Axi Card Logowanie

 

Logowanie w Axi Card jest bardzo proste. Na stronie głównej, należy kliknąć przycisk “Zaloguj się” a następnie wpisać adres e – mail oraz hasło.

axi card logowanie


Pożyczka w Axi Card

axi card zaloguj

Warunki pożyczki w Axi Card

Kwota Do 3000 zł
 Termin Do 3 lat
 RRSO 87.26 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 2 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie Axi Card

Axi Card to nietypowa karta kredytowa stworzona przez Easy Payment Services LTD z siedzibą w Warszawie. Firma jest pełnoprawnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart – MasterCard oraz Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co świadczy o ich wiarygodności i rzetelności.

Instytucja gwarantuje zrozumienie potrzeb konsumentów, przejrzystą realizację usług płatniczych, innowacyjne rozwiązania oraz dodatkowe korzyści (na przykład wypłacanie bez prowizji pieniędzy ze wszystkich bankomatów w kraju).

Firma akceptuje negatywną historię kredytową klientów, mimo że sprawdza informacje o wnioskodawcach w bazach dłużników BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, KBIG, BIK, rejestrze Cedit Chceck oraz w rejestrze Związku Banków Polskich. Jednakże widniejące w wykazach opóźnienia w spłatach przekraczające 30 dni mogą przyczynić się do odrzucenia wniosku.

Oferty pożyczek w Axi Card

Klienci mogą ubiegać się o kartę kredytową z limitem aż do 3000 zł. Limit przyznawany jest w zależności od zdolności kredytowej konsumenta. Okres ważności produktu wynosi 3 lata od daty wydania, zaś umowa na użytkowanie 5 lat. Po wyznaczonym terminie pożyczkodawca wysyła nową kartę.

Na całkowity koszt składają się: stopa procentowa 0,75%, opłata miesięczna 5,25% (nie jest naliczana w przypadku niekorzystania z karty), minimalna kwota spłaty 15%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 87,26 %. Dodatkowo za zakupy cashback 2,5 zł, wypłata z bankomatu na terenie EOG 8 zł, wypłata z bankomatu za granicą 14 zł.

Przykład reprezentatywny:

Jeśli konsument wykorzysta w ciągu miesiąca kwotę o wartości 1000 zł, jednorazowo spłaca 1060 zł. Okres rozliczeniowy przypada na 1 i 5 dzień każdego miesiąca. Spłata po wyznaczonym terminie wiąże się z nałożeniem kary.

Wnioskowanie pożyczki w Axi Card

Proces aplikacji, jak zapewnia firma, jest szybki i prosty. Wystarczy wejść na stronę instytucji i kliknąć przycisk Złóż wniosek. Można zrobić to za pomocą internetu, bądź telefonicznie. Formularz rejestracyjny trzeba uzupełnić prawidłowymi danymi. Firma wymaga między innymi podania imienia, nazwiska, numeru ewidencyjnego PESEL, adresu e – mail, numeru telefonu komórkowego, numeru dowodu osobistego, kodu pocztowego, ulicy, numeru domu i mieszkania, źródła dochodu, stanu cywilnego, a także wykształcenia.

Następnie na podany adres e – mail przychodzi potwierdzenie założenia konta. Należy kliknąć link aktywacyjny, który przenosi konsumenta do wniosku właściwego. W jego wypełnieniu może pomóc przedstawiciel instytucji pozabankowej. Z chęcią udzieli najpotrzebniejszych wskazówek i odpowie na wszelkie pytania, które mogą nasunąć się pożyczkobiorcy podczas całego procesu. Ostatni etap to weryfikacja zdolności kredytowej. Trwa to od kilku do kilkunastu minut. O decyzji negatywnej bądź pozytywnej firma informuje, przesyłając wiadomość SMS. Kartę kredytową wraz z umową przywozi kurier. Czas oczekiwania zależy od dostawcy, a także dnia, w którym został złożony wniosek.

Wymagania uzyskania pożyczki w Axi Card

O kartę kredytową Axi Card może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 21 lat
 • Posiada ważny dowód osobisty
 • Może przedstawić stały, udokumentowany dochód (minimalny musi wynosić 1200 zł miesięcznie)
 • Terminowo reguluje posiadane zobowiązania (ewentualne opóźnienia w spłacie do 30 dni)
 • Nie posiada negatywnej historii kredytowej

Firma w razie braku spłaty bądź znacznych opóźnień zobowiązania zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowych opłat, przekazania danych klienta do BIK, prowadzenia czynności upominawczych (monity ponaglające, kontakt telefoniczny, SMS lub e – mail), windykacyjnych bądź dochodzeniem należności drogą sądową. Wszelkimi opłatami obarczany jest konsument.

Zalety Axi Card

 • Ciekawa oferta na rynku
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Wygoda w użytkowaniu

Wady Axi Card

 • Weryfikacja danych konsumenta w bazach dłużników

Kontakt Axi Card

Oficjalna strona axi-card.pl
 Adres ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa
 Telefon 222 70 70 30
 Adres e- mail help@axi-card.pl

Opinie o firmie Axi Card

1,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Polecam. Korzystam zawsze kiedy braknie mi gotówki i spłacam w tym samym miesiącu. Bardzo wygodna i niedroga w porównaniu do innych pozabankowych pożyczek.

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  4.5

  AXI gwarantuje Ci ułatwioną kontrolę nad wydatkami, a gdy jej nie używasz, jest całkowicie darmowa. Jest całkiem OK.

  Odpowiedz
 3. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Axi Card to produkt w sam raz na jesienne wydatki, jakie spotkały mnie w tym roku. Niespodziewanie zepsuł mi się samochódk, a koszty mechanika przewyższyły mój budżet domowy. dzieki axi za pomoc!

  Odpowiedz
 4. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Jestem zawodowym kierowcom i często wyjeżdżam za granicę. Karta axi służy mi podczas każdej trasy. Mogę wypłacać pieniędza z bankomatów za darmo!! Extra!

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *