BDSwiss Logowanie

Rejestracja w BDSwiss

Rejestracja nowego konta w serwisie firmy BDSwiss jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i wypełnić formularz rejestracyjny następującymi prawdziwymi danymi:

 • Imię i nazwisko
 • Kraj zamieszkania
 • Numer telefonu
 • Data urodzenia
 • Adres e-mail
 • Hasło

Ponadto, każdy z klientów musi obligatoryjnie zaakceptować Ogólne Warunki BDSwiss oraz inne Dokumenty prawne, dotyczące między innymi ochrony danych osobowych. Bezwzględnym warunkiem dołączenia do społeczności inwestorów jest ukończenie 18 lat. Należy pamiętać, że handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem i dlatego zaleca się uważne przeczytanie wszystkich dostępnych informacji i regulaminu firmy. Proces rejestracji jest darmowy.

Twórcy platformy przewidzieli możliwość utworzenia konta demo. Jest to konto próbne, na którym użytkownik może nauczyć się handlu online i przetestować oprogramowanie, czy spełnia jego oczekiwania. Kapitał na rachunku będzie miał charakter wirtualny, co wyeliminuje element ryzyka przy transakcjach. W celu założenia takiego konta wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny, podobny do tego opisanego wyżej.

Logowanie w BDSwiss

Po pomyślnej weryfikacji danych i przetworzeniu przez system rejestracji konta, nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy BDSwiss. Logowanie może odbyć się poprzez połączenie konta społecznościowego Facebook lub Google do serwisu, lub w sposób tradycyjny przez podanie swojego adresu e-mail i hasła.

Pełna aktywacja konta następuje po zdeponowaniu środków finansowych, stanowiących podstawę pierwszych inwestycji. Co warto podkreślić, BDSwiss nie wymaga minimalnej kwoty wpłaty. Dostępnymi metodami płatności są: karta kredytowa, przelew bankowy lub tzw. portfel elektroniczny. Wypłaty środków można dokonać tymi samymi sposobami.

bdswiss logowanie


Warunki w BDSwiss

bdswiss logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 100 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo (dni robocze)
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o BDSwiss

Firma BDSwiss od 2012 roku oferuje usługi inwestycyjne na rynku Forex i CFD dla ponad miliona klientów na świecie. Aktualnie jest jedną z największych i najprężniej działających firm w branży handlu online. Świadczą o tym liczne nagrody zdobyte przez firmę z zakresu obsługi klienta czy warunków inwestycyjnych.

BDSwiss oferuje doskonałe warunki prowadzenia transakcji, innowacyjne platformy tradingowe, konkurencyjne ceny oraz ponad 250 instrumentów bazowych CFD. Firma działa na rynku międzynarodowym, obsługuje klientów z 186 krajów na całym świecie. BDSwiss jest przedsiębiorstwem działającym zgodnie z prawem, licencjonowanym i regulowanym przez m.in.: NFA, FSC czy FSA.

Oferta BDSwiss

BDSwiss jest globalnym oprogramowaniem handlowym, które oferuje swoim inwestorom doskonałe warunki prowadzenia transakcji online. Przede wszystkim warto zauważyć, że firma stawia na różnorodność platform tradingowych – stacjonarnych, internetowych i mobilnych. Do dyspozycji użytkowników są:

 • MetaTrader 4
 • MetaTrader 5
 • BDSwiss Webtrader
 • Natywna aplikacja mobilna

Dzięki częściowej automatyzacji platformy i wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań opartych na skomplikowanych algorytmach konta są dostosowane do potrzeb danego klienta. Może on spodziewać się niezwykle szybkiej egzekucji zleceń i elastycznych warunków handlowych. W razie wszelkich problemów lub nasuwających się pytań lokalne i międzynarodowe zespoły firmy są dostępne przez całą dobę od poniedziałku do piątku w ponad 20 językach. Zachęcająca jest szeroka gama par walutowych i kontraktów CFD, których jest ponad 250 i obejmują one akcje, indeksy, energię i metale.

Dla niedoświadczonych inwestorów przygotowano dobrze rozwiniętą bazę edukacyjną, w której skład wchodzą dzienne analizy i webinaria live prowadzone przez ekspertów branżowych firmy BDSwiss. Autoryzowana aplikacja mobilna BDSwissdostępna jest do pobrania w sklepach internetowych Apple Store i Google Play na wszelkie urządzenia mobilne z dostępem do internetu.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety BDSwiss

 • Regulowany broker
 • Polski support
 • Regulowany podmiot
 • Duża liczba użytkowników – wysoka wiarygodność

Wady BDSwiss

 • Słaby support

Kontakt BDSwiss

Oficjalna strona bdswiss.com/pl
 Adres 6th Floor, Nexteracom Building, Ebene, Mauritius
 Telefon +44 203 670 5890
 Adres e- mail support@bdswiss.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Opinie o BDSwiss

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *