AvaTrade Logowanie

Rejestracja w AvaTrade

Aby uzyskać dostęp do platformy firmy AvaTrade, należy wejść na oficjalną stronę internetową avatrade.com i kliknąć Register Now. Dostępne są aż trzy możliwości rejestracji:

 • Poprzez konto Facebook
 • Poprzez konto Google
 • Poprzez rejestrację konta bezpośrednio na platformie.

Aby skorzystać z ostatniego rozwiązania, należy uzupełnić formularz rejestracyjny następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Od nowych użytkowników wymagana jest akceptacja polityki prywatności firmy oraz regulaminu. Informacje tam zawarte warto dokładnie przeczytać, gdyż handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Istnieje także opcja przyłączenia się do newslettera.

Firma oferuje próbne przyłączenie się do platformy w formie konta demo. W tym celu wystarczy podać swój adres e-mail oraz utworzyć hasło. Utworzenie konta demo nie wiąże się z żadnymi kosztami.

AvaTrade dostępne jest dla swoich użytkowników nie tylko w witrynie, ale także w formie aplikacji mobilnej, którą można pobrać w sklepie Google Play lub App Store.

Logowanie w AvaTrade

Po pomyślnym procesie rejestracji i zweryfikowania konta, nowy użytkownik może zalogować się do serwisu przy użyciu podanych wcześniej danych osobowych. Klient zostanie automatycznie przeniesiony do platformy, gdzie może zacząć inwestować.

AvaTrade oferuje opcje konta profesjonalnego, którego użytkownicy muszą spełnić przynajmniej dwa z poniższych warunków:

 • Prowadzenie płynnej aktywności handlowej przez okres co najmniej 12 miesięcy
 • Odpowiednie doświadczenie w sektorze usług finansowych
 • Zaplecze finansowe o łącznej wartości powyżej 500 000 euro.

Po oznaczeniu wybranych opcji klient musi wypełnić deklaracje i następnie wgrać wymagane dokumenty związane z kontem profesjonalnym. Cały proces odbywa się w aplikacji mobilnej oraz w tradycyjnej witrynie.

avatrade logowanie


Warunki w AvaTrade

avatrade logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o AvaTrade

AvaTrade jest firmą zajmującą się handlem online i wirtualnymi walutami. Powstała w 2006 roku i dostępna jest na rynku międzynarodowym. Strona internetowa działa aż w 20 językach. Oprogramowanie jest innowacyjne i zautomatyzowane, a także zapewnia klarowny i łatwy w obsłudze interfejs. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii handel jest znacznie przystępniejszy dla nowicjuszy, od których nie są wymagane umiejętności czy doświadczenie w handlu online.

AvaTrade zapewnia zespół całodobowego wsparcia dla swoich klientów, w tym czat online w wybranym języku. Kontakt z obsługą dostępny jest także przez platformę Facebook, a także poprzez maila czy telefon.

Sprawdź również Bitcoin Era i Crypto Bank.

Oferta AvaTrade

AvaTrade jest oprogramowaniem przyjaznym dla nowych inwestorów ze względu na walory edukacyjne – w ofercie firmy można znaleźć darmowe filmiki instruktażowe, artykuły i e-booki, oraz codzienne analizy stanu rynku. Firma posiada własny kanał na YouTube, gdzie regularnie udostępnia webinaria instruktażowe. Serwis jest legalny i zarejestrowany oraz posiada licencję na swoją działalność w Europie, Japonii, Australii, Afryce Południowej i Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Zespół profesjonalnych asystentów jest w ciągłej dyspozycji swoich klientów i oferuje pomoc w przeprowadzaniu bezpiecznych transakcji. Sama strona internetowa przepełniona jest informacjami i samouczkami dla swoich klientów. Niewątpliwą zaletą platformy jest dostęp do zróżnicowanych rynków finansowych i giełd, co jest drogą do zrealizowania indywidualnych preferencji użytkowników. Firma oferuje dwie manualne platformy handlowe:

 • Meta Trader 4
 • AvaTrade Go

W ofercie dostępne są także zautomatyzowane platformy, take jak  m.in. Zulu Trade.

AvaTrade udostępnia inwestorom liczne pomoce handlowe, takie jak kalendarz ekonomiczny, rzetelne analizy i ciągłe aktualności giełdowe. Do wglądu są ponadto niezliczone opinie zadowolonych użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety AvaTrade

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady AvaTrade

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt AvaTrade

Oficjalna strona avatrade.com
 Adres 1 Killarney St, Mountjoy, Dublin, Ireland
 Telefon + (48) 122518098
 Adres e- mail

Opinie o AvaTrade

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4.5

  Avatrade ma super podejście do klienta. Wpłaciłem 4 tys. zł i bez problemu po kilku minutach mogłem już obracać tym kapitałem. Bardzo podoba mi się darmowa oferta edukacyjna, z których nauczyłem się o wiele więcej niż z wszelkiej maści książek i szkoleń. Uważam, że jedynym minusem firmy jest fakt przysyłania dużej ilości maili.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *