CFD Trader Logowanie

Rejestracja w CFD Trader

Utworzenie nowego konta użytkownika w serwisie firmy inwestycyjnej CFD Trader jest szczegółowo i etapowo objaśnione na oficjalnej stronie internetowej. Należy zatem uzupełnić widoczny na głównej stronie formularz rejestracyjny swoimi prawdziwi danymi osobowymi. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz utworzyć osobiste hasło do nowego konta i wybrać Dokonaj rejestracji. Rejestracja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich, co jest zasadą we wszystkich serwisach handlowych tego typu. Wymagana jest ponadto akceptacja zasad regulaminu i polityki prywatności firmy oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin działalności firmy warto dokładnie przeczytać, gdyż handel w internecie nieodłącznie wiąże się z ryzykiem utraty zainwestowanych środków. Jest to rekomendowanie szczególnie nowym, niedoświadczonym klientom w branży handlu online. Proces rejestracji nowego konta wolny jest od wszelkich opłat.

Logowanie w CFD Trader

Aby zalogować się do swojego konta, należy wybrać zakładkę Zaloguj się i uzupełnić pola swoim adresem e-mail oraz hasłem. W celu zakończenia procesu tworzenia nowego konta użytkownika należy wpłacić kwotę depozytową, która jest wymagana dla finalizowania pierwszych transakcji. CFD Trader wymaga kwoty minimalnej na poziomie 250 EUR, aczkolwiek istnieje możliwość uiszczenia dużo wyższej kwoty, jeżeli nowy klient jest bardziej zaawansowanym inwestorem.

cfd trader logowanie


Warunki w CFD Trader

cfd trader logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o CFD Trader

Firma giełdowa jest jedną z postępowych i prosperujących giełd inwestycyjnych na obecnym rynku. Bazuje na skomplikowanych, nowoczesnych algorytmach, których zadaniem jest ułatwianie procesu transakcyjnego. Firma stawia na nieustanny rozwój i postęp technologiczny, co sprzyja nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Przedmiot zainteresowania firmy stanowią przede wszystkim kryptowaluty. Głównym celem działania platformy jest umożliwienie klientom dostępu do globalnego, rynku finansowego zrzeszającego klientów z całego świata.

Witryna firmy opiera się na najnowszej światowej technologii, która stanowi najistotniejszy element procesu inwestowania i finansów. Strona internetowa jest niezwykle przystępna i łatwa w obsłudze ze względu na przyjazny interfejs i estetyczną szatę graficzną. Firma działa oczywiście na podstawie ważnej licencji i zgodnie z obowiązującym prawem międzynarodowym.

Oferta CFD Trader

Firma inwestycyjna czytelnie prezentuje swoją ofertę na oficjalnej stronie internetowej, a jest to między innymi:

  • Bezpośredni, darmowy dostęp do #1 najlepszego brokera w dziedzinie kontraktów CFD w Polsce,
  • Darmowa, indywidualna, treningowa rozmowa w ciągu 48 godzin od momentu rejestracji,
  • Osobisty mentor, który będzie pomagał nowemu użytkownikowi w każdym tygodniu,
  • Dostęp do #1 technologii tradingowej CFD, która generuje możliwy zysk,
  • Darmowy „startowy pakiet szkoleniowy” o wartości ponad 2000 €, co pozwoli na przyspieszone wdrożenie w giełdę nawet graczom bez żadnego doświadczenia.

CFD Trader oferuje swoim użytkownikom ponadto szeroką gamę instrumentów handlowych.
Zaletą serwisu bez wątpienia jest to, że klienci mogą cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem podczas prowadzenia inwestycji na globalnym rynku finansowym. Pieniądze zarobione na giełdzie można przelać w dowolnej chwili na osobisty rachunek bankowy-jest to prosta i szybka procedura, a CFD Trader oferuje co najmniej kilka sposobów wpłaty i wypłaty środków. Co istotne, CFD Trader oferuje działający przez całą dobę Dział Obsługi Klienta, który gotowy jest rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania użytkowników, a przy tym do dyspozycji klientów pozostaje funkcjonujący całodobowo czat online w witrynie.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety CFD Trader

  • Ciekawa oferta inwestycji
  • Całodobowa pomoc
  • Sprawny support

Wady CFD Trader

  • Mało znana marka w Polsce

Kontakt CFD Trader

Oficjalna strona cfdtrader.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy CFD Trader to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w CFD Trader?

Jedynym sposobem na usunięcie konta, jest kontakt z pracownikiem firmy.

Opinie o CFD Trader

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *