CMC Markets Logowanie

Rejestracja w CMC Markets

Inwestorzy chcący spróbować swych sił w handlu online na platformie brokerskiej CMC Markets, muszą uzupełnić formularz rejestracyjny. Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy. Następnie, należy wybrać typ rachunku: rzeczywisty lub demo. W przypadku wybrania pierwszej opcji pojawi się puste pola, w które należy wpisać swój adres e-mail oraz nowo utworzone hasło. Umożliwi to uzyskanie dostępu do platformy, na której później klient będzie mógł dokończyć proces składania wniosku o rachunek rzeczywisty. Jeśli użytkownik zdecyduje się na rachunek demo, wypełnić musi podobny formularz, a po uzyskaniu dostępu do konta, w dowolnym momencie będzie mógł złożyć wniosek o zmianę statusu rachunku na rzeczywisty.

Proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka minut i jest darmowy.

Logowanie w CMC Markets

Po pomyślnym ukończeniu procesu rejestracji nowego konta nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy, podając swój adres e-mail oraz hasło. CMC Markets działa nie tylko w witrynie, ale i na urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Wystarczy pobrać autoryzowaną aplikację ze sklepu internetowego App Store lub Google Play. Dzięki temu udogodnieniu można zarządzać swoim rachunkiem i przeprowadzać transakcje z dowolnego miejsca na świecie.

cmc markets logowanie


Warunki w CMC Markets

cmc markets logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata Brak
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Dni robocze 8:00 – 20:00
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o CMC Markets

Firma CMC Markets prowadzi swoją działalność w branży inwestycyjnej i oferuje swoim użytkownikom usługi w zakresie zawierania transakcji na światowych rynkach. Swoją siedzibę ma w Wielkiej Brytanii, a założona została w 1989 roku. Tak duży staż na rynku nadaje miano pionierskiej firmy z olbrzymim, długoletnim doświadczeniem. Dodatkowo oprogramowanie jest stale ulepszane w formie wprowadzania nowych, innowacyjnych metod inwestowania. Zaletą korzystania z platformy są niskie, konkurencyjne koszty transakcyjne – spready zaczynają się już od 0,7 pipsa.

Firma CMC Markets oferuje ogromną ilość możliwości transakcyjnych oraz instrumentów handlowych, dzięki czemu każdy trader z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na strukturę platformy i jej interfejsu, który jest estetyczny, przyjazny i łatwy w obsłudze. Najnowsza technologia sprawia, że zlecenia klientów realizowane są niezwykle szybko, bo w czasie niższym niż 75 ms. Firma była wielokrotnie nagradzana między innymi za jakość obsługi klienta, wysoki poziom platform i programów edukacyjnych. Co ważne, działa zgodnie z prawem i jest licencjonowana.

Oferta CMC Markets

Firma CMC Markets oferuje swoim użytkownikom bezpieczne i elastyczne miejsce do prowadzenia handlu online. Dla tego celu zapewniono prawie 10 000 instrumentów handlowych, między innymi:

  • Forex
  • Indeksy
  • Akcje
  • Towary
  • Surowce
  • Obligacje

Dodatkowo, w ofercie można znaleźć Kontrakty Ekspresowe i Digital 100.
Dzięki świetnie rozbudowanemu systemowi informatycznemu, który bazuje na skomplikowanych algorytmach, wykształcono w pełni zintegrowany system narzędzi analitycznych. Zawierają one ponad 10 typów wykresów i ponad 80 wbudowanych wskaźników analizy technicznej i narzędzi do rysowania. Pełna automatyzacja oprogramowania oznacza, że transakcje przeprowadzane są bez pośrednictwa lub interwencji dilerów. Minimalizuje to ryzyko błędu czy pomyłki.

Skonfigurowana drabinka cenowa, w zależności od wybranego instrumentu, przedstawia zawsze 10 najlepszych ofert kupna i sprzedaży. Jest to znaczne ułatwienie dla użytkowników niemających doświadczenia w branży tradingowej. Dzięki innowacyjnym narzędziom zyski są starannie zabezpieczane, a ryzyko strat redukowane. Do dyspozycji klientów są profesjonalni weterani rynku online. Doświadczona kadra zapewnia kompleksowe wsparcie w godzinach rynkowych. Kontakt możliwy jest poprzez e-mail lub telefon jedynie w języku angielskim

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety CMC Markets

  • Brak minimalnej wpłaty
  • Polski support
  • Szybkie założenie konta
  • Aplikacja mobilna

Wady CMC Markets


Kontakt CMC Markets

Oficjalna strona cmcmarkets.com/pl-pl/
 Adres ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
 Telefon 22 160 56 00
 Adres e- mail biuro@cmcmarkets.pl

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *