Bitcoin Era Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Era

Proces rejestracyjny zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę firmy, po czym kliknąć przycisk Signup widoczny w prawym, górnym rogu. Użytkownik w puste pole powinien wpisać swoje dane, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Portal dostępny jest w 4 językach: angielskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Logowanie w Bitcoin Era

Panel Klienta w Bitcoin Era mogą posiadać osoby mieszkające na terenie państw z regulowanym brokerem. Jak to sprawdzić? Dostępność platformy najłatwiej zweryfikować, zakładając konto w serwisie.

Witryna logowania obsługiwana jest w języku polskim. W celu dysponowania środkami finansowymi na platformie kryptowalutowej należy podać adres e-mail i wymyślone podczas procesu rejestracji hasło. Jeśli osoba zainteresowana zapomni swój indywidualny oraz unikalny kod dostępu, nowy można szybko utworzyć za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej.

zaloguj sie speedkredyt

bitcoin era logowanie


Warunki w Bitcoin Era

bitcoin era logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 EURO
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Era

Platforma Bitcoin Era to narzędzie zaliczane do tak zwanych botów handlowych. Działa w sposób całkowicie zautomatyzowany. Jego złożone zaawansowane algorytmy mają trafnie przewidywać wydarzenia na rynku i dokonywać na ich podstawie odpowiednich transakcji kryptowalutowych. Celem oprogramowania jest podjęcie decyzji potencjalnie najkorzystniejszych finansowo dla inwestora.

Analiza uwzględnia minimalne wahania handlowe na podstawie danych z przeszłości. Takie rozwiązanie ma przynosić wiele korzyści w perspektywie długoterminowej. Bitcoin Era współpracuje z brokerami regulowanymi. Ich prawny obowiązek to zarządzanie depozytami w zgodzie z ich przeznaczeniem, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zaangażowanych przez użytkowników środków finansowych.

Oferta Bitcoin Era

Pierwszym krokiem umożliwiającym skorzystanie z wszelkich usług oferowanych przez serwis Bitcoin Era jest wpłacenie depozytu. Platforma obsługuje karty Visa, MasterCard, tradycyjne przelewy bankowe oraz e-płatności, między innymi Maestro, Skrill, Neteller, WebMoney. Za realizację depozytu lub wypłatę środków portal nie pobiera żadnych opłat. Ewentualne koszta wiążą się z wykonywaniem transferu przez instytucje bankowe oraz pozabankowe.

Drugi krok, użytkownik musi zapoznać się z pojęciem trading. Trading to aktywność polegająca na spekulacji, której przedmiotem są zmieniające się ceny aktywów inwestycyjnych, tu kryptowalut. Wiąże się również z profesjonalnym podejściem do zarządzania ryzykiem i doborem adekwatnych metod zarządzania kapitałem do uprzednio obranej przez konsumenta strategii.

Użytkownik – w ramach oprogramowania Bitcoin Era do analiz rynku kryptowalut – ma możliwość samodzielnego przeprowadzania wszystkich transakcji lub wyboru automatycznego handlu. W praktyce wygląda to w ten sposób, że klient dokonuje podstawowych ustawień w swoim panelu, czyli zmienia cenę i saldo, wprowadza maksymalną dozwoloną stratę środków (zarządza ryzykiem) bądź określa limit pracy kryptobota do określonej kwoty.

Portal udostępnia osobie zainteresowanej wszelkie potrzebne narzędzia do zarobienia pieniędzy. Przy minimalnym depozycie o wartości 250 euro istnieje możliwość pozyskania nawet 5 000 euro (według autorów). Specjaliści zalecają rozpoczęcie działań inwestycyjnych od niższej kwoty i reinwestowanie środków finansowych aż do momentu ustabilizowania przychodu. Wysokość depozytu da się stopniowo zwiększać.

Klient powinien pamiętać, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek platformy tradingowej, należy zastanowić się nad kwotą, którą można ewentualnie stracić i która nie zachwieje stabilnością finansową użytkownika. Jeśli dopiero rozpoczyna się przygodę z walutami cyfrowymi, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Na rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Era

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Era

 • Mało znana marka w Polsce

załóż konto


Kontakt Bitcoin Era

Oficjalna strona bitcoinera.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Era to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Era?

Usunięcie konta jest możliwe  poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt. Szczegóły dotyczące tych kroków znajdziesz na początku artykułu.

Opinie o Bitcoin Era

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *