Bitcoin Era Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Era

Proces rejestracyjny zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę firmy, po czym kliknąć przycisk Signup widoczny w prawym, górnym rogu. Użytkownik w puste pole powinien wpisać swoje dane, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Portal dostępny jest w 4 językach: angielskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Logowanie w Bitcoin Era

Panel Klienta w Bitcoin Era mogą posiadać osoby mieszkające na terenie państw z regulowanym brokerem. Jak to sprawdzić? Dostępność platformy najłatwiej zweryfikować, zakładając konto w serwisie.

Witryna logowania obsługiwana jest w języku polskim. W celu dysponowania środkami finansowymi na platformie kryptowalutowej należy podać adres e-mail i wymyślone podczas procesu rejestracji hasło. Jeśli osoba zainteresowana zapomni swój indywidualny oraz unikalny kod dostępu, nowy można szybko utworzyć za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej.

bitcoin era logowanie


Warunki w Bitcoin Era

bitcoin era logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 EURO
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Era

Platforma Bitcoin Era to narzędzie zaliczane do tak zwanych botów handlowych. Działa w sposób całkowicie zautomatyzowany. Jego złożone zaawansowane algorytmy mają trafnie przewidywać wydarzenia na rynku i dokonywać na ich podstawie odpowiednich transakcji kryptowalutowych. Celem oprogramowania jest podjęcie decyzji potencjalnie najkorzystniejszych finansowo dla inwestora.

Analiza uwzględnia minimalne wahania handlowe na podstawie danych z przeszłości. Takie rozwiązanie ma przynosić wiele korzyści w perspektywie długoterminowej. Bitcoin Era współpracuje z brokerami regulowanymi. Ich prawny obowiązek to zarządzanie depozytami w zgodzie z ich przeznaczeniem, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zaangażowanych przez użytkowników środków finansowych.

Oferta Bitcoin Era

Pierwszym krokiem umożliwiającym skorzystanie z wszelkich usług oferowanych przez serwis Bitcoin Era jest wpłacenie depozytu. Platforma obsługuje karty Visa, MasterCard, tradycyjne przelewy bankowe oraz e-płatności, między innymi Maestro, Skrill, Neteller, WebMoney. Za realizację depozytu lub wypłatę środków portal nie pobiera żadnych opłat. Ewentualne koszta wiążą się z wykonywaniem transferu przez instytucje bankowe oraz pozabankowe.

Drugi krok, użytkownik musi zapoznać się z pojęciem trading. Trading to aktywność polegająca na spekulacji, której przedmiotem są zmieniające się ceny aktywów inwestycyjnych, tu kryptowalut. Wiąże się również z profesjonalnym podejściem do zarządzania ryzykiem i doborem adekwatnych metod zarządzania kapitałem do uprzednio obranej przez konsumenta strategii.

Użytkownik – w ramach oprogramowania Bitcoin Era do analiz rynku kryptowalut – ma możliwość samodzielnego przeprowadzania wszystkich transakcji lub wyboru automatycznego handlu. W praktyce wygląda to w ten sposób, że klient dokonuje podstawowych ustawień w swoim panelu, czyli zmienia cenę i saldo, wprowadza maksymalną dozwoloną stratę środków (zarządza ryzykiem) bądź określa limit pracy kryptobota do określonej kwoty.

Portal udostępnia osobie zainteresowanej wszelkie potrzebne narzędzia do zarobienia pieniędzy. Przy minimalnym depozycie o wartości 250 euro istnieje możliwość pozyskania nawet 5 000 euro (według autorów). Specjaliści zalecają rozpoczęcie działań inwestycyjnych od niższej kwoty i reinwestowanie środków finansowych aż do momentu ustabilizowania przychodu. Wysokość depozytu da się stopniowo zwiększać.

Klient powinien pamiętać, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek platformy tradingowej, należy zastanowić się nad kwotą, którą można ewentualnie stracić i która nie zachwieje stabilnością finansową użytkownika. Jeśli dopiero rozpoczyna się przygodę z walutami cyfrowymi, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Na rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Era

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Era

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Era

Oficjalna strona bitcoinera.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Era to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Era?

Usunięcie konta jest możliwe  poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt. Szczegóły dotyczące tych kroków znajdziesz na początku artykułu.

Źródło: https://cryptobest.eu/pl/bitcoin-era-opinie

Opinie o Bitcoin Era

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Avatar

  Ocena

  5

  Założyłem konto po czym odrazu zostałem przekierowany do giełdy. Szybka wpłata i cyk, już miałem kasę na swoim koncie tradingowym. Za kilkanaście minut zadzwonił do mnie analityk z firmy, byłem sceptycznie nastawiony, bo po głosie wywnioskowałem, że to nie jest polak, aczkolwiek w miarę dobrze mówił po polsku. Zaproponował mi, abym na giełdzie wykupił złoto. Tak też zrobiłem. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po kilku godzinach byłem już na plusie 100 dolarów. Dodam, że wpłaciłem jedynie minimum wymagane, czyli 250 dolców (w przeliczeniu na złotówki niecałe 1000 zł). Jutro cisnę kolejny handel z analitykiem, bo obiecał do mnie zadzwonić. Jestem pod wrażeniem i polecam Bitcoin Era.

  Odpowiedz
 2. Avatar

  Ocena

  5

  Witam, opowiem jak to u mnie wszystko wyglądało. Założyłem konta na platformie Bitcoin Era, a następnie zostałem automatycznie zarejestrowany na giełdzie, na której można handlować. Proces rejestracji przebiegł bardzo sprawnie i łatwo. Nie miałem żadnego z tym problemu. Za jakiś czas zadzwonił do mnie pracownik firmy, który zasugerował żebym wykupił ropę na rynku. Tak też zrobiłem. Po kilku godzinach, wszedłem na swojego konta i co widzę? Ropa podrożała a ja na swoim saldzie miałem już ponad 100$ zysku. Tego typu akcje miałem kilka razy w tamtym tygodniu. 4 na 5 sygnały od analityka firmowego okazały się skuteczne a w ogólnym rozrachunku jestem na plusie 600 $. Planuję jeszcze obrócić trochę kapitału i wypłacić część. Póki co jestem mega zadowolony. Wiele miesięcy szukałem tego typu alternatywy dla inwestowania swoich pieniędzy w dobie koronawirusa. POLECAM

  Odpowiedz
 3. Avatar

  Ocena

  4.5

  Wszystko elegancko. Założyłem konto, zadzwonił pracownik, podpowiedział co i jak, szybka wpłata. Wszystko śmiga, testowo wypłaciłem część środków. Polecam

  Odpowiedz
 4. Avatar

  Ocena

  5

  Podzielam opinię moich przedmówców. Założyłam konto w Bitcoin Era a następnie zostałam przekierowana na giełdę. Zadzwonił do mnie pracownik firmy i pokierował mnie dalej. Kilka dni później byłam już na sporym plusie, mimo, że z giełdą nigdy nie miałam nic wspólnego. Jak ktoś się waha to niech założy sobie konto bez wpłaty i zobaczy co i jak a potem dopiero wpłaci. Myślę, że będziecie zadowoleni. Trzeba korzystać póki da się zarobić

  Odpowiedz
 5. Avatar

  Ocena

  5

  Założyłem konto w Bitcoin Era i zostałem odrazu zalogowany do giełdy. Dosłownie po 2 minutach zadzownił do mnie analityk i zachęcał do zainwestowania w ropę. Wpłaciłem depozyt 250 $, kupiłem ropę i co? Na drugi dzień miałem już 600 $. Wypłaciłem sobie wkład a resztą obracam sobie. Mam dla Was jedną wskazówkę. Jak przestaniecie słuchać pracownika firmy to możecie szybko wtopić, ja część zysku straciłem, bo zacząłem samodzielnie handlować. Jestem mega zadowolony z platformy. Wkońcu udało się znaleźć system, który zarabia

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *