Crypto Bank Logowanie

Rejestracja w Crypto Bank

W celu uzyskania dostępu do platformy Crypto Bank należy pomyślnie przejść proces rejestracji nowego konta użytkownika. Wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny widniejący na oficjalnej stronie internetowej firmy następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail

Następnie trzeba kliknąć Daj mi dostęp. Po pomyślnym przejściu procesu weryfikacji danych i rejestracji konta, nowy inwestor zostanie w sposób automatyczny przeniesiony na właściwą platformę i zostanie członkiem społeczności tradingowej. Zaleca się, w szczególności nowym użytkownikom, dokładne zapoznanie z wszelkiego rodzaju regulaminami i informacjami, gdyż handel online łączy się z pewnym ryzykiem. Proces rejestracji jest wolny od wszelkich opłat.

Jak założyć konto krok po kroku

Aby założyć konto w Crypto Bank, należy podjąć kilka łatwych kroków, aby ten cel zrealizować. Pierwszym z nich jest kliknięcie w poniższy baner:

załóż konto

Po kliknięciu zostaniemy przekierowanie na stronę główną Crypto Bank. W tym miejscu musimy zrozumieć bardzo ważną sprawę. Crypto Bank jest oprogramowaniem, które pomaga nam w realizacji zyskownych inwestycji na giełdzie, dlatego też Crypto Bank nie jest giełdą, tylko programem. Twórcy oprogramowania użyczają swojego programu, z którego korzystamy na giełdzie.

W lepszym zrozumieniu: Crypto Bank to oprogramowanie, z którego korzystamy, grając na giełdzie. Dobrą wiadomością jest fakt, że po rejestracji na stronie głównej kryptobota, zostaniemy automatycznie zarejestrowani na giełdzie, która współpracuje ze wspomnianym programem.

Wracając do tematyki zakładania konta, po kliknięciu w niebieski baner “Załóż konto” zostaniemy przeniesieni na stronę główną Crypto Bank. Będzie ona wyglądać następująco:

jak zalozyc konto crypto bank

Po prawej stronie strony ukaże się nam kwadratowy panel rejestracji:

jak zalozyc konto crypto bank 1

Wpisujemy nasze prawdziwe dane, czyli imię, nazwisko oraz adres e -mail. Następnie klikamy “Daj mi dostęp”:

jak zalozyc konto crypto bank 2

Wpisujemy wymyślone przez nas hasło oraz klikamy znowu “Daj mi dostęp”:

jak zalozyc konto crypto bank 3

Ostatnią rzeczą jest wpisanie naszego numeru telefonu. Pamiętaj, że musi to być nasz prawdziwy numer. Po dodaniu naszego nr telefonu klikamy znowu “Daj mi dostęp”. Naszym oczom ukaże się taka informacja:

jak zalozyc konto crypto bank 4

Klikamy “Zacznij handlować” bądź czekamy, aż strona sama się przeładuje. Na podany przez nas adres e – mail powinna przyjść wiadomość o rejestracji konta. Następnym krokiem jest odebranie telefonu od opiekuna konta oraz weryfikacja i wpłata depozytu, którym będziemy obracać.

Jak wpłacić pieniądze w Crypto Bank

Po rejestracji konta naszym oczom od razu pojawi się panel z możliwością wpłaty konta, będzie on wyglądał następująco:

jak zalozyc konto crypto bank 5

Nie zrażajmy się tym, że wszystko napisane jest po angielsku, bowiem po dokonaniu wpłaty, w głównym panelu inwestycyjnym będziemy mogli zmienić na język polski. Niestety panel z wpłatą jest tylko po angielsku. 

Uzupełniamy dane potrzebne do wpłaty:

 • Amount – Kwota
 • Card Holder Name – nazwa posiadacza karty
 • Credit Card Number – numer karty kredytowej
 • Expiration Date- oznacza termin ważności karty
 • CVV – numer CVV karty
 • Address – Adres

 

Po wpisaniu wszystkich danych klikamy “Submit”, co oznacza wyślij.

Po dokonaniu wpłaty naszym oczom ukaże się główny panel inwestycyjny:

jak zalozyc konto crypto bank 6

Jak wypłacić pieniądze z Crypto Bank

Aby wypłacić pieniądze, należy wejść w główny panel inwestycyjny (zdjęcie powyżej) oraz kliknąć w rozwijane menu w prawym górnym rogu, a następnie wybrać “Wypłata”:

jak zalozyc konto crypto bank 7

Po przejściu do panelu z wypłatą depozytu wpisujemy kwotę, jaką chcemy wypłacić i klikamy czerwony przycisk z napisem “Withdraw” co oznacza po angielsku, wypłać. Pamiętajmy,  że musimy posiadać minimum 50 EURO, aby zrealizować wypłatę.

jak zalozyc konto crypto bank 8

W razie jakichkolwiek problemów możemy się zwrócić o pomoc pracownika firmy. Najszybszy sposobem będzie skorzystanie z czatu, który pojawi się nam w prawym dolnym rogu:

jak zalozyc konto crypto bank 9

Logowanie w Crypto Bank

Crypto Bank to intuicyjne oprogramowanie w pełni dostępne dla swoich użytkowników tuż po zalogowaniu się. W tym celu należy podać wcześniej wprowadzane do systemu dane. Kolejnym krokiem jest zasilenie swojego konta – dokonanie pierwszej wpłaty, która będzie tworzyć bazę przyszłych inwestycji. Kwotą minimalną jest 250 $, ale oczywiście można przelać dowolną, większą kwotę. Po pełnej aktywacjo swojego konta inwestorzy mogą przystąpić do swojej pierwszej transakcji, która wedle upodobań ma charakter automatyczny lub manualny. Prowadzenie konta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.Crypto Bank logowanie

Opinie o Crypto Bank

Po wejściu w wyszukiwarkę internetową oraz wpisaniu frazy Crypto Bank Opinie naszym oczom ukaże się wiele stron, na których można spotkać wiele opinii na temat kryptobota. W dużej mierze są to pozytywne opinie od osób, którym udało się zarobić dużo pieniędzy. Są to ludzie, którzy porzucili swoje dotychczasowe zajęcia, aby skupić się na inwestycji. Można się domyśleć, że oprogramowanie pomogło im w tym, aby osiągnąć niezależność finansową.

Z drugiej strony, możemy również spotkać się z osobami, które uważają, że nie da się zarobić na inwestycji. W dużej mierze są to osoby, które nie mają zielonego pojęcia o inwestycji czy nawet o prostym etapie zakładania konta na Crypto Bank.

Swojego czasu, Crypto Bank reklamował Szymon Hołownia. Musimy sobie jednak zadać pytanie, czy faktycznie Szymon dorobił się na Crypto Bank? Ciężko stwierdzić, ponieważ nigdy nie mieliśmy oficjalnej wypowiedzi na ten temat.

Jak wiadomo, ile ludzi tyle jest opinii, dlatego każdy z osobna musi podjąć decyzję czy chce zmienić swoje dotychczasowe życie i zaryzykować, bowiem jak wiemy, każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem.

Poniżej przedstawione są niektóre z opinii na temat Crypto Bank:

opinie crypto bank

opinie crypto bank 1

opinie crypto bank 2

opinie crypto bank 3

opinie crypto bank 4

Na samym dole naszego artykułu jest dyskusja na temat Crypto Bank, również i tam możesz znaleźć opinię na temat firmy.


Warunki w Crypto Bank

Crypto Bank logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Crypto Bank

Crypto Bank to ogólnie dostępna platforma specjalizująca się w handlu online i obrocie kryptowalutami. Oprogramowanie firmy daje szanse swoim użytkownikom na osiągnięcie zysku w stosunkowo niedługim czasie, przy czym ryzyko poniesienia strat jest zredukowane do minimum. System opiera się na ustanowionych, innowacyjnych algorytmach oraz całkowitej automatyzacji, która praktycznie wyklucza działania osób fizycznych.

Na oficjalnej stronie można się dowiedzieć, że wystarczy jedynie kilka minut każdego dnia, by zacząć osiągać znaczne wpływy. Dzięki stosowanej przez firmę technologii najwyższej jakości margines błędu jest możliwie redukowany, a wszelkie analizy maksymalnie udoskonalone. Co istotne, firma jest zarejestrowana i działa w pełni legalnie na rynku międzynarodowym.

Sprawdź również Bitcoin Investor.

Oferta Crypto Bank

Crypto Bank oferuje dwie możliwości prowadzenia handlu online:

 • Trading manualny, polegający na samodzielnym kierowaniu swoimi inwestycjami
 • Trading automatyczny, polegający na działaniu ciągle udoskonalanego systemu algorytmów, przez co wkład użytkownika jest znikomy

Automatyzacja platformy jest doskonałą opcją dla osób niedoświadczonych w handlu kryptowalutami, jest też najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez użytkowników. Ryzyko niekorzystnej transakcji jest bardzo niskie dzięki rzetelnym analizom i aktualizacjom giełdy i rynku walutowego. Mimo iż ręcznie nie trzeba wykonywać prawie żadnych operacji, warto samodzielnie spędzić trochę czasu na analizę trendów i tendencji występujących na rynku, w celu zrozumienia działania algorytmu. Niezliczona ilość pozytywnych opinii użytkowników serwisu jest potwierdzeniem sprawności i wiarygodności tego oprogramowania. Platforma działa niezwykle intuicyjnie, dlatego doskonale sprawdzi się w stosunku do każdego inwestora, a interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. W razie pytań lub wątpliwości użytkowników, do ich dyspozycji jest całodobowo działający zespół wsparcia, który oferuje fachową pomoc. Profesjonaliści również pozostają dostępni do pokierowania pierwszymi transakcjami nowych użytkowników, a także chętnie dzielą się swoim własnym doświadczeniem.

Sama firma opisuje się jako nagradzana platforma o niezwykle dokładnej wydajności, stosująca najlepszą możliwą technologię.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Crypto Bank

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Crypto Bank

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Crypto Bank

Oficjalna strona cryptobank.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Crypto Bank to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Crypto Bank?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Źródło: https://cryptobest.eu/pl/crypto-bank-opinie

Opinie o Crypto Bank

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  5

  Zalożyłam konto po czym zostałam przekierowana odrazu na giełdę, gdzie handlujemy. Za chwilę dostałam telefon od pracownika firmy, który pomógł mi wpłacić pieniądze, po odczekaniu kilku sekund miałam już dodane saldo. Dzięki sygnałom dostarczanym przez pracownika firmy, w tamtym tygodniu zarobiłam 150 $, jeszcze tylko 100$ i wyjdę na zero, czyli wypłacę swój wkład i będę obracać tym co mi zostało bez obawy o stratę

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *