Bliska Pożyczka Logowanie

Serwis nie posiada opcji logowania.

bliska pożyczka logowanie


Pożyczka w Bliska Pożyczka

bliska pozyczka login

Warunki pożyczki w Bliska Pożyczka

Kwota 200 zł – 5000 zł
 Termin od 1 do 12 miesięcy
 RRSO 178 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 74 lat

wniosek o kredyt


O firmie Bliska Pożyczka

Bliska Pożyczka to rekomendowana szeroko na rynku polskim firma, której właścicielem jest Everest Finanse S.A. – spółka z siedzibą w Poznaniu. Bliska Pożyczka adresowana jest do klientów, którzy zamiast wziąć pożyczkę drogą internetową wolą ubiegać się o pożyczkę w stacjonarnej siedzibie firmy dostępnej w miejscu zamieszkania.

Strona internetowa posiada możliwość wyszukania najbliższego w okolicy biura firmy. Bliska Pożyczka to platforma, która pośredniczy wielu bankom oraz pożyczkodawcom. Kwota pożyczki dostępna w ofertach wynosi od 200 do 5000 złotych, z koniecznością jej zwrotu od miesiąca do roku.

Oferty pożyczek w Bliska Pożyczka

Instytucja pośredniczy wielu firmom pożyczkowym i bankom. W ofercie posiada pożyczki krótkoterminowe, tzw. chwilówki, pożyczki ratalne, oraz kredyty gotówkowe. Dzięki osobistemu kontaktowi z konsultantem podczas spotkania w placówce firmy klient może mieć pewność znalezienia najkorzystniejszej dla niego oferty, pod względem możliwości finansowych oraz celu wnioskowania pożyczki.

Oferta Bliska Pożyczka dostępna jest również drogą internetową, po kliknięciu dostępne firmy współpracujące z przedsiębiorstwem pośredniczącym. Znajdują się tam informacje dotyczące firmy oraz pożyczek oferowanych przez danego pożyczkobiorcę. Kwoty pożyczek to od 200 złotych do 5000 złotych. Po wybraniu oferty i kliknięciu nią dostępne są informacje o dokładnym adresie placówki pożyczkowej oraz godzinach przyjmowania klientów.

Firma udostępnia również informację o placówce, w której najszybciej można wnioskować pożyczkę, a każde biuro posiada dodatkową informację o czasie oczekiwania.

Wnioskowanie pożyczki w Bliska Pożyczka

Wnioskowanie pożyczki w Bliska Pożyczka składa się z kilku prostych kroków. Najpierw, należy otworzyć stronę internetową firmy oraz wybrać miasto. Wybór tego parametru umożliwia dostęp do listy palcówek pożyczkowych w danym miejscu.

W serwisie firmowym, klient ma również dostęp do wszystkich szczegółowych danych na temat każdej oferty oraz firmy udzielającej daną pożyczkę. Po wybraniu jednej z ofert należy uzupełnić formularz wniosku informacjami osobistymi takimi jak: imię i nazwisko, adres e – mail, osobisty numer telefonu komórkowego, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego. We wniosku, należy również określić kwotę pożyczki i zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych.

Po wysłaniu podania należy zaczekać na telefon konsultanta, który dookreśli szczegóły wzięcia pożyczki. Kontakt ze strony firmy jest również możliwy drogą e – mail lub SMS-ową. Kolejno umawiane jest spotkanie w punkcie firmy w celu uzupełnienia dodatkowych informacji oraz wypłacenia pożyczonej kwoty.

Wymagania uzyskania pożyczki w Bliska Pożyczka

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić podstawowe wymagania obowiązujące w większości firm pożyczkowych na rynku instytucji finansowych. Są to:

 1. Wiek od 18 do 74 lat
 2. Posiadanie obywatelstwa polskiego
 3. Posiadanie dowodu osobistego Rzeczpospolitej Polskiej
 4. Stały adres zamieszkania oraz zameldowania na terenie Polski
 5. Posiadanie osobistego numeru PESEL
 6. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail
 7. Posiadanie konta bankowego oraz możliwości dostępu do bankowości elektronicznej, gdyż wnioskowanie wymaga weryfikacji tożsamości drogą przelewu z osobistego rachunku
 8. Stały dochód miesięczny
 9. Brak niespłaconych pożyczek wziętych w firmie Bliska Pożyczka

W przypadku firmy Bliska Pożyczka, klient wpisany na listę BIK nie jest automatycznie wykluczany z możliwości uzyskania pożyczki. Każdy wniosek rozpatrywany jest drogą indywidualną, zależną od możliwości finansowych klienta.

Zalety Bliska Pożyczka

 • Indywidualne podejście do klienta (również zadłużonego)
 • Możliwość wzięcia pożyczki w stacjonarnych oddziałach firmy
 • Od 18 lat
 • Szeroka gama ofert

Wady Bliska Pożyczka

 • Pośrednik

Kontakt Bliska Pożyczka

Oficjalna strona bliskapozyczka.pl
 Adres Ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
 Telefon 79 55 71 300
 Adres e- mail kontakt@bliskapozyczka.pl

Opinie o firmie Bliska Pożyczka

200,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *