Bitcoin Billionaire Logowanie

Rejestracja w Bitcoin Billionaire

Użytkownik nim uzyska dostęp do platformy Bitcoin Billionaire, musi założyć konto. Proces jest na tyle prosty, że osoby serfujące po raz pierwszy w sieci nie będą miały żadnych problemów. Kolejną widoczną zaletę stanowi obsługa przez portal języka polskiego. Rejestracja polega na wejściu na oficjalny serwis i wypełnieniu formularza online. W puste pola wniosku trzeba wpisać swoje podstawowe dane, czyli:

 • Imię
 • Kraj
 • Adres e-mail
 • Numer kierunkowy
 • Numer telefonu
 • Unikatowe hasło

Hasło musi składać się z dużych i małych liter, by było trudne do odgadnięcia. Warto uwzględnić również znaki specjalne. Po zaakceptowaniu warunków korzystania z serwisu oraz polityki prywatności – z którymi powinno się dokładnie zapoznać – konsument może kliknąć przycisk zatytułowany Zarejestruj się.

Logowanie w Bitcoin Billionaire

Po prawidłowym zapisaniu danych osobowych broker skontaktuje się z użytkownikiem w celach informacyjnych. Wyjaśni działanie Bitcoin Billionaire, rozwieje wątpliwości, odpowie na wszelkie nasuwające się pytania, wytłumaczy niezrozumiałe pojęcia powiązane z tradingiem, a przede wszystkim pomoże dokonać pierwszej inwestycji.

Pełny dostęp do platformy uzyskuje się dopiero po przelaniu minimalnej kwoty depozytu o wartości 250 dolarów amerykańskich na panel klienta. Serwis udostępnia różne metody płatności, w tym kartę debetową lub kredytową, tradycyjny przelew bankowy, a także waluty cyfrowe, np. Bitcoin. Wystarczy wybrać preferowany sposób, po czym dokonać wpłaty.bitcoin billionaire logowanie


Warunki w Bitcoin Billionaire

bitcoin billionaire logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Bitcoin Billionaire

Bitcoin Billionaire to oprogramowanie do obrotu walutą cyfrową Bitcoin. Kryptobot – w największym uproszczeniu – działa na podstawie algorytmu stworzonego przez specjalistów w tradingu i tworzeniu baz danych. Sztuczna inteligencja wykorzystuje zgromadzone informacje na temat wahań na rynku inwestycyjnym i na jej podstawie podejmuje decyzje transakcyjne. Robot w czasie rzeczywistym obserwuje spadki i wzrosty kryptowalut, dane z przeszłości oraz obecne, a także istniejące trendy. Serwis gwarantuje:

 • Przyjazny i intuicyjny interfejs – zapewnia ogromną funkcjonalność
 • Wysoką skuteczność – na poziomie około 88%
 • Kryptobota potrafiącego zastąpić inwestora – na każdym etapie, od analizy po działania końcowe
 • Oszczędność czasu – użytkownik w ciągu dnia przez około 20 minut ustala dogodne dla siebie parametry
 • Szybkość bota – korzysta z wahań kursów waluty cyfrowej
 • Konto demo – klient ma możliwość poznania platformy i jej funkcjonalności oraz spróbować wirtualnego obrotu Bitcoinem (udogodnienie szczególnie zalecane dla nowych użytkowników)
 • Wykwalifikowaną Obsługę Klienta – dostępna przez czat na żywo oraz za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej

Oferta Bitcoin Billionaire

Na początek warto w panelu klienta poświęcić chwilę na ustalenie dogodnych dla siebie parametrów i progów zarządzania ryzykiem. Take profit zamyka transakcje przy określonym zysku, natomiast Stop Loss pozwala na uniknięcie dotkliwych strat. Ponadto użytkownik ustawia maksymalną liczbę transakcji na dzień i maksymalną sumę dla pojedynczych transakcji. Wymienione funkcje są szczególnie przydatne dla nowych inwestorów, dopiero rozpoczynających przygodę z walutami cyfrowymi. Ułatwiają naukę i kontrolę kryptobota.

Wysokość zarobków uzależniona jest od kwoty początkowej. Im wyższa, tym większy zysk. (Bynajmniej tak twierdzą autorzy) Środki finansowe zostają przelane na rachunek bankowy konsumenta przy użyciu tej samej metody, którą wykorzystał do wpłaty. By wypłacić pieniądze, należy złożyć wniosek za pośrednictwem konta inwestycyjnego.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Bitcoin Billionaire

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Bitcoin Billionaire

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Bitcoin Billionaire

Oficjalna strona newpl.investmarket.info
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Bitcoin Billionaire to oszustwo?

Przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek inwestycji, należy zbadać firmę, z którą chcemy nawiązać współpracę. Dobrym sposobem jest sprawdzenie opinii innych użytkowników.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, można założyć konto demo, aby przetestować platformę.

💣 Jak usunąć konto w Bitcoin Billionaire?

Aby usunąć konto w Bitcoin Billionaire, należy poinformować o tym fakcie pracownika firmy. Najlepiej to zrobić mailowo.

💰 Jak zacząć?

Trading na platformie jest możliwy jedynie po założeniu konta oraz wpłacie depozytu, którym będziemy obracać.

Opinie o Bitcoin Billionaire

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *