Biznes Ratka Logowanie

Logowanie nie jest możliwe w serwisie, ponieważ platforma nie posiada opcji założenia konta.

biznes ratka logowanie


Pożyczka w Biznes Ratka

biznes ratka login

Warunki pożyczki w Biznes Ratka

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 1 do 36 mies.
 RRSO Od 68.76 % do 557.77 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie Biznes Ratka

Biznes Ratka to instytucja – pośrednik,  której pożyczkodawcą jest należąca do Aasa Polska firma Aasa dla Biznesu. Aasa Polska należy za to do skandynawskiego przedsiębiorstwa Aasa Global.

Jest to firma udzielająca pożyczek internetowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym. Biznes Ratka to korzystna oferta szybkiej pożyczki dla firm. Jest to szczególnie dobra oferta dla nowo powstałych działalności gospodarczych, gdyż wnioskowanie pożyczki możliwe jest nawet w pierwszych dniach od założenia przedsiębiorstwa.

Oferty pożyczek w Biznes Ratka

Instytucja oferuje pożyczki zarówno dla nowych działalności gospodarczych na wydatki związane z inwestycjami na początku działalności, jak i istniejących dłużej firm. Kwota pożyczki może wynosić od 1000 złotych do nawet 20 000 złotych z koniecznością jej spłaty w okresie od 1 do 36 miesięcy. Spłata przewidziana jest w postaci miesięcznie płaconych rat. Pożyczka może zostać przeznaczona na cel dowolny w zakresie działalności gospodarczej. Firmy najczęściej wnioskują o pożyczki w celu inwestycji rozwojowej lub spłatę zaległych podatków.

Proces wnioskowania pożyczki odbywa się całkowicie online. Firma nie prowadzi weryfikacji klienta przy pomocy przelewu weryfikacyjnego. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorca może włączyć opłaty pożyczki w koszty uzyskania przychodu, by obniżyć podatek od dochodów.

Wnioskowanie pożyczki w Biznes Ratka

Wnioskowanie pożyczki w firmie składa się z kilku prostych etapów. Cały proces wnioskowanie odbywa się drogą internetową i włącznie z decyzją firmy o przyznaniu pożyczki może łącznie zająć jedynie godzinę. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Następnie należy wypełnić formularz wniosku w serwisie podstawowymi danymi. Do wypełnienia podania nie są wymagane żadne dokumenty ani potwierdzenia czy poręczenia. Po uzupełnieniu wniosku należy zweryfikować naszą tożsamość.

Weryfikacja może odbyć się drogą przelewu online na symboliczną kwotę. Możliwe jest także potwierdzenie danych personalnych na poczcie w momencie odbioru pożyczki w postaci czeku Giro. Przy odbiorze czeku przekazana zostaje również umowa z pożyczkodawcą. W przypadku wyboru przelewu online pożyczka po pozytywnej decyzji firmy zostanie przelana bezpośrednio na konto klienta.

W Biznes Ratka konieczna jest terminowa spłata pożyczki. Klient, który terminowo spłacił cztery raty pożyczki, może wystąpić o kolejną pożyczkę. Wcześniejsza spłata pożyczki jest możliwa bez ponoszenia dodatkowych opłat. W przypadku okoliczności uniemożliwiających spłatę pożyczki konieczny jest kontakt z biurem obsługi klienta w celu znalezienia rozwiązania trudnej sytuacji bez ponoszenia natychmiastowych konsekwencji

Wymagania uzyskania pożyczki w Biznes Ratka

Oferta firmy jest przeznaczona dla przedsiębiorców posiadających działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce. Ubiegając się o pożyczkę , pożyczkobiorca musi spełnić również wymagania stawiane klientom indywidualnym. Są to:

 • Wiek od 18 lat
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Stałe zamieszkanie oraz zameldowanie na terenie Polski
 • Brak zaległych długów weryfikowany przez firmę w rejestrach finansowych oraz bazach dłużników (BIG Info Monitor, ERIF Biura Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A).
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz osobistego adresu e-mail

Oferta dostępna jest również dla osób, które w momencie ubiegania się o pożyczkę spłacają inny kredyt w banku. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest jedynie terminowa spłata poprzedniego kredytu.

Zalety Biznes Ratka

 • Oferta dostępna dla nowych firm
 • Możliwość włączenia opłat pożyczki w koszty uzyskania przychodu
 • Wnioskowanie przez internet
 • Wysokie pożyczki (do 20000 zł)
 • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania

Wady Biznes Ratka

 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Biznes Ratka

Oficjalna strona biznes.ratka.pl
 Adres ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
 Telefon 611 100 417
 Adres e- mail biznes@ratka.pl

Opinie o firmie Biznes Ratka

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *