Bitcoin Circuit Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Circuit

Aby uzyskać dostęp do platformy handlowej firmy Bitcoin Circuit, należy wejść na oficjalną stronę internetową brokera i uzupełnić dostępny formularz rejestracyjny pod hasłem Change your life today, które oznacza zmień swoje życie już dziś. Wystarczyć podać jedynie swoje następujące prawdziwe dane osobowe:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Utworzone przez siebie hasło

Co bardzo istotne, zaleca się dokładne przeczytanie regulaminu firmy, gdyż jak sama strona internetowa informuje, obrót walutami online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem i utratą zainwestowanych środków. Aby tego uniknąć, warto dokładnie zapoznać się z polityką działalności firmy. Rejestracja nowego konta jest darmowa i nie występują żadne ukryte koszty.

Firma Bitcoin Circuit przewidziała dla swoich klientów formę konta testowego typu demo. Konto wyposażone jest w fikcyjne, wirtualne pieniądze, którymi można dowolnie operować podczas transakcji. Jest to doskonała okazja do nauki i sprawdzenia, czy platforma transakcyjna spełnia oczekiwania danego użytkownika.

Logowanie w Bitcoin Circuit

Zalogowanie się do swojego konta jest możliwe po wcześniejszej rejestracji i pomyślnym zweryfikowaniu konta przez sytem. Należy kliknąć Zaloguj się i następnie uzupełnić puste pola swoimi danymi użytymi wcześniej do rejestracji. Nowy inwestor zostanie automatycznie przeniesiony do swojego konta na platformie transakcyjnej. By w pełni je aktywować, należy uiścić wymaganą wpłatę podstawową, stanowiącą bazę dla pierwszych transakcji. Kwotą wymaganą jest minimum 250 dolarów. Wśród metod płatności można znaleźć między innymi:

Te same metody przysługują przy stosowaniu wypłat środków.

Bitcoin Circuit logowanie


Warunki w Bitcoin Circuit

Bitcoin Circuit logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Nie
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Circuit

Bitcoin Circuit zapewnia swoim użytkownikom dostęp do bezpiecznych i nowoczesnych platform handlowych, które charakteryzują się wydajnością i wygodą w użytkowaniu. Platforma transakcyjna działa w sposób niemal całkowicie zautomatyzowany, co oznacza, że transakcje inwestorów prowadzą roboty. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu ryzyko potencjalnego błędu popełnionego przez człowieka zostaje zredukowane do minimum. (tak uważają autorzy).

Inwestorom wystarczy zaledwie kilkanaście minut dziennie by skontrolować stan giełdy i obserwować zmiany na swoim konie finansowym. Do tego, nie są wymagane żadne umiejętności czy doświadczenie w handlu online.

Oferta Bitcoin Circuit

Firma na swojej stronie internetowej w sposób kompleksowy i czytelny przedstawia swoją ofertę. Inwestorzy mają do dyspozycji podstawowe i dobrze znane platformy handlowe dla międzynarodowych transakcji. Po kliknięciu informacje handlowe można zapoznać się z ofertą aktywów i dóbr, które dopuszczone są do obrotu w oprogramowaniu firmy. Są to między innymi:

 • Akcje
 • Kryptowanuty
 • Metale
 • Indeksy
 • Towary rolne
 • Ropa i gaz

Dla użytkowników Bitcoin Circuit przewidziana jest cała gama instrumentów handlowych prostych w użyciu i zwiększających szanse na zysk. W bazie edukacyjnej znaleźć można dużo artykułów, porad dla początkujących inwestorów i instrukcji handlowych.

Bardzo ciekawą i przydatną opcją dla użytkowników jest całodobowy, nieograniczony dostęp do rzetelnych analiz stanu giełdy. Dane te są ciagle aktualizowane i dostosowywane do potrzeb klienta. Dodatkowo zalogowani użytkownicy mają wgląd do raportów finansowych, które mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji rynkowych. Firma Bitcoin Circuit oferuje wyspecjalizowany zespół obsługi klienta, który składa się z profesjonalnych traperów z długoletnim doświadczeniem.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Circuit

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Bitcoin Circuit

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Circuit

Oficjalna strona lp.themarketsinsider.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Circuit to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Circuit?

Jedynym sposobem na usunięcie konta jest kontakt z pracownikiem firmy drogą mailową.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Bitcoin Circuit

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *