Bankowapomoc.pl Logowanie

Logowanie w Bankowapomoc.pl

Serwis nie przewiduje możliwości zalogowania się. Osoba zainteresowana, aby skorzystać z oferty BankowaPomoc.pl, musi przejść przez 4 etapy:

 • Formularz kontaktowy – konsument na oficjalnej stronie internetowej firmy powinien kliknąć zakładkę zatytułowaną Formularz, która jest widoczna w górnej części portalu. Następnie wystarczy wypełnić puste pola wymaganymi danymi osobowymi, takimi jak imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego. Kolejno trzeba zaznaczyć wszystkie zgody dotyczące regulaminu, polityki prywatności, a także form kontaktu. Inne, dostępne kanały komunikacyjne to wiadomość wysłana za pośrednictwem aplikacji messenger lub rozmowa telefoniczna (numer infolinii widnieje w prawym, górnym rogu witryny)
 • Rozmowa telefoniczna – w trakcie konsultacji zbierane są wstępne informacje, na podstawie których przedstawiciel proponuje najlepsze rozwiązanie. Ekspert, w przypadku nasuwających się pytań, postara się również rozwiać wszelkie wątpliwości klienta
 • Przesłanie dokumentacji kredytowej – na podany przez przedstawiciela serwisu BankowaPomoc.pl adres e-mail należy wysłać niezbędne papiery w formie skanów bądź zdjęć. W ciągu 24 godzin pracownik portalu skontaktuje się z klientem, by przedstawić najkorzystniejszą opcję na odzyskanie zwrotu należności
 • Podpisanie umowy i wypłata pieniędzy – jeśli konsument zaakceptuje ofertę, firma prześle umowę, z którą warto się dokładnie zapoznać. Po odesłaniu podpisanej umowy BankowaPomoc.pl zajmie się odzyskaniem środków finansowych. Zwrot prowizji da się otrzymać nawet w ciągu 24 godzin

Osoba zainteresowana powinna wiedzieć, że instytucja gromadzi i przetwarza informacje, między innymi dane osobowe wysłane przez klientów, również w celu dopasowania indywidualnej oferty pożyczki lub ubezpieczeń. Uzyskane dane firma może udostępnić osobom trzecim, w tym członkom sieci pożyczkowych, podmiotom bankowym bądź ubezpieczeniowym.

zaloguj sie speedkredyt

bankowapomoc.pl logowanie


Usługi w Bankowapomoc.pl

bankowapomoc.pl logo

Warunki w Bankowapomoc.pl

Możliwość rezygnacji z oferty Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania pomocy Bardzo szybko
Obsługa klienta w domu Nie
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie dotyczy
 Wiek od 18 lat


Oferta Bankowapomoc.pl

BankowaPomoc.pl to platforma pomagająca uzyskać od polskich banków należne klientowi pieniądze. Współpracuje z kancelarią prawną i fachowcami z dziedziny finansów. Całkowicie bezpłatnie analizuje sprawę osoby zainteresowanej o zwrot prowizji oraz opłat przygotowawczych pobranych przez bank w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu (na podstawie prawa konsumenta, zarządzenia z 11 września 2019 roku przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej – skrót: TSUE).

Jeżeli dojdzie do procesu sądowego, klient nie zostanie obciążony żadnymi kosztami – nawet kiedy nie uda się skutecznie odzyskać należności. Wiąże się to z główną zasadą działania firmy, a mianowicie success fee – wygrana konsumenta to wygrana instytucji.

Osoba zainteresowana nie ponosi żadnego ryzyka. Platforma oferuje:

 • Brak opłat – koszty pobierane są od prowizji wygranej sprawy
 • 15 -letnie doświadczenie w bankowości i prawie bankowym – serwis gwarantuje fachową kadrę, wyspecjalizowanych bankowców i prawników z dużą wiedzą zawodową
 • Prowizja i odszkodowanie – możliwość uzyskania zwrotu prowizji powiększonej o odszkodowanie i opłaty dodatkowe

 

Na oficjalnej stronie internetowej BankowaPomoc.pl klient znajdzie wygodny, informacyjny kalkulator obliczający należny zwrot prowizji. Warto mieć na uwadze, że to wbudowane, wirtualne narzędzie służy wyłącznie do symulacji i nie jest elementem oferty. Podane wartości mają charakter jedynie orientacyjny:

 • Kwota kredytu – od 100 złotych do 250 000 złotych
 • Na jak długo wziąłeś kredyt – od 12 miesięcy do 144 miesięcy
 • Po ilu miesiącach spłaciłeś kredyt – od 1 miesiąca do 80 miesięcy

Przykład reprezentatywny:

Klient, podpisując umowę kredytową z bankiem na 80 miesięcy, przy kwocie o wartości 30 000 złotych, może odzyskać około 1 500 złotych prowizji, jeśli po upływie 40 miesięcy spłaci swój dług.

Zalety Bankowapomoc.pl

 • Ciekawa oferta
 • Stabilna firma
 • Dobry kontakt

Wady Bankowapomoc.pl

 • Mało znana firma

 

wniosek o kredyt


Kontakt Bankowapomoc.pl

Oficjalna strona bankowapomoc.pl
 Adres ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@bankowapomoc.pl


Opinie o firmie Bankowapomoc.pl

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *