Axi Card Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

Logowanie w Axi Card jest bardzo proste. Na stronie głównej, należy kliknąć przycisk “Zaloguj się” a następnie wpisać adres e – mail oraz hasło.

axi card logowanie


Pożyczka w Axi Card

axi card zaloguj

Warunki pożyczki w Axi Card

KwotaDo 3000 zł
 TerminDo 3 lat
 RRSO87.26 %
 UzyskanieNa konto bankowe
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku15 minut
 Szybkość nadania kredytu2 dni robocze
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 21 lat


O firmie Axi Card

Axi Card to nietypowa karta kredytowa stworzona przez Easy Payment Services LTD z siedzibą w Warszawie. Firma jest pełnoprawnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart – MasterCard oraz Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co świadczy o ich wiarygodności i rzetelności.

Instytucja gwarantuje zrozumienie potrzeb konsumentów, przejrzystą realizację usług płatniczych, innowacyjne rozwiązania oraz dodatkowe korzyści (na przykład wypłacanie bez prowizji pieniędzy ze wszystkich bankomatów w kraju).

Firma akceptuje negatywną historię kredytową klientów, mimo że sprawdza informacje o wnioskodawcach w bazach dłużników BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, KBIG, BIK, rejestrze Cedit Chceck oraz w rejestrze Związku Banków Polskich. Jednakże widniejące w wykazach opóźnienia w spłatach przekraczające 30 dni mogą przyczynić się do odrzucenia wniosku.

Oferty pożyczek w Axi Card

Klienci mogą ubiegać się o kartę kredytową z limitem aż do 3000 zł. Limit przyznawany jest w zależności od zdolności kredytowej konsumenta. Okres ważności produktu wynosi 3 lata od daty wydania, zaś umowa na użytkowanie 5 lat. Po wyznaczonym terminie pożyczkodawca wysyła nową kartę.

Na całkowity koszt składają się: stopa procentowa 0,75%, opłata miesięczna 5,25% (nie jest naliczana w przypadku niekorzystania z karty), minimalna kwota spłaty 15%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 87,26 %. Dodatkowo za zakupy cashback 2,5 zł, wypłata z bankomatu na terenie EOG 8 zł, wypłata z bankomatu za granicą 14 zł.

Przykład reprezentatywny:

Jeśli konsument wykorzysta w ciągu miesiąca kwotę o wartości 1000 zł, jednorazowo spłaca 1060 zł. Okres rozliczeniowy przypada na 1 i 5 dzień każdego miesiąca. Spłata po wyznaczonym terminie wiąże się z nałożeniem kary.

Wnioskowanie pożyczki w Axi Card

Proces aplikacji, jak zapewnia firma, jest szybki i prosty. Wystarczy wejść na stronę instytucji i kliknąć przycisk Złóż wniosek. Można zrobić to za pomocą internetu, bądź telefonicznie. Formularz rejestracyjny trzeba uzupełnić prawidłowymi danymi. Firma wymaga między innymi podania imienia, nazwiska, numeru ewidencyjnego PESEL, adresu e – mail, numeru telefonu komórkowego, numeru dowodu osobistego, kodu pocztowego, ulicy, numeru domu i mieszkania, źródła dochodu, stanu cywilnego, a także wykształcenia.

Następnie na podany adres e – mail przychodzi potwierdzenie założenia konta. Należy kliknąć link aktywacyjny, który przenosi konsumenta do wniosku właściwego. W jego wypełnieniu może pomóc przedstawiciel instytucji pozabankowej. Z chęcią udzieli najpotrzebniejszych wskazówek i odpowie na wszelkie pytania, które mogą nasunąć się pożyczkobiorcy podczas całego procesu. Ostatni etap to weryfikacja zdolności kredytowej. Trwa to od kilku do kilkunastu minut. O decyzji negatywnej bądź pozytywnej firma informuje, przesyłając wiadomość SMS. Kartę kredytową wraz z umową przywozi kurier. Czas oczekiwania zależy od dostawcy, a także dnia, w którym został złożony wniosek.

Wymagania uzyskania pożyczki w Axi Card

O kartę kredytową Axi Card może starać się każdy, kto:

  • Ukończył 21 lat
  • Posiada ważny dowód osobisty
  • Może przedstawić stały, udokumentowany dochód (minimalny musi wynosić 1200 zł miesięcznie)
  • Terminowo reguluje posiadane zobowiązania (ewentualne opóźnienia w spłacie do 30 dni)
  • Nie posiada negatywnej historii kredytowej

Firma w razie braku spłaty bądź znacznych opóźnień zobowiązania zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowych opłat, przekazania danych klienta do BIK, prowadzenia czynności upominawczych (monity ponaglające, kontakt telefoniczny, SMS lub e – mail), windykacyjnych bądź dochodzeniem należności drogą sądową. Wszelkimi opłatami obarczany jest konsument.

Zalety Axi Card

  • Ciekawa oferta na rynku
  • Sprawne biuro obsługi klienta
  • Wygoda w użytkowaniu

Wady Axi Card

  • Weryfikacja danych konsumenta w bazach dłużników


Kontakt Axi Card

Oficjalna stronaaxi-card.pl
 Adresul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa
 Telefon222 70 70 30
 Adres e- mailhelp@axi-card.pl


Opinie o firmie Axi Card

1,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *