Credissimo Logowanie

Aby zalogować się na swoje konto w Credissimo, należy kliknąć prawy górny róg w napis “Zaloguj się”. Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

credissimo logowanie


Pożyczka w Credissimo

credissimo login

Warunki pożyczki w Credissimo

Kwota 500 zł – 10000 zł
 Termin od 15 dni do 24 miesięcy
 RRSO Od 88.27 % do 400.25 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 21 lat


O firmie Credissimo

Firma Credissimo działalność rozpoczęła w 2007 roku. Wywodzącą się z Bułgarii, nowa na polskim rynku pożyczkowym firma, w sposób profesjonalny i rzetelny zajmuje się udzielaniem pożyczek online. Fachowe podejście do klienta, przejrzyste i atrakcyjne oferty, błyskawiczna wypłata gotówki to wizytówka Credissimo. Instytucja wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek online i pożyczek ratalnych.

Oferty pożyczek w Credissimo

Credissimo nie udziela pożyczek darmowych. Od początku naliczane są opłaty i prowizje. Jednak warto powracać do Credissimo po kolejną gotówkę, ponieważ firma w podziękowaniu za lojalność, nagradza stałych klientów specjalnymi ofertami: wnioski są rozpatrywane w pierwszej kolejności, udzielane są premie, pożyczkobiorca może liczyć na udział w loteriach. Swój produkt (chwilówkę) pod nazwą „Do wypłaty” firma Credissimo udostępnia w kwotach od 100 do 5000 zł z okresem spłaty od 15 do 30 dni.

Pożyczki ratalne, czyli „Credissimo Plus” to wyższe kwoty i dłuższe okresy spłaty. Pożyczkodawca proponuje już od 500 do 10000 zł na okres spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Oferta Credissimo jest kompleksowa, gotówka błyskawicznie przekazywana na konto pożyczkobiorcy bez zbędnych zaświadczeń i ukrytych kosztów.

Wnioskowanie pożyczki w Credissimo

Na głównej stronie internetowej firmy, w miejscu zakładek pożyczkobiorca wybiera rodzaj pożyczki, którą jest zainteresowany. Następnie suwakami w kalkulatorze pożyczkowym ustawia wartości w miejscach: kwota  i czas spłaty, dodatkowo podaje adres e – mail i numer telefonu. Po przejściu na stronę z formularzem wniosku pożyczkobiorca wpisuje pełne dane osobowe i informacje o zatrudnieniu i dochodach.

Po weryfikacji tożsamości przez aplikację Kontomatik pożyczkodawca rozpatruje wniosek. Czas oczekiwania to kilka minut, ale Credissimo zastrzega sobie prawo rozpatrywania wniosków w pierwszej kolejności klientom, którzy w przeszłości korzystali  z usług firmy. Jeśli cała procedura przebiegnie bez zastrzeżeń, o jej przebiegu wnioskodawca zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo. Jeżeli potencjalny klient posiada rachunek w Banku Pocztowym, Nest Banku lub w NBP Paribas – pożyczoną gotówkę otrzyma błyskawicznie, natomiast klienci z kontem w innych bankach będą musieli poczekać dłużej.

Zaskakującym dla pożyczkobiorców może być fakt konieczności wpisania do wniosku drugiej osoby. Celem takiego działania jest potwierdzenie przez wskazaną osobę chęć złożenia wniosku przez pożyczkobiorcę.

Wymagania uzyskania pożyczki w Credissimo

Firma wymaga od swoich klientów, aby byli osobami pełnoletnimi, nie ustaliła jednak górnej granicy wieku, pożyczkobiorca musi mieć ukończone 21 lat. Pożyczki są przeznaczone dla osób fizycznych, pożyczkodawca nie wspiera finansowo właścicieli firm. Warunkiem jest również posiadanie polskiego adresu zamieszkania. Udzielanie pożyczki odbywa się w całości online, więc niezbędny będzie ważny numer telefonu i adres e – mail. Konto bankowe należeć powinno wyłącznie do wnioskodawcy.

Jak każdej firmie pożyczkowej Credissimo zależy na sumiennych klientach i odzyskiwaniu pożyczonej gotówki, dlatego zastrzega sobie możliwość sprawdzenia każdego pożyczkobiorcy w rejestrach dłużników. Mogą to być: Biuro Informacji Kredytowej (BIK), BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów (KRD), Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG).

Zdarzają się klienci niewypłacalni, tu firma po raz kolejny wychodzi naprzeciw i stwarza możliwość spłacenia zobowiązania walutą BitCoin przelewami Blue Media. Zalecany jest również kontakt z konsultantem w celu znalezienia najlepszego rozwiązania. Najważniejsze jest, aby klient nie dopuścił do sytuacji, w której pożyczkodawca będzie zmuszony do podjęcia następujących kroków: naliczenia wysokich odsetek karnych, przekazania sprawy do windykatora, próby odzyskania długu na drodze sądowej oraz zajęcie konta przez komornika. Ostatecznie, jeśli pożyczkobiorca nadal nie wywiąże się z obowiązku zwrotu pożyczonej gotówki, dane osobiste zostaną wpisane do baz rejestrów dłużników, a co skutkować będzie negatywną decyzją przy kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę.

Zalety Credissimo

  • Możliwość spłacenia zobowiązania Bitcoinem
  • Niski próg wiekowy
  • Brak górnej granicy wiekowej
  • 2 oferty (pożyczka krótkoterminowa i ratalna)
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady Credissimo

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników
  • Konieczność podania drugiej osoby we wniosku

Kontakt Credissimo

Oficjalna strona credissimo.pl
 Adres ul. Kołobrzeska 2, 02-923 Warszawa
 Telefon 22 103 0 300
 Adres e- mail contacts@credissimo.pl

Opinie o firmie Credissimo

500,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *