Bancovo Logowanie

Logowanie w Bancovo jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć napis “Zaloguj” na stronie głównej, a następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e – mail oraz numer telefonu. Następnie klikamy “Kontynuuj”.

bancovo logowanie


Pożyczka w Bancovo

bancovo login

Warunki pożyczki w Bancovo

Kwota 500 zł – 200 000 zł
 Termin Od 3 do 120 mies.
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie Bancovo

Bancovo to platforma internetowa, która pojawiła się na rynku w 2018 roku. W Polsce jest to nowość, pierwsza platforma online, która przygotowana jest do zestawiania i porównania dostępnych na rynku instytucji finansowych ofert pożyczkowych oraz kredytowych. Jest to przeglądarka, która ma na celu możliwość wglądu w bieżące oferty pożyczkowe.

Firma jest własnością spółki NewCommerce Services. Bancovo jest jednak finansowane przez firmę Alior Bank, instytucję ciesząca się zaufaniem wielu klientów na rynku polskim. Bancovo w ciągu swojej niedługiej działalności zdobyła wyróżnienia między innymi na Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, organizowana przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych.

Oferty pożyczek w Bancovo

Na platformie można było początkowo znaleźć oferty przedsiębiorstw takich jak – Alior Bank, Inbank czy TakTo Finanse. Obecnie instytucja współpracuje z większą ilością firm pożyczkowych oraz banków.

Na platformie możemy znaleźć jedynie aktualne oferty każdej z firm. Są to zarówno pożyczki pozabankowe jak i kredyty udzielane przez banki. Są to rzetelne informacje na temat każdej z ofert, odmiennie niż w przypadku porównywarek dostępnych w internecie, reklamujących oferty. Platforma cieszy się uznaniem klientów, gdyż za każdym razem proponuje najlepsze oferty dostępne na rynku.

Bancovo jest serwisem dostępnym dla każdego zainteresowanego, bez konieczności jakichkolwiek opłat czy deklaracji ze strony korzystającego. W momencie, jeśli klient zdecyduje się na którąś z ofert, Bancovo jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkodawcą a zainteresowanym. Poprzez stronę internetową, można podpisać umowę o kredyt, z wybranym bankiem bądź wnioskować pożyczkę. Wszystko odbywa się drogą internetową, co pomaga potencjalnym klientom zaoszczędzić czas na zbędną wizytę w firmie i szybsze wypłacenie pożyczonych pieniędzy.

Wnioskowanie pożyczki w Bancovo

Wnioskowanie pożyczki w firmie Bancovo składa się z prostych kroków, podobnych do wnioskowania przez strony internetowe innych przedsiębiorstw pożyczkowych. Pierwszym etapem jest wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Wybór należy potwierdzić, klikając w „Złóż wniosek”. Krok ten, jak zaznacza instytucja, nie niesie za sobą żadnych zobowiązań.

Kolejnym etapem jest zarejestrowanie osobistego konta w serwisie firmy. Należy uzupełnić krótki formularz, wpisując swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz własny numer telefonu. Następnie należy przejść do formularza wniosku. Na tym etapie należy wpisać dane osobowe takie jak numer PESEL, numer oraz seria dowodu, oraz standardowe informacje dotyczące sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

Następnie należy wysłać wniosek, który zostanie przekazany przez firmę do instytucji partnerskiej, której oferta została wybrana. W odpowiedzi Bancovo przedstawia najkorzystniejsze możliwe oferty wybrane indywidualnie dla klienta. Po podjęciu decyzji pożyczkobiorca może zwrócić się z prośbą o dodatkowe dokumenty, jeśli są one wymagane przez firmę. Na tym etapie należy również dokonać weryfikacji, wysyłając przelew w wysokości 1 zł na konto pożyczkodawcy.

Po pozytywnej weryfikacji danych klienta należy podpisać umowę. Odbywa się to drogą SMS-ową. Kwota pożyczki zostanie wypłacona przelewem w ciągu  maksymalnie 24 godzin od podpisania umowy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Bancovo

Ponieważ Bancovo jest platformą pośredniczącą i przedstawia oferty wielu przedsiębiorstw finansowych, wymagania uzyskania pożyczki nie są sprecyzowane. Firma przedstawia jednak ogólne warunki konieczne do spełnienia w przypadku ubiegania się o pożyczkę. Są to:

 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Stałe dochody miesięczne, które umożliwiają spłatę pożyczki
 • Status konsumenta w zgodzie z prawem polskim
 • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty numer telefonu komórkowego
 • Własny adres e-mail

Zalety Bancovo

 • Współpraca z Alior Bank
 • Jasne i przejrzyste warunki
 • Minimum formalności
 • Dostęp do wielu ofert

Wady Bancovo


Kontakt Bancovo

Oficjalna strona bancovo.pl
 Adres ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
 Telefon 22 100 43 44
 Adres e- mail wspolpraca@bancovo.pl

Opinie o firmie Bancovo

500,00 zł - 200 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  3.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Mimo dużej liczby wysyłek zapytań do Bik-u, stwierdzam, że to jedna z lepszych firm na rynku. Skrupulatnie sprawdzają każdego potencjalnego klienta i to jest zrozumiałe. Osoby, które spłacają w terminie swoje należności nie powinny mieć absolutnie żadnego problemu z wzięciem pożyczki w Bancovo. Polecam

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *