BigCredit Logowanie

Aby zalogować się na swoje konto w BigCredit, należy wpisać w prawym górnym rogu nasz adres e – mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji konta. Wpisane dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

bigcredit logowanie


Pożyczka w BigCredit

bigcredit login

Warunki pożyczki w BigCredit

Kwota 100 zł – 10000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 75 lat


O firmie BigCredit

BigCredit to litewska instytucja pozabankowa, która posiada swoje biuro w Suwałkach. Udzielanie chwilówek w Polsce rozpoczęła w 2014 roku. Działa, także prężnie na rynku brytyjskim oraz ojczystym litewskim. Na stronie BigCredit możemy znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat firmy. Działająca witryna jest jasna i przejrzysta. Do dyspozycji zainteresowanego została uruchomiona telefoniczna linia obsługi klienta na, którą można dzwonić pod numerem  22 350 00 00 oraz udostępniony adres e-mail: info@bigcredit.pl. Łatwy i profesjonalny układ, a także wszystkie niezbędne treści na pewno zachęcą każdego potencjalnego nabywcę.

Firma reklamuje się jako przyjazna pożyczka, chętnie publikuje wesołe wierszyki i najnowsze wiadomości. Stara się zachęcić i wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumenta. Mogą o tym świadczyć różne promocje, które pojawiają się w aktualnościach. Niektóre z nich to rabat z okazji urodzin 50 % zniżki za koszty wybranej kwoty. Pojawia się również opcja, przy pierwszych pożyczonych pieniądzach po 7 dniach możemy zwrócić je za darmo. Warto śledzić na bieżąco komunikaty pojawiające się na stronie.

Cała procedura wnioskowania jest bardzo prosta, sama decyzja w przypadku pozytywnej weryfikacji nie powinna trwać więcej niż 15 minut. Swoją działalność jednak prowadzi bardzo ostrożnie i do każdego klienta podchodzi indywidualnie.

Oferty pożyczek w BigCredit

Firma oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 10000 zł maksymalnie na 30 dni. Dla nowych klientów maksymalny pułap wynosi 3000 zł. Z każdą następną suma wzrasta, by osiągnąć końcową kwotę –  za pierwszym razem mamy możliwość pożyczenia 3000 zł, za drugim 5000, za trzecim 7000 i dopiero za czwartym zostaje odblokowana maksymalna suma 10000 zł.

Jednorazowo można posiadać jedną otwartą chwilówkę. Po spłacie w terminie można wnioskować o następną. Promocje, które pojawiają się na stronie to wspomniane wyżej 50 % rabatu na urodziny oraz brak kosztów przy zwrocie do 7 dni. Pożyczkodawca urządza, także zniżki na święta oraz lato. Co jakiś czas zostają wprowadzone aktualizacje co do dostępnych ofert. Nie jest dostępna opcja pobrania pieniędzy na raty.

Wnioskowanie pożyczki w BigCredit

Wniosek o pożyczkę, należy wypełnić na stronie przedsiębiorstwa. Pierwszym krokiem jest przygotowanie dowodu osobistego, numeru konta bankowego, adres e-mail, hasła do rejestracji oraz telefon. Na stronie głównej należy zaznaczyć kwotę oraz czas spłaty. Następnie przechodzimy do procesu weryfikacji i przelania 1 gr na wybrane konto. Powiadomienie o przyznaniu lub odmowie zostaje przesłane na adres e – mail lub SMS – em na wskazany numer telefonu. Czas, w którym otrzymamy pieniądze, zależny jest od momentu zlecenia przelewu oraz godzin pracy naszego banku.

Wymagania uzyskania pożyczki w BigCredit

Aby uzyskać pożyczkę, należy mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat, posiadać polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, własny adres e-mail, telefon komórkowy oraz rachunek bankowy. Najważniejsze to nie posiadać negatywnych wpisów do żadnego rejestru dłużników. Pożyczkodawca skrupulatnie sprawdza bazy takie jak: BIG InfoMonitor, ERIF, KRD. Wymagany jest również stały dochód i regularne wpływy na konto. O wszelkich zmianach danych należy niezwłocznie powiadomić instytucję.

Zalety BigCredit

  • Promocje i rabaty
  • Minimum formalności
  • Atrakcyjne warunki dla stałych klientów

Wady BigCredit

  • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników

Kontakt BigCredit

Oficjalna strona bigcredit.pl
 Adres ul. Chłodna 6, 16-400 Suwałki
 Telefon 22 350 00 00
 Adres e- mail info@bigcredit.pl

Opinie o firmie BigCredit

100,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *