Credit Expres Logowanie

Serwis nie przewiduje opcji zakładania konta, dlatego nie można się zalogować.

credit expres logowanie


Pożyczka w Credit Expres

credit expres login

Warunki pożyczki w Credit Expres

Kwota 100 zł – 25000 zł
 Termin od 5 do 365 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Credit Expres

Credit Expres to instytucja pozabankowa współpracująca z wieloma firmami pożyczkowymi. Udzielanie pożyczek ratalnych na dogodnych  warunkach, bez wypełniania zawiłych i trudnych dokumentów to specjalność Credit Expres. Wnioskodawca w ciągu kilku minut otrzymuje pożyczone pieniądze na konto. Firma posiada przejrzystą stronę internetową, na której krok po kroku klient otrzymuje dokładną instrukcję jak złożyć wniosek o pożyczkę.

Firma jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 1.

Oferty pożyczek w Credit Expres

Usługi świadczone przez firmę Credit Expres są darmowe, kwota pożyczki i czas jej spłaty uzależnione są od firmy pożyczkowej, jaką Credit Expres wybierze dla wnioskodawcy. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta kwota maksymalna to nawet 25.000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy.

Dodatkowo z pożyczką wnioskodawca zobowiązany jest pokryć powiązane z nią opłaty, a wysokość tych opłat znane są jeszcze przed zawarciem umowy. Do opłat zaliczamy: odsetki, prowizje, podatki i marże oraz koszty usług dodatkowych (koszty ubezpieczenia)

Wnioskowanie pożyczki w Credit Expres

Credit Expres na podstawie wyboru kwoty i czasu spłaty przestawia klientowi ofertę pożyczki konkretnego pożyczkodawcy. Na stronie internetowej firmy za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym wnioskujący wybiera wartości dotyczące  pożyczki i wypełnia prosty formularz rejestracyjny, wpisując imię i nazwisko, numer telefonu i adres e – mail. Po zaznaczeniu wszystkich zgód zostaje przekierowany do wniosku konkretnego pożyczkodawcy. Następnie klient uzupełnia wniosek niezbędnymi danymi: imię i nazwisko, adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli jest inny niż zameldowania) numer PESEL i numer dowodu osobistego, stan cywilny, informacje o dochodach i zdolności kredytowej, numer rachunku bankowego, numer telefonu i adres e – mail.

Zdarzyć się może, że pożyczkodawca wymagać będzie uzupełnienia wniosku o dodatkowe dane. Na podstawie podanych informacji, firma pożyczkowa weryfikuje tożsamość wnioskodawcy, zdolność kredytową i możliwości finansowe. Sprawdza bazy rejestrów dłużników czy dane osobowe wnioskodawcy są w nich umieszczone.

W zależności od wymagań danej firmy pożyczkowej weryfikacja nastąpić może na dwa sposoby, pierwsze jest przesłanie kwoty w wysokości 1 grosza lub 1 złotego na podane przez firmę konto, drugim – za pomocą aplikacji Instantor lub Kontomatik, przez którą klient loguje się do swojego konta bankowego. Jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie decyzję o przyznaniu pożyczki wnioskodawca, otrzyma błyskawicznie na podany numer telefonu lub e – mail a pieniądze na konto.

Firmy pożyczkowe uwzględniają także możliwość odstąpienia od umowy i wcześniejszej spłaty zobowiązania. Pożyczkobiorca ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. W tym celu klient na wskazany adres wysyła oświadczenie i zwraca gotówkę według ustalonych wcześniej zaleceń.

W przypadku jeśli pożyczkobiorca chciałby przedłużyć spłatę zobowiązania, musi liczyć się z dodatkowymi kosztami. Zapoznać się musi również, jeszcze przed podpisaniem umowy, czy dana usługa u wybranego przez niego pożyczkodawcy jest dostępna.

W przypadku opóźnienia w spłatach rat lub zaprzestania ich spłaty, pożyczkodawca  zmuszony będzie do wykonania czynności w celu odzyskania pożyczonych pieniędzy. Oprócz odsetek karnych i przekazaniu sprawy do windykatora firma przekaże sprawę do sądu, a co za tym idzie, dłużnik zostanie poddany egzekucji komorniczej, a jego dane wpisane do BIK – u.

Wymagania uzyskania pożyczki w Credit Expres

Dokładne określenie warunków, jakie powinien spełniać wnioskodawca, każda firma przedstawia  w sposób indywidualny. Standardem będą wymagania:

  • Pełnoletniość z obywatelstwem polskim.
  • Posiadanie ważnego dowodu osobistego.
  • Zdolność do czynności prawnych i czysta historia kredytowa.
  • Brak długów.
  • Posiadanie rachunku bankowego.

Zalety Credit Expres

  • Minimum formalności
  • Długi okres spłaty zobowiązania
  • Wysoka kwota pożyczki

Wady Credit Expres

  • Pośrednik

Kontakt Credit Expres

Oficjalna strona creditexpres.pl
 Adres ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Credit Expres

100,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *