Bitcoin Era Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Era

Proces rejestracyjny zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę bitcoinera.com, po czym kliknąć przycisk Signup widoczny w prawym, górnym rogu. Użytkownik w puste pole powinien wpisać swoje dane, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Portal dostępny jest w 4 językach: angielskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Logowanie w Bitcoin Era

Panel Klienta w Bitcoin Era mogą posiadać osoby mieszkające na terenie państw z regulowanym brokerem. Jak to sprawdzić? Dostępność platformy najłatwiej zweryfikować, zakładając konto w serwisie.

Witryna logowania obsługiwana jest w języku polskim. W celu dysponowania środkami finansowymi na platformie kryptowalutowej należy podać adres e-mail i wymyślone podczas procesu rejestracji hasło. Jeśli osoba zainteresowana zapomni swój indywidualny oraz unikalny kod dostępu, nowy można szybko utworzyć za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej.

zaloguj sie speedkredyt

bitcoin era logowanie


Warunki w Bitcoin Era

bitcoin era logo

Założenie kontaDarmowe
Prowadzenie kontaDarmowe
Minimalna wpłata250 EURO
Język polskiTak
Możliwość usunięcia kontaTak
Rodzaje kontKonto dla osób fizycznych
ReklamacjeRozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownikaTak
 Czas pracy firmyCałodobowo
DokumentyDowód osobisty
Program partnerskiTak
Oficjalne zatrudnienieNie
 WiekOd 18 lat

załóż konto


Informacje o firmie Bitcoin Era

Platforma Bitcoin Era to narzędzie zaliczane do tak zwanych botów handlowych. Działa w sposób całkowicie zautomatyzowany. Jego złożone zaawansowane algorytmy mają trafnie przewidywać wydarzenia na rynku i dokonywać na ich podstawie odpowiednich transakcji kryptowalutowych. Celem oprogramowania jest podjęcie decyzji potencjalnie najkorzystniejszych finansowo dla inwestora.

Analiza uwzględnia minimalne wahania handlowe na podstawie danych z przeszłości. Takie rozwiązanie ma przynosić wiele korzyści w perspektywie długoterminowej. Bitcoin Era współpracuje z brokerami regulowanymi. Ich prawny obowiązek to zarządzanie depozytami w zgodzie z ich przeznaczeniem, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zaangażowanych przez użytkowników środków finansowych.

Oferta Bitcoin Era

Pierwszym krokiem umożliwiającym skorzystanie z wszelkich usług oferowanych przez serwis Bitcoin Era jest wpłacenie depozytu. Platforma obsługuje karty Visa, MasterCard, tradycyjne przelewy bankowe oraz e-płatności, między innymi Maestro, Skrill, Neteller, WebMoney. Za realizację depozytu lub wypłatę środków portal nie pobiera żadnych opłat. Ewentualne koszta wiążą się z wykonywaniem transferu przez instytucje bankowe oraz pozabankowe.

Drugi krok, użytkownik musi zapoznać się z pojęciem trading. Trading to aktywność polegająca na spekulacji, której przedmiotem są zmieniające się ceny aktywów inwestycyjnych, tu kryptowalut. Wiąże się również z profesjonalnym podejściem do zarządzania ryzykiem i doborem adekwatnych metod zarządzania kapitałem do uprzednio obranej przez konsumenta strategii.

Użytkownik – w ramach oprogramowania Bitcoin Era do analiz rynku kryptowalut – ma możliwość samodzielnego przeprowadzania wszystkich transakcji lub wyboru automatycznego handlu. W praktyce wygląda to w ten sposób, że klient dokonuje podstawowych ustawień w swoim panelu, czyli zmienia cenę i saldo, wprowadza maksymalną dozwoloną stratę środków (zarządza ryzykiem) bądź określa limit pracy kryptobota do określonej kwoty.

Portal udostępnia osobie zainteresowanej wszelkie potrzebne narzędzia do zarobienia pieniędzy. Przy minimalnym depozycie o wartości 250 euro istnieje możliwość pozyskania nawet 5 000 euro. Specjaliści zalecają rozpoczęcie działań inwestycyjnych od niższej kwoty i reinwestowanie środków finansowych aż do momentu ustabilizowania przychodu. Wysokość depozytu da się stopniowo zwiększać.

Klient powinien pamiętać, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek platformy tradingowej, należy zastanowić się nad kwotą, którą można ewentualnie stracić i która nie zachwieje stabilnością finansową użytkownika. Jeśli dopiero rozpoczyna się przygodę z walutami cyfrowymi, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Na rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Era

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Bitcoin Era

 • Mało znana marka w Polsce jak np. Bitbay

załóż konto


Kontakt Bitcoin Era

Oficjalna stronabitcoinera.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Bitcoin Era

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *