BitBay (Zonda) Logowanie

Logowanie w BitBay (Zonda)

Uwaga! Od 8 listopada 2021 r., giełda Bitbay nazywa się Zonda.

Giełda kryptowalut BitBay wprowadziła szereg udogodnień dla nowych użytkowników. Proces rejestracji czy wypłaty środków został maksymalnie uproszczony, by nie sprawić trudności osobom w każdym wieku. Warto pamiętać, że założenie oraz prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.

Rejestracja

Przede wszystkim należy zarejestrować konto na portalu. W tym celu klient musi przejść na stronę serwisu: LINK

Aktywacja konta

Konsument po podaniu adresu e-mail otrzyma wiadomość z prośbą o aktywację konta. Kolejno trzeba wypełnić krótki formularz zawierający informacje takie jak login, hasło oraz PIN – pomocny w razie kontaktu z infolinią. Inne dane zwiększają funkcjonalność konta, jednakże nie są wymagane, by móc w pełni korzystać z panelu klienta.

Weryfikacja konta

Regulamin serwisu mówi jasno, że bez weryfikacji konta osoba zainteresowana nie będzie mogła używać wszelkich funkcjonalności, jakie niesie ze sobą giełda. Uwierzytelnienie odbywa się za pomocą przycisku Zweryfikuj swoje konto znajdującego się na górze strony BitBay.

Rodzaj konta

W tym etapie użytkownik decyduje się, jakie konto pragnie założyć: osobiste bądź firmowe. Następnie wystarczy uzupełnić profil o dodatkowe dane – wymagane ze względu na wybrany typ panelu. Ostatni krok to przesłanie niezbędnych dokumentów wygenerowanych przez system.

Logowanie w serwisie BitBay jest bardzo proste. Na stronie głównej, należy kliknąć przycisk “Zaloguj”. Po przekierowaniu należy wpisać  adres e-mail lub login, a następnie wprowadzić hasło.bitbay logowanie


Warunki w BitBay 

bitbay zaloguj sie

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wartość wymiany €5, $5, £5, 5 PLN
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych i firm
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o firmie BitBay (Zonda)

BitBay to dość popularna polska giełda kryptowalut. Powstała w 2014 roku w Katowicach. Firmę prowadzi dyrektor generalny Sylwester Suszek – członek Polskiego Stowarzyszenia propagującego wirtualną walutę na terenie kraju. BitBay charakteryzuje się sprzedażą kryptowalut:

Ta ostatnia weszła do obiegu w 2015 roku, po tym jak spółka rozszerzyła działalność o Amsterdam. Stworzono także pierwsze profesjonalne narzędzie traderskie. W 2017 roku wprowadzono płatność Bitcoin oraz Kantor Bitcoin. Obecnie firma stale się rozwija, co – w połączeniu z brakiem poważnego konkurenta na polskim rynku – przysparza jej popularności.

Co zaś z bezpieczeństwem, ochroną danych osobowych i funduszy? BitBay przechowuje środki klientów na tak zwanych cold walletach. Oznacza to, że zasoby finansowe nie są w żaden sposób powiązane z serwerami giełdy – innymi słowy w razie nieprzewidzianych okoliczności nie mają prawa ucierpieć. Każda transakcja zostaje przeprowadzona przy użyciu szyfrowanego połączenia HTTPS za pośrednictwem bezpiecznych protokołów TLS oraz algorytmów szyfrujących. Ponadto użytkownik ma możliwość zabezpieczenia konta poprzez dwuetapowe uwierzytelnianie.

Wiarygodność i rzetelność firmy potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników oraz nagrody, między innymi Najlepsza Giełda Kryptowalut Berlin Summit 2018 bądź Giełda Blockchain Roku Invest Cuffs 2019. Niewątpliwą zaletą BitBay jest inwestycja w PLN oraz suport w ojczystym języku. W przypadku problemów z kontem nie trzeba posiłkować się językiem angielskim.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Oferta BitBay (Zonda)

Stworzenie oraz prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Klient musi opłacić prowizję w razie dokonania zakupu, sprzedaży kryptowalut lub przy wypłacaniu środków. Tabela opłat dostępna jest na stronie internetowej bitbay.net/pl/tabela-oplat.

Istotne zagadnienia:

 • Maker – prowizja naliczana przy nowych zleceniach kupna i sprzedaży. Minimalnie prowizja maker może wynieść 0%, maksymalnie 0,30% wartości transakcji
 • Taker – kupno i sprzedaż kryptowalut dostępnych na giełdzie. Minimalna prowizja taker 0,1%, maksymalna 0,43%

Koszty wpłat różnią się w zależności od wybranej formy. Przelewem bankowym opłata wynosi 0 zł, natomiast w placówce Poczty Polskiej za pośrednictwem Payment Technology sięga 2% wartości przelewu (minimalna kwota to 5 zł). W przypadku wypłat sytuacja przedstawia się następująco:

 • Przelew bankowy – 6 zł
 • Payment Technology w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalna kwota 20 zł, maksymalna 120 zł)
 • Bankomat – 10 zł (minimalna kwota 100 zł, maksymalna 1 000 zł)

Zalety BitBay (Zonda)

 • Polska giełda
 • Możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą polskiej waluty
 • Całodobowa pomoc
 • Możliwość zarobku dzięki programowi partnerskiemu

Wady BitBay (Zonda)

 • Prowizja przy obrocie kryptowalutami

Kontakt BitBay (Zonda)

Oficjalna strona bitbay.net/pl
 Adres ul. Kępowa 45, 40-583 Katowice
 Telefon 32 555 02 15
 Adres e- mail support@bitbay.net

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

👮 Czy BitBay jest bezpieczny?

Tak, giełda funkcjonuje na rynku wiele lat i znana jest ze swojego bezpieczeństwa.

🆓 Czy konto jest darmowe?

Tak, brak opłat za prowadzenie konta.

💱 Jakimi walutami można obracać?

BitBay posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt najpopularniejszych kryptowalut. Pełną listę można znaleźć na oficjalnej stronie platformy.

✋ Czy jest możliwość usunięcia konta?

Tak, cała procedura jest szybka i bezpłatna.

Opinie o firmie BitBay

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. witam.. Miałam u was konto..chciałam zerknąć by zmienić dane bo jestem po rozwodzie i mam też inny nr tel.. a tu wszystko inaczej.Nawet nie pamiętam jaki miałam mail.. czy an.poezja@gmai.com czy inny.. Mam 69 lat i potrzebuję pomocy.. Login Ania4 mam też hasło ..to tyle..Co mam zrobić by wszystko odnowić?

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *