Bitcoin Compass Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Compass

Otrzymanie dostępu do platformy Bitcoin Compass jest możliwe po uprzednim założeniu konta. Wystarczy wejść na oficjalną stronę platformy i wypełnić krótki formularz rejestracyjny prawidłowymi danymi, takimi jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło – powinno składać się z cyfr i znaków w ilości od 8 do 12

Następnie klient musi zatwierdzić wszelkie wymagane zgody dotyczące warunków i polityki prywatności – które, nim rozpocznie się przygodę z walutami cyfrowymi, warto dokładnie przeczytać – po czym kliknąć przycisk Rozpocznij teraz. Na podaną skrzynkę elektroniczną system prześle wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Logowanie w Bitcoin Compass

Po poprawnej rejestracji konsument może zalogować się do serwisu za pośrednictwem adresu e-mail i wymyślonego przez siebie hasła. Klient automatycznie zostanie przeniesiony do platformy transakcyjnej, gdzie ma do wyboru kilku zalecanych przez Bitcoin Compass brokerów (na przykład GMO Trading lub Cryptosoft). Brokerzy zostają przypisani w zależności od regionu zamieszkania w celu zapewnienia dogodnych rozwiązań i usług w przejrzystej formie.

Aby rozpocząć inwestowanie, należy wpłacić depozyt o minimalnej kwocie 250 dolarów amerykańskich. Środki finansowe da się przekazać na konto serwisu na wiele sposobów, między innymi:

 • Visa
 • Mastercard
 • Paysafecard
 • Qiwi Walett
 • Yandex Money
 • WebMoney
 • Waluta cyfrowa
 • Tradycyjny przelew bankowy

bitcoin compass logowanie


Warunki w Bitcoin Compass

bitcoin compass logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Compass

Bitcoin Compass to intuicyjne oprogramowanie do automatycznego handlu walutami cyfrowymi. Robot ma za zadanie skanowanie rynku i przedstawianie potencjalnie zyskownych możliwości tradingowych. Opiera się na matematycznym algorytmie o skoku czasowym 0,01 sekundy.

Dla początkujących użytkowników Bitcoin Compass oferuje filmy instruktażowe wprowadzające w temat inwestowania wraz ze wszelkimi potrzebnymi zagadnieniami oraz specjalistyczne e-booki dokładnie analizujące narzędzia handlowe.

Aplikacja dostępna jest w kilku językach, w tym w angielskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim. Ponadto działa na każdym urządzeniu mobilnym, od komputera stacjonarnego, laptop, tablet, aż po telefon komórkowy.

Oferta Bitcoin Compass

Oprogramowanie automatycznie analizuje rynek walut cyfrowych. Klient może zmienić ustawienia ręcznie, wedle swoich upodobań. Przede wszystkim należy określić dokładną sumę inwestycji, interesujące aktywa, poziom ryzyka, a także strategie tradingowe. Wymaga to poświęcenia kilku minut w ciągu dnia. Na podstawie ustawionych parametrów robot otwiera i zamyka transakcje handlowe.

Kontrola bota jest prosta w obsłudze. W czasie rzeczywistym konsument może obserwować kursy, historię wpłat i wypłat, wymiany oraz dostępne pozycje na rynku.

Wypłata środków finansowych odbywa się za pomocą metody, która została wykorzystana przy wpłacie depozytu. Wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem konta inwestycyjnego. Realizacja następuje w ciągu 2 lub 3 dni od wysłania formularza i tego samego dnia pieniądze powinny pojawić się na rachunku bankowym (wypłacane każdego dnia tygodnia).

W przypadku pytań na każdym etapie użytkowania oprogramowania Bitcoin Compass serwis zaleca skonsultowanie się z Biurem Obsługi Klienta czynnym przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek platformy tradingowej, należy zastanowić się nad kwotą, którą można ewentualnie stracić bez poważnych problemów finansowych. Jeśli dopiero rozpoczyna się przygodę z walutami cyfrowymi, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Na rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową poradą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Compass

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Bitcoin Compass

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Compass

Oficjalna strona pl.thebitcoincompass.cyou
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Compass to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, firma daje taką możliwość.

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Compass?

Jedynym sposobem na usunięcie konta, jest kontakt z pracownikiem firmy.

💰 Jak zacząć?

Zarabianie na platformie jest banalnie proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt.

Opinie o Bitcoin Compass

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *