Bitcoin Pro Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Pro

Założyć konto w BitcoinPro może każdy, kto posiada internet w telefonie, tablecie lub laptopie. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza online – znajduje się po prawej stronie witryny – na oficjalnej platformie bestsecuredoffers.com/EN/BPRO/. Wniosek wymaga podania podstawowych danych osobowych takich jak imię, nazwisko i e-mail. Następnie wystarczy kliknąć przycisk zatytułowany Daj mi dostęp.

Uprzednio warto dokładnie zapoznać się z polityką prywatności i cookies. W kolejnym kroku w dostępne puste pola użytkownik musi wpisać kraj zamieszkania oraz numer telefonu komórkowego. Na zapisany adres e-mail bądź też telefonicznie klient otrzyma wygenerowany przez system link aktywacyjny. W przypadku, gdy wiadomość się nie pojawi – dotyczy wyłącznie elektronicznej skrzynki pocztowej – należy sprawdzić folder SPAM.

Logowanie w Bitcoin Pro

Po aktywacji konta konsument zostanie automatycznie przeniesiony do osobistego brokera, który ma podpisaną umowę z BitcoinPro w określonym kraju. Specjalista przypisywany jest ze względu na region i miejsce zamieszkania, by móc w pełni zaoferować najlepsze rozwiązania i usługi. Broker wymaga przesłania skanów dowodu osobistego i dokumentów potwierdzających adres. Na weryfikacje czeka się maksymalnie kilka godzin. Warto pamiętać, że wszystkie czynności prowadzone są poprzez szyfrowane strony.

bitcoin pro logowanie


Warunki w Bitcoin Pro

bitcoin pro logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Pro

BitcoinPro to według autorów 100% automatyczne oprogramowanie potrafiące samodzielnie inwestować środki finansowe użytkowników. Kryptobot opiera się na zaawansowanym technologicznie algorytmie wykonującym wiele czynności jednocześnie w przeciągu ułamka sekundy. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji handlowej analizuje bazy danych wszystkich przeszłych sytuacji na rynku i znajduje podobne do obecnie panujących. Zwraca również uwagę na trendy. Dzięki nowoczesnej technologii NLP, czyli rozumienia języka naturalnego, śledzi wiadomości z całego świata. Sztuczna inteligencja oddziela newsy prawdziwe od fałszywych, korzystając jedynie z zaufanych źródeł. Serwis gwarantuje:

 • Najlepsza technologia – zaawansowane oprogramowanie w branży tradingowej wyprzedza rynki o 0,01 sekundy
 • Nagradzana aplikacja tradingowa – 1 miejsce w kategorii oprogramowania handlowego od Amerykańskiego Stowarzyszenia Tradingowego

Oferta Bitcoin Pro

Oprogramowanie wymaga wpłacenia początkowej kwoty inwestycyjnej o wartości 250 dolarów amerykańskich. Dostępne metody płatności:

 • Karty debetowe
 • Kart kredytowe Visa i MasterCard
 • E-Wallet
 • Systemy płatności online, między innymi Skrill, Neteller czy WebMoney
 • Inne, na przykład Bitcoin bądź Ethereum

Serwis umożliwia skorzystanie w fazie początkowej z wersji demo. Zalecana zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Dzięki temu łatwo można poznać opcje robota, sposób używania funkcjonalności, a także zgłębić wiedzę w kwestii ustawiania parametrów. Dodatkowo użytkownik obejrzy pracę oprogramowania, oszacuje potencjalny zysk i przede wszystkim zrozumie metodę jego działania.

Ostatni krok to trading. Co prawda kryptobot jest w pełni zautomatyzowany, jednak klient powinien śledzić transakcje, by odpowiednio szybko zareagować w przypadku niepożądanych decyzji – 20 minut dziennie w zupełności wystarczy. Rola konsumenta ogranicza się głównie do wpłaty kapitału i ustawienia parametrów wyjściowych. Najważniejszy dotyczy stopnia ryzyka. Jeśli nie posiada się doświadczenia ani wiedzy, najlepiej pozostawić wartość domyślną, czyli 10%. Serwis umożliwia również korzystanie z tradingu manualnego. Jeżeli podczas użytkowania nasuną się konsumentowi jakieś pytania bądź wątpliwości, warto skontaktować się z supportem za pośrednictwem wiadomości e-mail, czatu na żywo, telefonu czy też Facebooka lub Twittera. Obsługa klienta dostępna jest jedynie w dni robocze.

Inwestycje to ogromne ryzyko, dlatego należy skonsultować się ze specjalistą. Na rynku i w społeczności traderskiej funkcjonują poniższe podmioty:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Pro

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Pro

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Pro

Oficjalna strona bitcoinpro.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Pro to oszustwo?

Przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek inwestycji, należy zbadać firmę, z którą chcemy nawiązać współpracę. Dobrym sposobem jest sprawdzenie opinii innych użytkowników.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, jest taka możliwość.

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Pro?

Chęć usunięcia konta, należy zgłosić pracownikowi firmy.

💰 Jak zacząć?

Pierwszym krokiem jest założenie konta, a następnie wpłata depozytu.

Opinie o Bitcoin Pro

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *