Cake Credit Logowanie

Firma nie daje możliwości zakładania konta, ze względu na uproszczoną procedurę pożyczkową, dlatego nie ma możliwości logowania w serwisie.

cake credit logowanie


Pożyczka w Cake Credit

cake credit login

Warunki pożyczki w Cake Credit

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 3 do 48 mies.
 RRSO 127.06 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 lat


O firmie Cake Credit

Cake Credit jest instytucją finansową, która w sposób prosty i klarowny pomaga swoim klientom w uzyskaniu środków do wykorzystania na dowolny cel. Dzięki doświadczeniu w branży i współpracy z dużą grupą firm pożyczkowych jest w stanie zaproponować pożyczkobiorcy najlepsze warunki umowy. Jako pośrednik finansowy gwarantuje najwyższy poziom usług w dziedzinie pozabankowych pożyczek udzielanych wyłącznie online.

Zadaniem Cake Credit jest zbieranie informacji, które klient umieszcza podczas wypełniania wniosku i na podstawie tych informacji dostosowuje ofertę pożyczki do możliwości i potrzeb finansowych konsumenta.

Oferty pożyczek w Cake Credit

Firma CakeCredit nie udziela pożyczek. Współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, udostępnia dane dotyczące klientów w celu weryfikacji ich zdolności kredytowej i od wyniku tej weryfikacji zależeć będzie, jaką pożyczkobiorca otrzyma decyzję pożyczkową. Wyłącznie pożyczkodawca ma wpływ na to, na jakich warunkach, w jakiej kwocie i na jaki czas klient otrzyma kredyt. Wiadomo jednak, że kwoty przyznawanych pożyczek wahają się między 1000 zł a 20000 zł na okres spłaty od 3 do 48 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Cake Credit

Aby rozpocząć procedurę wnioskowania, należy za pomocą kalkulatora pożyczkowego, który firma udostępnia na swojej stronie internetowej, wybrać potrzebną kwotę oraz możliwy czas jej spłaty. Po sprawdzeniu bazy danych firm pożyczkowych, z którymi Cake Credit współpracuje, zostanie przedstawiona wnioskodawcy konkretna oferta pożyczkowa. Do wiadomości klienta przekazane zostaną dokładne informacje, warunki umowy, wysokość raty i czas jej spłaty.

W kolejnym kroku procedura przebiega standardowo: wypełnianie wniosku (formularza rejestracyjnego) wszystkimi  danymi, które niezbędne będą do weryfikacji tożsamości i sprawdzeniu zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Najprawdopodobniej będzie to:

 1. Imię i nazwisko.
 2. Numer PESEL.
 3. Seria i numer dowodu osobistego.
 4. Dokładny adres zamieszkania/zameldowania.
 5. Numer telefonu i adres e-mail.
 6. Rodzaj wykonywanej pracy i wysokość dochodów.

Przeszukane zostaną również bazy rejestrów dłużników:

 1. Biura Informacji Kredytowej (BIK)
 2. KrajowegoRejestru Długów (KRD)
 3. Biura Informacji Gospodarczej (BIG)
 4. BIG InfoMonitor
 5. Rejestr Dłużników ERIF

Weryfikacja tożsamości może być przeprowadzona na dwa sposoby: pierwszym jest przelew 1 zł lub 1 grosza na podane przez pożyczkodawcę konto, drugim poprzez aplikację Kontomatik lub Instantor. Wnioskodawca loguje się na swoje konto bankowe, aby umożliwić firmie pożyczkowej pobranie danych.

W sytuacji jeśli czynności te wykażą, że pożyczkobiorca posiada odpowiednie dochody, przejrzystą historię finansową i nie ma długów, otrzyma decyzję pozytywną i gotówkę w kilka minut.

Wnioskodawcy powinni mieć świadomość, że  większość firm pożyczkowych nie posiada usługi przedłużenia czasu spłaty zobowiązania i w razie opóźnień w spłatach rat, grozić mogą konsekwencje prawne. Pożyczkodawca będzie domagał się swoich roszczeń poprzez: naliczenie dodatkowych opłat za opóźnienie w spłatach rat, wysyłanie pism z ponagleniem zapłaty, przekazanie sprawy firmie ściągającej długi, wystąpienie na drogę sądową i na podstawie wyroku przeprowadzenie egzekucji komorniczej oraz umieszczenie informacji o dłużniku w bazach rejestrów finansowych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Cake Credit

Osoba wnioskująca o pożyczkę w firmie pozabankowej powinna: mieć minimum 18 lat, posiadać obywatelstwo polskie, ważny dowód osobisty, posiadać adres zameldowania lub zamieszkania na terenie Polski, korzystać z telefonu komórkowego i poczty mailowej, być posiadaczem konta bankowego z dostępem do bankowości elektronicznej. Niezbędna będzie informacja o rodzaju wykonywanej pracy i wysokości dochodów.

Wnioskodawca nie otrzyma wsparcia finansowego jeżeli: posiada już podpisaną umowę z firmą pożyczkową, ma niejasną historię kredytową, posiada niespłacone zobowiązania lub widnieje w bazach rejestrów dłużników.

Zalety Cake Credit

 • Długi okres spłaty pożyczki
 • Minimum formalności
 • Od 18 lat

Wady Cake Credit

 • Brak możliwości refinansowania zobowiązania
 • Pośrednik

Kontakt Cake Credit

Oficjalna strona cakecredit.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail info@cakecredit.pl

Opinie o firmie Cake Credit

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *