Coincasso Logowanie

Logowanie w Coincasso

Klient, aby móc dowolnie zarządzać swoim kontem, musi uprzednio wejść na oficjalną platformę coincasso.com/pl/ i kliknąć przycisk Zaloguj znajdujący się w prawym, górnym rogu witryny. Dzięki temu zostanie automatycznie przeniesiony do panelu logowania, gdzie powinien podać swój adres e-mail, który podał podczas procesu rejestrowania. Następnie należy nacisnąć ikonę Wyślij e-mail z hasłem. Na elektronicznej skrzynce pocztowej pojawi się wiadomość wygenerowana przez system z linkiem aktywacyjnym do zresetowania hasła. Wystarczy wymyślić nowe hasło, zatwierdzić je i zaakceptować zmiany.

W przypadku, gdy konsument miał ustawiony kod 2FA, musi zrobić to ponownie. Kolejno trzeba wpisać kod w puste pole, które pojawi się przy próbie logowania. 2FA można znaleźć w aplikacji Authenticator (kod jest generowany co 30 sekund). Jeśli użytkownik nie posiada 2FA, tuż po zalogowaniu powinien je ustawić, aby hasło było maksymalnie bezpieczne.

W sekcji Profile należy uzupełnić informacje osobiste, po czym przejść przez proces KYC. CoinCasso wymaga weryfikacji danych poprzez:

 • Dodanie zdjęcia dowodu lub paszportu z widocznym imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia
 • Umieszczenia zdjęcia udowadniającego poprawność podanego adresu zamieszkania, na przykład prawo jazdy czy wyciąg z konta bankowego
 • Dołączenia zdjęcia typu selfie z kartką z bieżącą datą, a także dowodem osobistym bądź paszportem trzymanym w ręce

coincasso logowanie


Warunki w Coincasso

coincasso logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wartość wymiany
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych i firm
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o firmie Coincasso

CoinCasso to polska giełda kryptowalut zarejestrowana w Estonii. Powstała w 2018 roku. Twórcami są bracia pochodzący z Polski, Luke i Marek Ozimski. Serwis oferuje dochód pasywny za posiadanie autorskich tokenów CCX na koncie. Tokeny zachowane są w standardzie ERC20 znanym z Ethereum.

Celem CoinCasso jest rozbudowanie platformy do wymiany walut cyfrowych i bitomaty umożliwiające wypłatę pieniędzy w zamian za tokeny CCX. Token CCX ma pozwolić dokonywać opłat za transakcje na giełdzie. Ma być również pełnoprawnym środkiem płatniczym dostępnym przy codziennych płatnościach online. Posiadacze tokenów mają być wynagradzani dywidendami. Zyski będą wypłacane z tytułu świadczonych usług. Giełda jest, póki co dostępna tylko w ograniczonej wersji Beta.

CoinCasso prowadzi szeroko zakrojoną akcję marketingową na portalach społecznościowych typu Facebook, Twitter, Telegram, Linkedin, Reddit, a także YouTube.

Oferta Coincasso

Posiadacze instrumentów finansowych, na przykład obligacji mogą otrzymywać określoną kwotę w regularnych odstępach czasu z tytułu udziału w zyskach. CoinCasso działa na tej samej zasadzie. Poprzez zakupienie tokenów CCX użytkownicy zdobywają członkostwo w programie. Im większa liczba tokenów transakcyjnych, tym większy dochód pasywny. Wszystko zależy od posiadanych udziałów oraz zysków miesięcznych, jakie osiągnie firma.

Posiadanie tokenów CCX nie wystarczy, w pierwszej kolejności należy je zamrozić na określony czas aktywacyjny. Użytkownik musi zablokować tokeny w specjalnym portfelu w panelu klienta. Między innymi zyskuje w ten sposób bonusy, 80% zysków, nagrody i zaproszenia na wydarzenia związane z giełdą.

CoinCasso ma w planach zapewnienie szeregu udogodnień dla użytkowników programu, takie jak:

 • Bitomaty – szybkie wpłaty i wypłaty gotówki
 • Aplikacja mobilna połączona z crypto kartą CoinCasso Pay
 • CCWalett – wirtualny portfel walut cyfrowych. Umożliwia przechowywanie i przesyłanie Bitcoina, Ethereum oraz innych tokenów ERC-20
 • Blockchain – łączy świat scentralizowany ze zdecentralizowanym za sprawą autorskiego blockchaina, który pozwala tworzyć własne node’y i śledzić status łańcucha bloków
 • Cclaunchpad – platforma do crowdfundingu (ICO lub IEO)
 • Coinbridge – bramka płatnicza przyspieszająca płatności w walutach cyfrowych
 • System POS – szybka obsługa klientów, a także bezpieczne transakcje

Zalety Coincasso

 • Polska giełda
 • Możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą polskiej waluty
 • Całodobowa pomoc
 • Możliwość zarobku dzięki programowi partnerskiemu

Wady Coincasso

 • Obecnie giełda mniej znana od bitbay

Kontakt Coincasso

Oficjalna strona coincasso.com
 Adres Roosikrantsi tn 2-K521, 10119 Tallinn, Estonia
 Telefon
 Adres e- mail support01@coincasso.com

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *