Crypto Boom Logowanie

Rejestracja w Crypto Boom

Dołączenie do platformy inwestycyjnej brokera Crypto Boom jest możliwe po rejestracji swojego konta, co jest niezwykle prostym procesem i zajmuje zaledwie kilka minut. Należy wejść na oficjalną stronę firmy i już w głównej witrynie pojawi się formularz rejestracyjny. Należy wypełnić go swoimi prawdziwymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • numer telefonu

Proces zakładania nowego konta jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zasady i warunki działania firmy Crypto Boom oraz jej politykę prywatności. Zaleca się dokładne przeczytanie i zrozumienie wszelkich informacji zawartych na stronie internetowej. Do handlu online należy podchodzić z dużą ostrożnością, gdyż wiąże się on z pewnym ryzykiem utraty środków finansowych.

Logowanie w Crypto Boom

Zalogowanie się do swojego konta w serwisie Crypto Boom jest możliwe po prawidłowej aktywacji i nowego konta i pomyślnym przetworzeniu wszystkich wprowadzonych danych oraz ich weryfikacji przez system. Gdy rejestracja nowego użytkownika zostanie zaakceptowana, otrzyma on tytuł członka Crypto Boom. Jest to równoznaczne z otrzymaniem dostępu do oprogramowania tradingowego firmy za darmo. Aby zalogować się do swojego konta, wystarczy uzupełnić pustepola swoim adresem e-mail (lub numerem telefonu) oraz wcześniej utworzonym hasłem. Platforma Crypto Boom zostanie aktywowana po zasileniu konta środkami finansowymi. Jest to dowolna kwota, poczynając od minimalnej sumy 250 USD. Po uiszczeniu depozytu na swoim rachunku można rozpocząć pierwsze inwestycje na platformie. Ostatnim krokiem jest kliknięcie „handluj”, co pozwoli nowemu klientowi korzystać z precyzyjnego i dokładnego handlu zasilanego algorytmem firmy.

Platforma Crypto Boom oferuje swoim klientom dostęp do oprogramowania z urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Niestety w ofercie nie ma dedykowanej aplikacji mobilnej, lecz strona internetowa jest zaprojektowana w elastyczny sposób i doskonale dostosowuje się do każdego rodzaju sprzętu.

crypto boom logowanie


Warunki w Crypto Boom

crypto boom logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Crypto Boom

Crypto Boom jest platformą inwestycyjną założoną przez Steva McKaya – autora oprogramowania wykorzystywanego przez sytem. Firma w ostatnich latach zyskała na popularności wśród inwersorów z całego świata – zarówno profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na giełdzie online. Niezliczona ilość pozytywnych recenzji i opinii użytkowników wskazuje na wysoką jakość świadczonych usług i wiarygodność firmy.

Oferta Crypto Boom

Oferta platformy przedstawiona została szczegółowo na swojej oficjalnej stronie internetowej. Po jej analizie można wyróżnić kilka podstawowych i najmocniejszych punktów:

 • Niezwykle wydajność serwisu o dużej dokładności – około 99,4%.
 • Najlepsza i nowoczesna technologia, która jest wykorzystywana przez oprogramowanie Crypto Boom. Jest to najbardziej zaawansowany program w branży tradingowej – wyprzedza ono rynki o 0,01 sekundy. Jest to podstawa działania autorskiego, specjalistycznego algorytmu, dzięki któremu cała platforma jest zautomatyzowana.
 • Crypto Boom oferuje trading manualny oraz automatyczny (bez użycia rąk), dlatego też firma cieszy się tak dużą popularnością. Wiąże się to z różnorodnością technik prowadzenia handlu.
 • Crypto Boom jest platforma wielokrotnie nagradzaną. Jednym z niedawnych osiągnięć jest pierwsze miejsce w kategorii oprogramowania tradingowego od Amerykańskiego Stowarzyszenia Tradingowego.
 • System nie przewiduje żadnych ukrytych opłat brokerskich ani prowizji. Dodatkowo Crypto Boom zapewnia szybką egzekucję należności – zarobione pieniądze mogą zostać wypłacone przez użytkownika w dowolnej chwili bez zbędnych opóźnień.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Crypto Boom

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Crypto Boom

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Crypto Boom

Oficjalna strona securedailywealth.com/cryptoboom
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Crypto Boom to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Crypto Boom?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Crypto Boom

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  5

  Crypto Boom to zajebista platforma, którą polecam wszystkim. Ludzie, korzystajcie póki to działa. W 2 dni zwrócił mi się depozyt i jestem na sporym plusie

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *