Bocian Pożyczki Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w serwisie Bocian Pożyczki, należy wejść na główną stronę firmy i kliknąć prawym górnym rogu przycisk z napisem “Profil Klienta”. Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie podajemy numer PESEL oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Wpisane dane potwierdzamy czerwonym przyciskiem “Zaloguj”.

bocian pozyczki logowanie


Pożyczka w Bocian Pożyczki

bocian pozyczki login

Warunki pożyczki w Bocian Pożyczki

Kwota 600 zł – 10000 zł
 Termin 35, 44, 52 tygodnie
 RRSO 10.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 70 lat


O firmie Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to firma należąca do przedsiębiorstwa Everest Finance S.A., działającego  na rynku instytucji finansowych około 15 lat. Jej specjalnością są pożyczki pozabankowe.

Firma cieszy się zaufaniem wielu klientów, na co wskazuje fakt wielu udzielonych pożyczek oraz liczne nagrody takie jak Laur Konsumenta 2015/2016 czy zdobyty tytuł „Jakość, Zaufanie, Renoma – Dobra Marka”. Firma na pierwszym miejscu stawia potrzeby pożyczkobiorców, a każdy wniosek  jest rozpatrywany indywidualnie.

Oferty pożyczek w Bocian Pożyczki

Instytucja oferuje pożyczki domowe. Oferta stanowi alternatywę pożyczek krótkoterminowych czy ratalnych wnioskowanych drogą internetową. Kwota pożyczki wynosi od 600 złotych do aż 10 000 złotych. Pożyczka jest płatna, doliczane są do niej koszty prowizji oraz odsetki. Pożyczone pieniądze należy spłacić w terminach: 22, 35, 44 lub 52 tygodni.

Nowi klienci wnioskujący o pożyczkę w firmie Bocian Pożyczki po raz pierwszy muszą liczyć się z koniecznością spłaty pożyczki w ciągu maksymalnie 22 tygodni. Dłuższy okres spłaty jest dostępny jedynie dla stałych klientów przedsiębiorstwa. Pożyczka udzielana jest przez doradcę klienta, który dojeżdża bezpośrednio do domu.

W odróżnieniu od konkurencyjnych firm pożyczkowych spłaty są pobierane cotygodniowo. Doradca klienta udziela pożyczki w domu pożyczkobiorcy oraz zajmuje się ratami spłaty. Pożyczka jest adresowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców posiadających własną działalność gospodarczą. Firma kieruje swoją ofertę również do rolników. Mogą oni ubiegać się o pożyczkę  po spełnieniu pewnych warunków, takich jak zaświadczenia o stałych dochodach wydanego przez gminę czy akt własności ziemi.

Wnioskowanie pożyczki w Bocian Pożyczki

Żeby złożyć wniosek w Bocian Pożyczki, należy wybrać jeden z dwóch dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to złożenie wniosku przez internet. Należy w serwisie internetowym firmy wejść w formularz wniosku, wypełnić swoje dane osobowe, a następnie poczekać na telefon konsultanta, który wyjaśni kolejne kroki wnioskowania o pożyczkę.

Drugim sposobem ubiegania się o pożyczkę jest telefon pod numer infolinii 600 100 100. Konsultant przeprowadzi nas przez wnioskowanie o pożyczkę. By skontaktować się z pracownikiem firmy, można również wysłać SMS o treści „KONTAKT” na numer 7057, by otrzymać telefon od konsultanta. Podczas rozmowy, konsultant ustala termin spotkania z doradcą Klienta. W umówionym dniu Doradca przyjeżdża pod wskazany adres. Podczas spotkania ustalana jest kwota pożyczki możliwa do wzięcia oraz wysokość raty miesięcznej i czas spłaty pożyczki. Doradca klienta po podjęciu decyzji wypłaca klientowi pożyczkę i cotygodniowo odbiera raty pożyczki.

Wymagania uzyskania pożyczki w Bocian Pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę, należy spełnić standardowe wymagania obowiązujące w większość firm pożyczkowych na rynku. Są to:

 • Wiek od 18 do 74 lat
 • Posiadanie obywatelstwa Polskiego potwierdzone ważnym dowodem osobistym
 • Poświadczenie stałego dochodu miesięcznego (o pożyczkę mogą wystąpić również emeryci i renciści, osoby, które prowadzą działalność gospodarczą oraz rolnicy)
 • Posiadanie osobistego rachunku bankowego i dostęp do bankowości elektroniczne
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego
 • Podanie numeru PESEL
 • Miejsce zamieszkania oraz zameldowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że firma nie weryfikuje klientów w rejestrach dłużników. Bocian Pożyczki udziela informacji o niewykluczaniu klientów z powodu zadłużeń w innych instytucjach finansowych.

Zalety Bocian Pożyczki

 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Możliwość otrzymania pożyczki nawet ze złym wpisem w BIK i BIG
 • Szybka wypłata pieniędzy

Wady Bocian Pożyczki

 • Pierwsza pożyczka musi zostać spłacona do 22 tygodni
 • Długi proces wnioskowania

Kontakt Bocian Pożyczki

Oficjalna strona bocianpozyczki.pl
 Adres ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
 Telefon 600 100 100
 Adres e- mail biuro@bocianpozyczki.pl

Opinie o firmie Bocian Pożyczki

600,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *