Bitcoin Future Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Future

Dostęp do platformy następuje po wcześniejszym założeniu konta oraz rejestracji. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć oficjalną stronę,e wypełnić formularz rejestracyjny podając takie dane, jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło – powinno składać się z cyfr i znaków w ilości od 8 do 12

Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie wszystkich wymaganych zgód dotyczących warunków i polityki prywatności – przed ich akceptacją zalecane jest dokładne zapoznanie się z treścią – po czym kliknąć przycisk Rejestracja. Na podaną skrzynkę elektroniczną otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Logowanie w Bitcoin Future

Po aktywacji linku otrzymanego w mailu możemy przejść do logowania. W tym celu musimy użyć adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. Po zalogowaniu zostajemy automatycznie przekierowani do platformy transakcyjnej.

W celu rozpoczęcia przygody z inwestowaniem konieczne jest wpłacenie depozytu o minimalnej kwocie 250 dolarów amerykańskich. Środki finansowe da się przekazać na konto serwisu na wiele sposobów, między innymi:

 • Visa
 • Mastercard
 • Paysafecard
 • Qiwi Walett
 • Yandex Money
 • WebMoney
 • Waluta cyfrowa
 • Tradycyjny przelew bankowy

Bitcoin Future logowanie


Warunki w Bitcoin Future

Bitcoin Future logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Future

Platforma Bitcoin Future to program do automatycznego obrotu Bitcoinem. Kupuje ona i sprzedaje Bitcoin z zyskiem. Jest to intuicyjne oprogramowanie służące do handlu walutami cyfrowymi.

Oprogramowanie wyprzedza konkurencyjne rynki o 0,01 sekundy (matematyczny algorytm o skoku czasowym 0,01 sekundy), dzięki czemu jest jedną z najbardziej spójnych aplikacji na świecie. Platforma Bitcoin Future jest doceniana na całym świecie i zdobywa wiele nagród – m.in. pierwsze miejsca w kategorii oprogramowania handlowego dla US Trading Association.

W przypadku początkujących użytkowników platforma oferuje filmy wprowadzające z instruktażem. Pozwala to zdobyć niezbędną wiedzę osobom, które zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem.

Aplikację można używać w kilku językach m.in. angielskim, francuskim, niemieckim. Jest ona kompatybilna i współpracuje z każdym urządzeniem mobilnym – laptopem, komputerem stacjonarnym, tabletem, smartfonem.

Oferta Bitcoin Future

System w automatyczny sposób analizuje rynek walut cyfrowych. Użytkownik ma możliwość ręcznej zmiany ustawień, zgodnie ze swoimi upodobaniami. W tym celu należy przede wszystkim określić  sumę inwestycji, aktywa, poziom ryzyka oraz strategie trandingowe. Wymaga to poświęcenia zaledwie kilku minut dziennie. Na podstawie ustawionych preferencji robot sam otwiera i zamyka transakcje handlowe.

Kontrolowanie bota odbywa się w bardzo prosty sposób. Użytkownik może obserwować w czasie rzeczywistym kurs walut, historię wpłat oraz wypłat.

Wypłata zgromadzonych środków finansowych odbywa się za pomocą metody, która została wybrana przy wykonaniu wpłaty depozytu. W celu dokonania wypłaty należy złożyć wniosek za pośrednictwem konta do inwestycji. Realizacja operacji trwa zazwyczaj 2 lub 3 dni od daty wysłania formularza (pieniądze otrzymujemy na konto zazwyczaj tego samego dnia). Kwota wypłacana jest każdego dnia tygodnia.

W przypadku pytań lub wątpliwości na każdym etapie inwestycji użytkownik serwisu Bitcoin Future może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy (24 h/dobę, 7 dni w tygodniu).

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Future

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Bitcoin Future

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Future

Oficjalna strona bitcoin-future.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Future to oszustwo?

Każda inwestycja a szczególnie na giełdzie wiąże się z pewnym ryzykiem.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Future?

Aby usunąć konto w Bitcoin Future, należy wysłać maila do pracownika firmy z prośbą o usunięcie konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading, należy założyć konto oraz wpłacić pieniądze.

Opinie o Bitcoin Future

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *