Cardina Logowanie

 

Aby zalogować się w serwisie Cardina, należy kliknąć czerwony przycisk z napisem “Moja karta”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e -mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

Wpisane dane akceptujemy, klikając “Zaloguj się bezpiecznie”.

cardina logowanie


Pożyczka w Cardina

cardina login

Warunki pożyczki w Cardina

Kwota 600 zł – 3000 zł
 Termin 365 dni
 RRSO 157.5 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 65 lat


O firmie Cardina

Firma Cardina istnieje od 2017 roku. Jest pierwszą pozabankową  firmą w Polsce, która posiada w swojej ofercie kartę kredytową. Firmie Cardina została przyznana licencja Krajowej Instytucji Płatniczej.

Karta kredytowa oferowana przez Cardina to nowoczesny środek, który gwarantuje natychmiastowy dostęp, dzień i noc, do pożyczonych pieniędzy dostępnych w ramach limitu na karcie. Jest to oferta dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami jak i tych klientów, którzy szukają bezpiecznej oferty kredytowej.

Karta kredytowa jest produktem, który powstał dzięki kooperacji firm Santander Bank Polska S. A. oraz MasterCard.

Oferty pożyczek w Cardina

Karta kredytowa Cardina to produkt umożliwiający operacje bezgotówkowe drogą internetową. Dzięki karcie możliwa jest też wypłacanie gotówki w każdym państwie na świecie w bankomatach z logiem MasterCard. Produkt Cardina zapewnia również możliwość płatności zbliżeniowych.

Firma oferuje kwoty od 600 zł do 3000 zł. Wysokości limitu karty kredytowej jest zależna od sytuacji finansowej klienta. Pożyczoną kwotę należy spłacić w czasie do 12 miesięcy, z uwzględnieniem konieczności minimalnej spłaty co miesiąc. Nowi klienci decydujący się na kartę kredytową przez pierwszy rok nie płacą odsetek od pożyczonej kwoty.

Możliwe jest również skorzystanie z oferty przelewu FastCash (do 80% pożyczonej kwoty), która polega na przelewie pieniędzy na własne konto bankowe, który jest zlecany maksymalnie w czasie 24 godzin.

Wnioskowanie pożyczki w Cardina

Pomimo iż karta kredytowa Cardina sprawia wrażenie produktu znacznie różniącego się od pozostałych ofert pożyczek online dostępnych na rynku, proces jej wnioskowania różni się niewiele. Składa się on z kilku prostych etapów.

Pierwszym krokiem jest wybór kwoty limitu, przy pomocy dostępnego na stronie internetowej suwaka. Nie potrzeba wybierać okresu spłaty, gdyż niezależnie od kwoty limitu wynosi on 12 miesięcy. Wybierając limit, należy zwrócić uwagę na kwotę comiesięcznej spłaty. Dodatkowe informacje można znaleźć w formularzu informacyjnym dostępnym na tym etapie.

Kolejno należy kliknąć przycisk „Chcę złożyć wniosek o kartę”, który przenosi na stronę formularza wniosku. Formularz posiada dwie części. W pierwszej należy uzupełnić dane osobiste wnioskującego takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego  oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie podanych danych personalnych.

Pozostała część to podanie informacji takich jak: adres zamieszkania oraz szczegóły dotyczące sytuacji finansowej (miejsce pracy, miesięczne dochody oraz wydatki).

W momencie wypełnienia wniosku tworzone jest personalne konto klienta, które umożliwia późniejszy wgląd w kwotę pozostałą do spłacenia. Informacja o pozytywnej bądź negatywnej decyzji pojawi się w krótkim czasie po wysłaniu wniosku, pod warunkiem, że zostanie on złożony w czasie godzin pracy firmy Cardina.

W przypadku pozytywnej decyzji należy dokonać przelewu weryfikacyjnego, a karta powinna dotrzeć do klienta w ciągu kilku dni, którą należy aktywować , dzwoniąc na infolinię firmy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Cardina

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić następujące warunki:

 • Wiek od 21 do 65 lat (należy zwrócić uwagę na zawężony wiek)
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Stałe dochody miesięczne, które umożliwiają spłatę pożyczki
 • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty numer telefonu komórkowego
 • Własny adres e-mail
 • Brak długów, weryfikowany przez firmę w rejestrach dłużników

Zalety Cardina

 • Czytelna strona internetowa
 • Szybki proces wnioskowania
 • Możliwość zwiększenia limitu w karcie kredytowej
 • Infolinia pracująca przez całą dobę

Wady Cardina

 • Niska kwota limitu na karcie

Kontakt Cardina

Oficjalna strona cardina.pl
 Adres ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa
 Telefon 22 100 32 23
 Adres e- mail info@cardina.pl

Opinie o firmie Cardina

600,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *