Creditstar Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Creditstar, należy kliknąć stronie głównej firmy w przycisk z napisem “Zaloguj się”, który znajdziesz w prawym górnym rogu. Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy wymagane dane.

creditstar logowanie


Pożyczka w Creditstar

creditstar login

Warunki pożyczki w Creditstar

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 5 dni do 3 miesięcy
 RRSO Od 339.00 % do 511.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 do 70 lat


O firmie Creditstar

Firma Credistar Poland należy do działającej na rynku międzynarodowym od 2006 roku spółki Creditstar Group. Przedsiębiorstwo poza Polską udziela pożyczek m.in. w Estonii, Finlandii, Szwecji czy na Litwie, chwaląc się znaczną ilością klientów – 160 tysięcy, którzy wzięli już ponad 500 tysięcy pożyczek. Firma Creditstar oferuje pożyczki krótkoterminowe.

Creditstar Poland to instytucja pożyczkowa wpisana do Krajowego Rejestru Instytucji Pożyczkowych.

Oferty pożyczek w Creditstar

Creditstar ma w ofercie pożyczki krótkoterminowe, tak zwane „chwilówki” oraz pożyczki ratalne. Czas spłaty pożyczek krótkoterminowych wynosi do 30 dni, a pożyczek ratalnych 2 lub 3 miesiące – zależnie od możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Pierwsza pożyczka jest darmowa, nie niesie za sobą dodatkowych kosztów prowizji i odsetek. Nowi klienci mogą wystąpić o pożyczkę od 100 zł do 1500 zł na maksymalny okres spłaty wynoszący 30 dni. Kwota każdej kolejnej pożyczki rośnie systematycznie. Druga pożyczka może wynosić do 2 tysięcy złotych. Doliczane są do niej opłaty związane z prowizją i oprocentowaniem.

Wysokość RRSO oraz oprocentowania pożyczki zależą od wysokości pożyczanej kwoty, oraz czasu spłaty pożyczki. Należy mieć na uwadze, że każda pożyczka jest ostatecznie rozpatrywana indywidualnie, co może oznaczać ostatecznie niższą, możliwą kwotę pożyczki lub niższe koszty pożyczki. Występując o pożyczkę ratalną, można liczyć na kwotę dużo wyższą aż do 10 tysięcy złotych oraz na okres spłaty do 3 miesięcy.

Ważną informacją, o której należy pamiętać, jest brak przedłużania okresu spłaty w firmie. W momencie braku terminowej spłaty pożyczki należy liczyć się z konsekwentnym działaniem określonym przez prawo w celu wyegzekwowania spłaty przez instytucję, od karnych odsetek (do 14% w ciągu roku) po wpis do rejestru dłużników i postępowanie komornicze.

Wnioskowanie pożyczki w Creditstar

Proces wnioskowania pożyczki w firmie składa się z kilku prostych etapów i odbywa się online. Pierwszym krokiem złożenia wniosku jest rejestracja konta w serwisie internetowym firmy. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po dokonaniu wyboru system przenosi automatycznie do strony z formularzem wniosku, który należy uzupełnić danymi osobowymi takimi jak imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego. W ramach wniosku należy również uzupełnić deklarację majątkową.

Kolejnym krokiem wnioskowania pożyczki w firmie jest weryfikacja danych osobowych przy pomocy aplikacji Grosz connect (połączenie się z własnym rachunkiem przy użyciu aplikacji) lub tradycyjnego przelewu na rachunek bankowy firmy, w wysokości 1 grosza. Po  udanej weryfikacji kolej tylko na decyzję Creditstar o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku. Zostanie ona przesłana drogą e-mailową, bądź SMS-ową.

Jeśli wniosek zostanie złożony w czasie godzin pracy instytucji, można liczyć na rozpatrzenie wniosku nawet w ciągu kilkunastu minut. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania, pożyczka zostanie przelana natychmiastowo na konto bankowe wnioskodawcy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Creditstar

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić następujące warunki:

 1. Mieć ukończone 18 lat
 2. Posiadanie polskiego obywatelstwa
 3. Posiadanie obywatelstwa polskiego oraz ważny dowód osobisty
 4. Stały adres zamieszkania oraz zameldowanie na terenie Polski
 5. Wnioskowanie pożyczki jako osoba fizyczna
 6. Brak zaległych długów i spłat pożyczek weryfikowany przez firmę w rejestrach finansowych oraz bazach dłużników
 7. Stały dochód miesięczny (możliwość weryfikacji przez pracowników firmy Creditstar)
 8. Brak niespłaconej, zaciągniętej pożyczki w firmie Creditstar
 9. Posiadanie aktywnego konta bankowego w banku polskim oraz dostęp do bankowości elektronicznej

Zalety Creditstar

 • Minimum formalności
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Prosta i przejrzysta strona internetowa

Wady Creditstar

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Creditstar

Oficjalna strona creditstar.pl
 Adres ul. Emilii Plater 53, 00-013 Warszawa
 Telefon 22 307 51 53
 Adres e- mail info@creditstar.pl

Opinie o firmie Creditstar

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *