Banknot Logowanie

 

Zaloguj się do swojego konta na stronie banknot.pl za pomocą przycisku w prawym górnym rogu z napisem “Zaloguj się”. Zostaniesz przekierowany/a do panelu logowania gdzie, należy podać adres e – mail oraz hasło. Dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

banknot logowanie


Pożyczka w Banknot

banknot kontakt

Warunki pożyczki w Banknot

Kwota 500 zł – 5000 zł
 Termin 4 mies.
 RRSO 192.5 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 70 lat


O firmie Banknot

Banknot.pl – należy do spółki Yes Finance S.A. Jest nietypową firmą pożyczkową na rynku przedsiębiorstw finansowych związanych z pożyczkami krótkoterminowymi. Firma oferuje odnawialną pożyczkę gotówkową w wysokości od 500 złotych aż do 5 000 złotych.

Oferta Banknot.pl umożliwia klientowi comiesięczną pożyczkę w kwocie zależnej jedynie od ilości spłaconych rat. Firma różni się od innych, dostępnych na rynku pożyczek krótkoterminowych i jest rozwiązaniem dla klientów potrzebującym dodatkowych pieniędzy na niespodziewane wydatki.

Oferty pożyczek w Banknot

Oferta pożyczkowa Banknot.pl różni się od ofert pożyczkowych na rynku. Firma w zamian za pożyczki ratalne lub krótkoterminowe proponuje pożyczkę gotówkową w kwocie od 500 złotych do 5000 złotych z koniecznością jej spłaty w okresie 4 miesięcy. Banknot.pl nie posiada w ofercie promocyjnych darmowych pożyczek.

Pożyczkobiorca musi regularnie, comiesięcznie spłacać pożyczkę jedynie minimalną kwotą (zależną od wysokości wziętej pożyczki), dzięki czemu limit kwoty możliwy do wykorzystania będzie się powiększał. Klient ma możliwość w każdym momencie wystąpić o kolejną wypłatę, z uwzględnieniem konieczności spłaty w terminie 4 miesięcy od wzięcia pożyczki.

Nie spłacenie w terminie zobowiązania, niesie za sobą szereg konsekwencji koniecznych do jej wyegzekwowania oraz odpowiednich do czasu zadłużenia klienta – od opłat karnych po wpisanie pożyczkobiorcy do rejestru dłużników.

Wnioskowanie pożyczki w Banknot

Proces wnioskowania pożyczki w firmie Banknot.pl składa się z kilku prostych etapów oraz w całości odbywa się drogą internetową. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty na stronie internetowej firmy. Należy jedynie ustalić wysokość pożyczki za pomocą suwaka, gdyż okres spłaty to 4 miesiące, niezależnie od kwoty.

Po wybraniu kwoty pożyczki, dostępny w serwisie kalkulator obliczy comiesięczną kwotę spłaty pożyczki, uwzględniając dodatkowe koszty takie jak prowizja czy odsetki. Przy pierwszym kroku wnioskowania dostępny jest również formularz informacyjny, z którym warto się zapoznać. Następnie po kliknięciu przycisku „Weź pożyczkę teraz” ,należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przy rejestracji osobistego konta trzeba podać jedynie imię i nazwisko, adres e-mail oraz nadać hasło. Po utworzeniu konta należy uzupełnić dane osobiste we wniosku takie jak numer dowodu osobistego, PESEL czy adres jak i informacje związane z pracą oraz miesięcznymi dochodami.  Następnie konieczna jest weryfikacja tożsamości, która odbywa się przy pomocy szybkiej identyfikacji lub tradycyjnego przelewu symbolicznej kwoty 1 zł.

Informacja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku wysyłana jest drogą e-mailową, bądź przy pomocy SMS – a, po upływie kilkunastu minut od weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze wypłacane są na rachunek bankowy wnioskodawcy, jednak czas transakcji nie jest przez firmę jasno określony. Dlatego, by jak najszybciej uzyskać odpowiedź na wniosek, należy to zrobić w czasie dni roboczych oraz standardowych godzin pracy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Banknot

Aby uzyskać pożyczkę w Banknot.pl, należy spełnić następujące warunki:

 1. Wiek pożyczkobiorcy musi wynosić od 18 do 70 lat
 2. Posiadanie polskiego obywatelstwa oraz ważnego dowodu osobistego
 3. Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 4. Brak zaległych długów w momencie składania wniosku – Banknot.pl weryfikuje wnioskodawcę w rejestrach dłużników
 5. Potwierdzenie wystarczających dochodów, umożliwiających spłatę pożyczki
 6. Posiadanie osobistego konta bankowego oraz dostępu do bankowości elektronicznej (brak akceptacji rachunku bankowego w banku SKOK)
 7. Posiadanie osobistego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail

Zalety Banknot

 • Niski próg wiekowy
 • Minimum formalności
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Szybka weryfikacja wniosków

Wady Banknot

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Banknot

Oficjalna strona banknot.pl
 Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
 Telefon 22 213 89 10
 Adres e- mail kontakt@banknot.pl

Opinie o firmie Banknot

5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *