Bitcoin Gemini Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Gemini

Założenie konta w Bitcoin Gemini nie należy do rzeczy trudnych. Dzięki innowacyjnemu systemowi proces rejestracyjny powinien zająć od 2 do 3 minut. Na oficjalnym portalu bitcoinrushnow.com/EN/GEMINI/ użytkownik po prawej stronie witryny znajdzie 3 etapowy formularz online. Wniosek wymaga podania podstawowych danych osobowych takich jak imię, nazwisko i adres e-mail. Uprzednio oczywiście trzeba zapoznać się z polityką prywatności oraz warunkami korzystania z serwisu.

Następnie należy wcisnąć przycisk zatytułowany Dołącz i zacznij wygrywać. Kolejno wystarczy podać kod kierunkowy, a także numer telefonu komórkowego, po czym utworzyć silne, unikatowe hasło – powinno składać się z małych oraz dużych liter. Pod uwagę warto wziąć również znaki specjalne. Ostatni krok to potwierdzenie swojej tożsamości. W tym celu należy wejść w link aktywacyjny wysłany na elektroniczną skrzynkę pocztową. Serwis udostępnia możliwość weryfikacji za pośrednictwem kodu sms.

Wszystkie informacje, włączając późniejsze transakcje, są przechowywane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Oprócz szyfrowania SSL (Secure Sockets Layer – protokołu zabezpieczającego komunikację odbywającą się w Internecie), portal stosuje się do dyrektywy unijnej RODO.

Logowanie w Bitcoin Gemini

Po procesie weryfikacyjnym klient może zalogować się do Bitcoin Gemini. Aby uzyskać pełny dostęp do platformy, konsument musi wpłacić swój pierwszy depozyt. Minimalna kwota wynosi 250 euro. Serwis oferuje różne metody dokonywania płatności. Środki finansowe na panelu da się uiścić za pomocą karty kredytowej i debetowej, portfela kryptograficznego, Skrilla oraz Netellera. Najszybsza realizacja zlecenia odbywa się za pośrednictwem dwóch pierwszych sposobów.

bitcoin gemini logowanie


Warunki w Bitcoin Gemini

bitcoin gemini logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 EURO
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Gemini

Bitcoin Gemini to oprogramowanie wykorzystujące strategie handlowe do spekulacji na temat zmian kursów kryptowaluty Bitcoin. W ten sposób serwis pomaga osiągnąć zyski nie tylko przy wzroście, ale i spadku wartości waluty cyfrowej. Sukces serwisu oparty jest na sztucznej inteligencji (Machine Learning i Natural Language Processing), dzięki której wyszukuje informacje  o zdarzeniach na rynku – w tym przeszłe oraz obecne – i analizuje je. Na ich podstawie dokonuje decyzji. Wszystkie działania przeprowadzane są automatycznie, choć użytkownik ma możliwość ustawienia inwestycji ręcznie.

Bitcoin Gemini nie jest zarejestrowany jako instytucja finansowa, dlatego przechowywaniem depozytów inwestorów oraz realizowaniem transakcji zajmują się brokerzy. Osobisty specjalista przypisywany jest konsumentowi zależnie od miejsca zamieszkania i regionu, by zapewnić korzystną ofertę, a także usługi.

Serwis gwarantuje:

 • Intuicyjne oprogramowanie
 • Algorytm wyprzedza działanie innych robotów o 0,01 sekundy
 • Wybór pomiędzy handlem ręcznym i automatycznym
 • Wersja demo

Oferta Bitcoin Gemini

Przed rozpoczęciem tradingu warto przetestować dostępne darmowe konto demo. Próbna wersja pozwala poznać wszystkie funkcjonalności. Ponadto konsument może tworzyć transakcje bez zobowiązań i utraty środków finansowych. Kryptobot w tym wypadku przeprowadza symulacje handlowe w oparciu o dane z przeszłości. W przypadku wątpliwości bądź nasuwających się pytań serwis zaleca kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Kanał informacyjny dostępny jest przez 24 godziny na dobę.

Brokerzy zapewniają dźwignię finansową 1:1000. Inwestorzy poprzez taki zabieg mogą obstawiać transakcje o wartości 1000 razy większej niż ich kapitał początkowy. Wysoki lewar wiąże się z ogromnym ryzykiem. Użytkownik musi mieć świadomość ewentualnej utraty wpłaconych środków finansowych. Oprogramowanie pobiera prowizje od wysokich wygranych. O wartości kwoty konsument zostaje poinformowany przy wypłacie pieniędzy.

Osoba zainteresowana o nikłej wiedzy tradingowej powinna skonsultować swoje działania z fachowcami. Na rynku inwestycyjnym działają poniższe podmioty służące specjalistyczną poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Gemini

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Gemini

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Gemini

Oficjalna strona
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Gemini to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Gemini?

Usunięcie konta jest możliwe jedynie poprzez kontakt z pracownikiem firmy.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Bitcoin Gemini

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *