Credit.pl Logowanie

 

Logowanie w Credit jest bardzo proste. Wystarczy wpisać swój numer PESEL oraz hasło, w prawym górnym rogu. Wpisane dane zatwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

Gotowe!

credit.pl logowanie


Pożyczka w Credit.pl

credit login

Warunki pożyczki w Credit.pl

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 10 dni do 30 dni
 RRSO Od 173.52 % do 77545.36 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 65 lat


O firmie Credit.pl

Credit.pl weszła na rynek polski w 2015 roku. Została założona przez przedsiębiorstwo Nordecum, będące częścią Placet Group Ü z Estonii. W swojej ofercie firma posiada pożyczki krótkoterminowe online w kwocie w wysokości aż do 5 000 złotych. Oferta zapewnia szybką pożyczkę na dobrych warunkach oraz oferuje elastyczność w przypadku problemów z terminową spłatą.

Oferty pożyczek w Credit.pl

Credit.pl proponuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 złotych do 5 000 złotych z koniecznością spłaty od 10 do 30 dni. Dla klientów ubiegających się o pożyczkę przygotowana jest oferta promocyjna – 50% z limitem kwoty do 3000 złotych. Klienci wnioskujący pożyczkę po raz kolejny mogą ubiegać się o kwotę do 5 000 złotych.

Warto podkreślić jednak, że kwota pożyczki jest zależna również od sytuacji finansowej pożyczkobiorcy oraz jego zdolności kredytowej.  Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Pożyczkobiorcom przysługuje możliwość opóźnienia terminu spłaty pożyczki – w tym celu należy wejść w osobiste konto w systemie internetowym firmy i zapłacić określoną opłatę za przełożenie terminu.

Credit.pl oferuje również okazję do zarobienia dodatkowej kwoty 100 złotych. Oferta ta nosi nazwę „Przyprowadź przyjaciela i otrzymaj 100 złotych”. Zasady okazji są proste. Firma oferuje 100 złotych w zamian za wziętą pożyczkę w wysokości minimalnie 500 złotych przez poleconego, nowego klienta.

Wnioskowanie pożyczki w Credit.pl

Wnioskowanie pożyczki w firmie Credit.pl składa się z kilku prostych kroków. Pierwszym z nich jest wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Jest to możliwe na głównej stronie serwisu Credit.pl. Kalkulator dostępny na stronie, pozwala na zapoznanie się ze szczegółami pożyczki takimi jak dodatkowe koszty (prowizja, odsetki oraz RRSO). Po dokonaniu wyboru należy kliknąć „Chcę otrzymać pożyczkę”. Następnie należy zarejestrować konto osobiste w serwisie firmy. Formularz rejestracyjny, należy uzupełnić o dane personalne takie jak imię i nazwisko oraz wyjątkowo na tym etapie, należy podać również numer dowodu oraz PESEL i adres zameldowania. Kolejnym krokiem jest zweryfikowanie danych osobowych. Odbywa się ono przy pomocy aplikacji Kontomanik – po jej otwarciu należy jedynie zalogować się na własne internetowe konto bankowe. Po ukończeniu weryfikacji należy wypełnić formularz wniosku do końca. Oprócz danych osobowych ważne są również dane związane z sytuacją finansową, wykonywaną pracą oraz dochodami miesięcznymi. Następnie należy wysłać wniosek.

Informacja o pozytywnej lub negatywnej decyzji zostanie wysłana drogą SMS-ową, lub e-mailową. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pożyczka zostanie wypłacona natychmiastowo.

Wymagania uzyskania pożyczki w Credit.pl

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić następujące wymagania:

 • Wiek powyżej 21 do 65 lat (należy zauważyć, że minimalny wiek różni się od standardowo obowiązującego ukończenia pełnoletności)
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Adres zamieszkania oraz zameldowania na terenie Polski
 • Stały dochód miesięczny
 • Posiadanie dowodu osobistego
 • Brak zaległych niespłaconych pożyczek – firma weryfikuje klienta w krajowych rejestrach dłużników
 • Brak zaciągniętych pożyczek w Credit.pl (aby wystąpić o kolejną pożyczkę, należy spłacić poprzednią)
 • Posiadanie osobistego rachunku bankowego z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail
 • Wnioskowanie pożyczki w celach prywatnych

Zalety Credit.pl

 • Minimum formalności
 • Długi czas pracy biura obsługi klienta
 • Możliwość weryfikacji danych za pomocą Instantora

Wady Credit.pl

 • Brak pierwszej darmowej pożyczki
 • Weryfikacja danych w rejestrze dłużników

Kontakt Credit.pl

Oficjalna strona credit.pl
 Adres ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
 Telefon 22 209 25 58
 Adres e- mail info@credit.pl

Opinie o firmie Credit.pl

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *