Cashalot Logowanie

UWAGA! Obecnie firma Cashalot.pl zawiesiła swoje usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

Logowanie w Cashalot jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć stronie głównej w przycisk “Zaloguj”, następnie wpisać adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Wpisane dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj”.

cashalot logowanie


Pożyczka w Cashalot

cashalot login

Warunki pożyczki w Cashalot

Kwota 2000 zł – 10000 zł
 Termin do 12 miesięcy
 RRSO Od 156.14 % do 510.46 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 72 lat


O firmie Cashalot

Firma Cashalot.pl jest od 2016 roku działającą spółką z siedzibą w Warszawie. Należy do grupy viaSMS – międzynarodowej firmy pożyczkowej, która prowadzi działania w całej Europie i jest posiadaczem 11 marek w 6 krajach. Cashalot.pl to typowa instytucja pozabankowa udzielająca pożyczek długoterminowych wyłącznie drogą elektroniczną.

Firma skupia się głównie na klientach zainteresowanych większą gotówką, którzy cenią sobie możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania na korzystne raty. Cashalot.pl nie wymaga informacji, na jaki cel zostanie przeznaczona pożyczona  gotówka. Atutem firmy jest również przystosowanie strony internetowej tak, aby konsumenci mobilni mogli w każdej chwili stać się klientami firmy.

Oferty pożyczek w Cashalot

Propozycja pożyczek jest dla każdego wnioskodawcy jednakowa. Klienci składający wniosek po raz pierwszy mogą liczyć na pełną ofertę. Każdy pożyczkobiorca może uzyskać minimalnie 2000 zł, maksymalnie nawet do 10.000 zł z możliwością spłaty w ciągu 12 miesięcy. Firma nie udostępnia pożyczek darmowych, a w każdej uwzględnione są dodatkowe opłaty.

Wnioskowanie pożyczki w Cashalot

Procedura wnioskowania o pożyczkę w Cashalot.pl jest prosta, wystarczy wykonać kilka kroków, aby gotówka znalazła się na koncie pożyczkobiorcy. Na głównej stronie internetowej firmy, za pomocą kalkulatora pożyczkowego, wnioskodawca określa jaką kwotę i na jaki okres chciałby pożyczkę uzyskać. Zanim przejdzie do wypełniania wniosku, otrzyma dodatkowo informacje jakich kosztów, powinien się spodziewać i ile będzie wynosiła comiesięczna rata. Następnie wypełnia prosty formularz rejestracyjny, wpisując dane: imię i nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, obywatelstwo, numer telefonu i adres e-mail, a po ustaleniu hasła do konta osobistego, wpisuje adres zamieszkania. Adres zamieszkania powinien być adresem do korespondencji.

Po zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód po zalogowaniu się do swojego konta (aplikacja Instantor) pożyczkodawca weryfikuje tożsamość wnioskodawcy, m.in. sprawdza rejestry finansowe i konto bankowe. Jeśli cała procedura przebiegnie pozytywnie, zostanie wydana decyzja o przyznaniu pożyczki i gotówka  znajdzie się na koncie klienta. Jeżeli pożyczkobiorca będzie miał konto bankowe w Alior Banku lub w mBanku, pożyczoną gotówkę otrzyma błyskawicznie.

Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać zaświadczeń o dochodach i innych dokumentów potwierdzających posiadanie zatrudnienia.

Mimo tego standardowym elementem procesu wnioskowania jest weryfikacja danych pożyczkobiorcy w bazach rejestrów. Cashalot.pl sprawdza m.in. Krajowy Rejestr Długów (KRD), BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG) oraz Biuro Informacji Kredytowej (BIK).

Ważną informacją jest również to, że firma nie posiada usługi przedłużenia czasu spłaty pożyczki, wymaga od klienta terminowego regulowania rat. W innym razie pożyczkobiorcy grozić będą konsekwencje prawne takie jak:  karne odsetki naliczone już od pierwszego dnia opóźnienia, monity i ponaglenia do zapłaty lub oddanie sprawy do windykacji. Jeżeli działania te nie przyniosą zamierzonego skutku, pożyczkodawca ma prawo przekazać sprawę do sądu, który wyda decyzję o egzekucji komorniczej. Dodatkowo dane osobowe klienta trafią do baz rejestrów dłużników.

Warto wiedzieć także, że instytucja rozpatruje wnioski tylko w dni robocze między godziną 9:00 a 17:00, inaczej zdarzyć się może, że cała procedura się przedłuży.

Wymagania uzyskania pożyczki w Cashalot

Firma Cashalot.pl na swojej stronie internetowej jasno i przejrzyście informuje, jakie konkretne warunki powinien spełniać pożyczkobiorca:

  • Wiek w przedziale 20 -72 lata.
  • Regularne dochody.
  • Polskie obywatelstwo.
  • Konto bankowe z dostępem do internetu.
  • Czysta historia kredytowa.

Zalety Cashalot

  • Długi termin spłaty zobowiązania
  • Minimum formalności
  • Przejrzysta strona internetowa

Wady Cashalot

  • Brak darmowej pożyczki
  • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

Kontakt Cashalot

Oficjalna strona cashalot.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
 Telefon 22 208 19 31
 Adres e- mail info@cashalot.pl

Opinie o firmie Cashalot

2000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *