AxiTrader Logowanie

Rejestracja w AxiTrader

Użytkownicy chcący spróbować swych sił w handlu online na platformie firmy AxiTrader, najpierw muszą otworzyć osobisty rachunek. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i uzupełnić puste pola w formularzu rejestracyjnym. Jest to pierwszy etap rejestracji i polega na wpisaniu następujących danych:

 • Imię, drugie imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kraj zamieszkania

Po określeniu typu kierowanego wniosku, przeczytaniu i zaakceptowaniu regulaminu oraz polityki prywatności firmy, a wreszcie po wysłaniu formularza, można przejść do kolejnego kroku. Polega on na potwierdzeniu i zweryfikowaniu tożsamości użytkownika w celu przyszłej ochrony rachunku. Ostatnim etapem rejestracji jest zdeponowanie odpowiedniej kwoty na swoim rachunku, która jest niezbędna do zrealizowania pierwszych transakcji na platformie. Przed ostatecznym sfinalizowaniem procesu tworzenia nowego konta, zaleca się bardzo dokładne zapoznanie się z Umową z Klientem oraz Oświadczeniem o Produktach, dostępnych w witrynie.

Osoby niezdecydowane mogą założyć darmowe konto demo, które jest doskonałą okazją do przetestowania oprogramowania AxiTrader. Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego na podobnych zasadach jak te, opisane wyżej, klient otrzyma 50 000 dolarów w wirtualnych środkach jako substytut prawdziwych pieniędzy. Dodatkowo do dyspozycji będzie dostęp do platformy tradingowej MT4, na której ustalać będzie można ceny w czasie rzeczywistym.

Logowanie w AxiTrader

Po pomyślnym procesie rejestracji i weryfikacji przesłanych informacji nowy klient będzie mógł przejść do zalogowania się do swojego konta. Wystarczy podać swój login MT4 oraz hasło. Gdy środki będą zdeponowane i dostępne do użycia, użytkownik będzie mógł rozpocząć inwestycje na rynku online.

Oprogramowanie działa nie tylko w witrynie internetowej, ale również dostosowane jest do urządzeń mobilnych. Wystarczy jedynie dostęp do internetu.

axitrader logowanie


Warunki w AxiTraderaxitrader logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata Brak
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o AxiTrader

Firma AxiTrader została założona w 2007 roku w Sydney i od tego czasu prężnie działa jako globalne przedsiębiorstwo internetowe obsługujące traperów z ponad 100 krajów. Obecnie zarejestrowanych kont użytkowników jest aż 40 000 i liczba ta wzrasta z roku na rok. AxiTrader jest laureatem wielu prestiżowych nagród i został umiejscowiony w pierwszej dziesiątce globalnych dostawców walut. Firma działa na licencji i zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi.

Oferta AxiTrader

Firma AxiTrader oferuje kompleksowe wsparcie inwestycyjne dla traderów z całego świata dając im dostęp do aktualnych danych rynkowych i platform handlowych. Użytkownicy mają możliwość, prowadzenia transakcji online wykorzystując:

 • Instrumenty walutowe
 • Kontrakty CFD
 • Towary i surowce
 • Indeksy giełdowe

Klienci AxiTrader wybrać mogą jeden z dwóch rachunków maklerskich:

 • MT4 standard
 • MT4 pro

Ponadto, firma oferuje szeroką gamę profesjonalnych instrumentów handlowych bazujących na skomplikowanych algorytmach. Pełną ich ofertę można zobaczyć na stronie internetowej. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość realizacji zleceń i elastyczność oprogramowania – spready zaczynają się już od 0,0 pipsa. Te zalety wynikają stąd, że firma AxiTrader bazuje na najnowszej dostępnej technologii oraz stawia na ciągły i innowacyjny rozwój. Wielokrotnie nagrodzona została baza edukacyjna AxiTrader, która oferuje całkowitą pomoc i wsparcie dla swoich klientów, między innymi:

 • Fachowe samouczki
 • Wideoklipy prowadzone przez profesjonalnych traderów
 • Możliwość dołączenia do Knightsbridge Trading Academy
 • Proste w obsłudze narzędzia handlowe
 • Materiały dydaktyczne

Dzięki takim rozwiązaniom AxiTrader jest platformą przystosowaną do potrzeb nowych, niedoświadczonych klientów. Na uwagę zasługuje również doceniona Obsługa Klienta firmy, z którą skontaktować się można poprzez telefon, e-mail oraz media społecznościowe.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety AxiTrader

 • Brak minimalnej wpłaty
 • Polski support
 • Szybkie założenie konta
 • Aplikacja mobilna

Wady AxiTrader


Kontakt AxiTrader

Oficjalna strona axitrader.com/pl
 Adres AxiCorp Financial Services Pty. Ltd.55 Baker Street
 Telefon +61 2 9965 5830
 Adres e- mail service@axitrader.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *