Axa Logowanie

Logowanie w Axa

Klient, aby mieć możliwość dysponowania swoimi umowami zawartymi w firmie, musi zalogować się na stronie serwisu axa.pl. Wystarczy kliknąć przycisk widniejący w prawym, górnym rogu ekranu pod nazwą Zaloguj, po czym wybrać produkt, którego jest się posiadaczem, między innymi:

 • Złoty środek
 • IKZE w AXA Życie
 • Ubezpieczenie komunikacyjne
 • Ubezpieczenie mieszkaniowe
 • AXA FIO

Następnie konsument zostanie automatycznie przeniesiony do serwisu AXA On-Line, gdzie powinien wpisać login i hasło. Loginem jest adres e-mail bądź kod wygenerowany przez system, tak zwany AXAKOD. Jak go otrzymać? W tym celu należy wpisać swój numer ewidencyjny PESEL i zatwierdzić zabezpieczenie. AXAKOD zostanie wysłany za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej. Jeśli instytucja nie posiada adresu e-mail klienta, musi on skontaktować się z konsultantem, który prześle kod pocztą tradycyjną lub poprzez wiadomość SMS.

W przypadku braku konta konsument zobowiązuje się przejść proces rejestracyjny polegający na wpisaniu AXAKOD i wyborze sposobu uwierzytelniania:

 • Numer ewidencyjny PESEL
 • Dowód osobisty
 • Paszport

Kolejno osoba zainteresowana powinna podać numer telefonu, na który AXA wyśle hasło tymczasowe. Po zatwierdzeniu etapu drugiego wystarczy postępować zgodnie z komunikatami pozwalającymi przejść do serwisu głównego, a w następstwie do Panelu Klienta.

axa logowanie


Ubezpieczenie w Axa

axa kontakt

Warunki ubezpieczenia w Axa

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Axa

Axa to francuska spółka ubezpieczeniowa. Specjalizuje się we wszystkich działach ubezpieczeń – od ubezpieczenia na życie, po polisy majątkowe i komunikacyjne. Firma powstała w latach 70. Obecnie znajduje się wśród największych ubezpieczycieli w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej, Azji, Pacyfiku oraz Bliskim Wschodzie.

W Polsce rozpoczęła działalność pod koniec 2006 roku. Siedziba instytucji mieści się w Warszawie. Axa należy do jednego z pierwszych towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne direct przez telefon i internet. Misją firmy jest wzmocnienie w swoich klientach poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju ducha. W tym celu oferują szereg rozwiązań chroniących życie i mienie konsumentów, a także ich najbliższych w przypadku zdarzeń losowych. Umożliwiają również niezawodne zarządzanie oszczędnościami i aktywami.

O wiarygodności i rzetelności instytucji świadczą liczne nagrody, między innymi:

 • Złoty Laur Konsumenta – przyznany w 2010 roku w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe”
 • Statuetka Superbrands – otrzymana w 2011 roku za najsilniejszą markę w Polsce
 • Best Global Insurance Brand – w 2017 roku została okrzyknięta po raz 9 najlepszą marką ubezpieczeniową świata pod względem rozpoznawalności i zaufania
 • Best Green Brand – tytuł przyznany w 2014 roku za świadomość ekologiczną

Oferty ubezpieczeń w Axa

Axa zaopatruje swoich klientów w ubezpieczenia bezpośrednio, czyli przez wykwalifikowanego agenta bądź za pośrednictwem telefonu i internetu. Konsument może nabyć polisę w zależności od zaistniałych potrzeb. Firma oferuje szeroki zakres usług w działach ubezpieczeniowych, inwestycyjnych, a także emerytalnych.

Ubezpieczenie komunikacyjne obejmuje podstawowe zabezpieczenie auta OC, dodatkowe AC – pokrywa koszty naprawy bądź odszkodowania – a także Assistance, który zapewnia pomoc drogową, informacyjną oraz medyczną. Pakiet OC i AC wynosi od 551 zł za rok.

Ubezpieczenie Życie i zdrowie zabezpiecza finansowo wskazane przez klienta osoby na wypadek jego śmierci lub pogorszenia stanu zdrowia. W skład polis wchodzą:

 • Ochrona z Gwarancją Kapitału – ochrona życia i zdrowia wraz z zabezpieczeniem bliskich
 • Plan Ochronny Axa – możliwość ubezpieczenia partnera, męża i dzieci
 • Ochrona z Plusem: Pakiet Ochronny, Pakiet Moje Dziecko – dostęp do specjalistów, badań i rehabilitacji, dodatkowo pomoc w razie urodzenia się dziecka lub pobytu w szpitalu. Ponadto ubezpieczenie na życie dziecka
 • Ochrona z Plusem: Pakiet Pomoc na Raka, Pakiet Medycyna bez Granic, Pakiet Zdrowotny – opieka specjalistów, organizacja leczenia, comiesięczna renta, pokrycie kosztów nawet do 2 000 000 euro oraz ubezpieczenie życia i zdrowia

Ubezpieczenie turystyczne zostało podzielone ze względu na charakterystykę podróży. Obejmuje między innymi koszty leczenia w razie wypadku, ubezpieczenie mienia pozostawionego w mieszkaniu lub domu czy pokrywa koszty rezygnacji z wyjazdu.

Ubezpieczenie Dom i Mieszkanie umożliwia klientowi elastyczne dopasowanie oferty w zależności od potrzeb, na przykład pozwala ochronić tak zwane ruchomości domowe (sprzęt elektroniczny, RTV, AGD) przed losowymi zdarzeniami.

Zalety Axa

Wady Axa

 • Zagraniczny kapitał

Kontakt Axa

Oficjalna strona axa.pl
 Adres ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Axa

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *