Boss Pożyczka Logowanie

 

Boss Pożyczka oferuje możliwość wglądu w stan spłacania pożyczki w serwisie internetowym firmy. Należy jedynie zalogować się na konto przy użyciu numeru telefonu oraz PESEL pożyczkobiorcy.

Dostępne na koncie są informacje o ilości spłaconych pieniędzy oraz o kolejnych terminach, w których należy spłacić kwotę raty. Dostępna w serwisie jest również możliwość wnioskowania kolejnej pożyczki, pod warunkiem spłacenia czterech rat poprzedniej pożyczki udzielonej przez firmę.

boss pozyczka logowanie


Pożyczka w Boss Pożyczka

boss pozyczka login

Warunki pożyczki w Boss Pożyczka

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 2 do 36 mies.
 RRSO Od 68.88 % do 2635.25 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 godzina
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Boss Pożyczka

Boss Pożyczka to firma należąca do Business Online Sales System. Przedsiębiorstwo oferuje pożyczki pozabankowe dla mniejszych firm, nawet na początku swojej działalności na rynku. Boss Pożyczka ma na celu pomoc finansową tym przedsiębiorstwom, które nie mają szansy na wsparcie w postaci kredytów bankowych, ze względu na wysokie wymagania stawiane pożyczkobiorcom.

Firma udziela pożyczek, które wpasowują się w potrzeby firm i pomagają im finansowo na początku działalności biznesowej.

Oferty pożyczek w Boss Pożyczka

Firma Boss Pożyczki przede wszystkim skupia się na udzielaniu pożyczek mniejszym przedsiębiorstwom oraz przedsiębiorcom potrzebujących pomocy na start. Dla tych przedsiębiorstw dostępne są dodatkowe środki.

Oferta pożyczkowa firmy Boss Pożyczki jest również dostępna dla działalności funkcjonujących na rynku dłużej. Klienci mogą wnioskować kwotę od 1000 złotych aż do 20 000 złotych. Pożyczona kwota musi zostać spłacona w okresie od 2 do 36 miesięcy liczonego od momentu zawarcia umowy z pożyczkodawcą. Wymagane jest, by kwota pożyczki została przeznaczona na potrzeby ściśle związane z działalnością przedsiębiorstwa, takie jak różnego rodzaju niespłacone zobowiązania, zarówno prawne jak i należności wobec klientów.

Wnioskowanie pożyczki w Boss Pożyczka

Wnioskowanie pożyczki w firmie jest szybkie i składa się z kilku prostych etapów. Pierwszy z nich to jak w przypadku  procesu większości instytucji finansowych, wybór kwoty wysokości oraz czasu spłaty pożyczonej kwoty, możliwy na głównej stronie internetowej Boss Pożyczka. Kolejnym krokiem, po wybraniu wysokości pożyczki, jest uzupełnienie formularzu wniosku dostępnego w serwisie instytucji. We wniosku należy podać standardowe dane osobowe oraz dane firmy takie jak imię i nazwisko, nazwa firmy, numer dowodu osobistego, numer NIP firmy, numer telefonu oraz adres e-mail. Po wypełnieniu wniosku należy wysłać wniosek.

Najdłużej po upływie godziny od wysłania wniosku należy oczekiwać telefonu bądź wiadomości e-mail z decyzją o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku należy podpisać umowę z firmą. Zostanie ona przywieziona na wskazany adres przez kuriera.

Po podpisaniu umowy i dostarczeniu jej przez kuriera z powrotem do siedziby firmy zostanie wypłacona kwota pożyczki. Przelew powinien dotrzeć na konto klienta w ciągu od jednego dnia do tygodnia. Pożyczkobiorca ma możliwość własnoręcznego odebrania pożyczki również na poczcie w miejscu zamieszkania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Boss Pożyczka

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić wymagania obowiązujące standardowo w większość instytucji finansowych udzielających pożyczki przedsiębiorcom posiadającym działalność gospodarczą. Są to:

 1. Wiek od 20 do 80 lat
 2. Działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce
 3. Stałe zamieszkanie i zameldowanie na terenie Polski
 4. Posiadanie obywatelstwa polskiego
 5. Posiadanie numeru NIP
 6. Posiadanie dowodu osobistego
 7. Posiadanie rachunku bankowego firmy z dostępem do bankowości elektronicznej
 8. Brak niespłaconych pożyczek – firma nie może być wpisana na listy w rejestrach BIG, BIK czy ZBP
 9. Terminowa spłata rat pożyczki
 10. Prawidłowe uzupełnienie formularza wniosku

Zalety Boss Pożyczka

 • Atrakcyjna oferta dla firm
 • Szybkie rozpatrzenie wniosku
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Długi okres spłaty zobowiązania

Wady Boss Pożyczka

 • Oferta skierowana jedynie do przedsiębiorców

Kontakt Boss Pożyczka

Oficjalna strona bosspozyczka.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
 Telefon 801 40 40 40
 Adres e- mail info@bosspozyczka.pl

Opinie o firmie Boss Pożyczka

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *