Bitcoin Investor Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Investor

Założenie konta w Bitcoin Investor jest niezwykle proste. To na tyle intuicyjny proces, że nie powinien sprawić trudności nawet osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę w wirtualnym świecie. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i wypełnić formularz znajdujący się po prawej stronie witryny. Wniosek online wymaga podania takich danych jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod kierunkowy
 • Unikatowe hasło z uwzględnieniem wielkich i małych liter oraz znaków specjalnych

Po zaakceptowaniu wymaganych zgód dotyczących warunków korzystania z serwisu, a także polityki prywatności – z którymi uprzednio warto dokładnie się zapoznać – należy kliknąć przycisk zatytułowany Rozpocznij teraz.

Logowanie w Bitcoin Investor

Założenie konta nie wymaga weryfikacji za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej. Przed rozpoczęciem współpracy z Bitcoin Investor, użytkownik musi dokonać swojej pierwszej wpłaty. Minimalna wartość depozytu wynosi 250 euro. Serwis udostępnia szeroką gamę płatności. Wśród dostępnych kanałów konsument znajdzie karty kredytowe, debetowe, tradycyjne przelewy bankowe, kilka systemów płatności elektronicznych oraz możliwość wpłaty walut cyfrowych bezpośrednio na panel klienta.

bitcoin investor logowanie


Warunki w Bitcoin Investor

bitcoin investor logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 EURO
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Investor

Bitcoin Investor to kryptobot opierający się na specjalnym algorytmie. Platforma umożliwia zysk na rynku walut cyfrowych bez jakiegokolwiek doświadczenia. Celem portalu jest pomoc początkującym graczom, jak i doświadczonym inwestorom. System określa na podstawie skanowania zmian cen kryptowalut oraz przewidywania rozwoju wydarzeń dzięki danym z przeszłości, jakie wymiany przyniosą klientowi największy sukces, po czym automatycznie je wykonuje.

Oprogramowanie bierze pod uwagę dokonane transakcje, a także przewidywane trendy. Dodatkowo Bitcoin Investor usprawnia zarządzanie funduszami, przez co użytkownik oszczędza swój czas. Wystarczy zaledwie kilka minut dziennie, by kontrolować zawierane transakcje.

Serwis gwarantuje:

 • Dokładność lasera – aplikacja handlowa osiąga 99,4% dokładności
 • Najlepsza technologia – kryptobot został stworzony przy użyciu najbardziej zaawansowanych programów. Platforma wyprzedza rynki o 0,01 sekundy, co czyni ją jedną ze spójnieszych aplikacji handlowych na świecie
 • Wielokrotnie nagradzana – pierwsze miejsce w kategorii oprogramowania inwestycyjnego dla amerykańskiego stowarzyszenia handlowego

Sprawdź również Crypto Genius.

Oferta Bitcoin Investor

Aplikacja obrazuje konsumentowi obecne kursy, otwarte pozycje oraz wykresy wartości poszczególnych walut cyfrowych. Domyślnie Bitcoiin Investor samodzielnie podejmuje decyzje, bez wkładu użytkownika. Osoba zainteresowana może w ustawieniach zmienić tryb na manualny i z powodzeniem dokonywać transakcji. W panelu klienta warto uzupełnić funkcje takie jak Stop Loss, a także Take Profit. Pierwsza opcja polega na akceptacji określonej straty (wysokie ryzyko), natomiast druga zamyka transakcje z określonym zyskiem (niskie ryzyko).

Sukces kryptobota zależy od wysokości początkowego wkładu. Zysk jest nielimitowany. Im większa inwestycja, tym więcej użytkownik może zarobić. Należy pamiętać, że działa to w obie strony. Niestety nie da się przetestować oprogramowania bez inwestycji środków finansowych. Twórcy nie udostępnili wersji demo. Dlatego klient musi trzymać się podstawowej zasady tradingu: nigdy nie wolno wkładać więcej pieniędzy, niż jest się gotowym stracić. Wpłaty i wypłaty za pośrednictwem serwisu są szybkie i zabezpieczone szyfrowaniem SSL (Secure Sockets Layer). Protokół ochrania wszystkie informacje wysyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem.

Będąc niedoświadczonym inwestorem, wskazane jest – przed jakąkolwiek próbą tradingową – skorzystanie z pomocy specjalistów. Na rynku działają poniższe podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Investor

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Investor

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Investor

Oficjalna strona pl.btcinvestor.cyou
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Investor to oszustwo?

Inwestycja a szczególnie ta na giełdzie, wiąże się z pewnym ryzykiem, ale nie zapominajmy, że duży procent milionerów na świecie, dorobiło się właśnie na giełdzie.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Investor?

Usunięcie konta jest możliwe po poinformowaniu pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt. Szczegóły dotyczące tych kroków znajdziesz na początku artykułu.

Opinie o Bitcoin Investor

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *