BitMEX Logowanie

Rejestracja w BitMEX

Rejestracja nowego konta w serwisie firmy BitMex jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową brokera i po kliknięciu Register wypełnić formularz rejestracyjny następującymi prawdziwymi danymi osobowymi:

  • Kraj zamieszkania
  • Adres e-mail
  • Hasło, które musi składać się z co najmniej 8 znaków

Każdy z klientów musi obligatoryjnie zaakceptować zasady i warunki funkcjonowania BitMex oraz jej politykę prywatności. Zaleca się dokładne przeczytanie tych i wszystkich innych dostępnych informacji na stronie internetowej brokera. Należy pamiętać, że handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków. Proces rejestracji jest wolny od wszelkich opłat.

Każdy z użytkowników może skorzystać z darmowej próbnej wersji oprogramowania. Jest to autoryzowany symulator BitMex, który działa w taki sposób, by umożliwić inwestorom zapoznanie się z platformą i zasadami jej działania. Wersja testowa posiada także funkcję przeprowadzania symulowanych transakcji online.

Logowanie w BitMEX

Po pomyślnej weryfikacji nowego konta w BitMex i poprawnym przetworzeniu przez system przesłanych danych osobowych nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy brokera. W tym celu należy uzupełnić pola w sekcji Log in swoim adresem e-mail i hasłem. Firma oferuje także opcję logowania z wykorzystaniem aplikacji Google Authenticator o charakterze dwuetapowym.

Pełna aktywacja konta następuje po zdeponowaniu środków finansowych o ustanowionej kwocie minimalnej, stanowiących wymaganą podstawę pierwszych inwestycji. Prowadzenie konta jest wolne od opłat.

bitmex logowanie


Warunki w BitMEX

bitmex logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 1 USD
Język polski Nie
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o BitMEX

BitMex jest firmą brokerską założoną w 2014 roku na Seszelach. Oprogramowanie ma na celu umożliwienie handlowania walutami wirtualnymi i instrumentami pochodnymi w zbliżony sposób do platformy Forex. Aktualnie BitMex jest giełdą wchodzącą w skład wielkiego koncernu HDR Global Trading Limited z siedzibą w Hongkongu. W ciągu ostatnich lat działalności, firma uzyskała miano jednej z najbardziej zaawansowanych i profesjonalnych platform tradingowych.

Atutem oprogramowania jest to, że firma nie obraca środkami finansowymi swoich użytkowników, a klienci nie muszą się martwić ujemnym saldem swojego rachunku, gdyż nie jest to możliwe w serwisie BitMex. Firma zyskała zaufanie milionów klientów na całym świecie, o czym świadczą pozytywne recenzje i opinie powszechnie dostępne do wglądu. Tak duże zainteresowanie jest skutkiem wysokiego standardu bezpieczeństwa prowadzonych transakcji oraz optymalnych warunków handlu. Ponadto, BitMex działa zgodnie z zasadami prawa, jest licencjonowana i zarejestrowana. Strona internetowa oraz wszelkie zawarte na niej informacje dostępne są niestety jedynie w językach: angielskim, chińskim, rosyjskim, koreańskim i japońskim.

Oferta BitMEX

Firma oferuje swoim klientom handel na giełdzie przy użyciu dźwigni takimi walutami wirtualnymi jak:

Interfejs giełdy jest czytelny i zaprojektowany bardzo estetycznie, dlatego dobrze sprawdzi się w stosunku do nowych, jak i zaawansowanych graczy, Z biurem obsługi klienta firmy BitMex skontaktować się można w każdej sprawie poprzez formularz dostępny na stronie. Profesjonalni traderzy z ogromnym doświadczeniem udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania klientów. Firma utworzyła osobiste forum dyskusyjne dla zalogowanych użytkowników, poprzez które można łatwo nawiązywać znajomości oraz dzielić się nabytym doświadczeniem.

Niedoświadczeni inwestorzy mogą skorzystać z bogato wyposażonej bazy wiedzy, w której znaleźć można niezliczoną ilość pomocnych materiałów i fachowych artykułów o tematyce handlowej. Dodatkowo BitMex aktywnie prowadzi swojego bloga, na którym regularnie można znaleźć aktualności giełdowe i nowości ze światowych rynków.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD czy kryptowalutami jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety BitMEX

  • Stabilna firma
  • Sprawny support
  • Możliwość gry w trybie demo

Wady BitMEX

  • Brak języka polskiego

Kontakt BitMEX

Oficjalna strona bitmex.com
 Adres Seszele
 Telefon
 Adres e- mail Formularz kontaktowy

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Opinie o BitMEX

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *