych liter oraz znaków specjalnych

Po zaakceptowaniu wszelkich wymaganych zgód dotyczących treści marketingowych, warunków korzystania z serwisu, a także polityki prywatności – z którymi uprzednio trzeba się dokładnie zapoznać – należy kliknąć przycisk Rozpocznij teraz. Hasło zostaje połączone z osobistym brokerem. Jego zadaniem jest monitorowanie działań handlowych na koncie konsumenta w celu zapewnienia zysku.

Logowanie w Crypto Crash Fortune

Prawidłowa rejestracja pozwala na zalogowanie się do Crypto Crash Fortune. Warto mieć na uwadze, że prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Przedstawiciel platformy kontaktuje się z użytkownikiem, by drobiazgowo opowiedzieć o możliwościach serwisu oraz krok po kroku objaśnić niezrozumiałe pojęcia tradingowe, a także co należy zrobić, żeby dokonać swojej pierwszej inwestycji. Pełny dostęp do portalu konsument uzyskuje dopiero po wpłaceniu określonej kwoty depozytu. Minimalna wartość handlowa wynosi 250 dolarów amerykańskich. Przelanie środków finansowych automatycznie aktywuje panel klienta.

Crypto Crash Fortune logowanie


Warunki w Crypto Crash Fortune

Crypto Crash Fortune logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Crypto Crash Fortune

Crypto Crash Fortune to oprogramowanie pozwalające na zawieranie z brokerem kontraktów na różnice cenowe, tak zwane CFD (contract for difference). Kryptobot przeprowadza niezależne analizy w tle, oparte na wiodących wskaźnikach technicznych i czynnikach wpływających na ceny akcji. Serwis gwarantuje:

 • Precyzyjny handel – inwestycja w oparciu o cenę kryptowalut, w tym zyski i straty
 • Innowacyjna technologia – brak opłat za usługi. Depozyt zaliczany jest na poczet pierwszej inwestycji, da się go z powodzeniem zachować lub obracać
 • Bezpieczeństwo – stworzony, aby pomagać początkującym i profesjonalistom. Platforma posiada wszystkie wymagane protokoły bezpieczeństwa oraz zestaw szyfrujący. Konsument musi przejść proces ścisłej weryfikacji tożsamości

Firma nie jest oficjalnie zarejestrowana. Każdy ma wgląd do jej danych. Użytkownik może sprawdzić, u kogo inwestuje pieniądze. Co więcej, broker zostaje wybrany i przypisany do klienta w zależności od regionu zamieszkania w celu zapewnienia jak najlepszych usług.

Oferta Crypto Crash Fortune

Metody wpłaty i wypłaty środków finansowych zależą od osobistego brokera. Główne to karta debetowa, kredytowa lub tradycyjny przelew bankowy. Jest możliwość płacenia w walutach cyfrowych.

Kontrakt CFD – umowa zawiązana pomiędzy dwiema stronami, dostawcą i inwestorem, w którym zakłada się, że sprzedający zapłaci różnicę między aktualną wartością (w dniu wykonania kontraktu) danych ściśle określonych aktywów (akcje, obligacje, waluty, surowce lub towary) i ich wartością w dniu ustalania kontraktu. Jeśli różnica jest ujemna, to określoną kwotę płaci kupujący sprzedającemu. Najprościej rzecz ujmując, użytkownik zawiązuje umowę i szacuje czy wartość kryptowaluty wzrośnie, czy spadnie. W przypadku 1000 euro zysk wyniesie 200 euro. Portal gwarantuje 99% skuteczności. Serwis czerpie zyski z udanych transakcji użytkowników.

Jeśli dopiero zaczyna się przygodę inwestycyjną, wskazane jest – przed jakąkolwiek próbą tradingową – skorzystanie z pomocy specjalistów. Na rynku inwestycyjnym działają poniższe podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Crypto Crash Fortune

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Crypto Crash Fortune

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Crypto Crash Fortune

Oficjalna strona pl.cryptocrashfortune.cyou
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Crypto Crash Fortune to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Crypto Crash Fortune?

Jedynym sposobem na usunięcie konta jest kontakt z pracownikiem firmy drogą mailową.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Crypto Crash Fortune

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *