AutoKapitał Logowanie

 

Logowanie w serwisie autokapitał.pl jest proste i intuicyjne. Należy kliknąć przycisk “Zaloguj” a następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszego adresu e – mail oraz hasła, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

autokapital logowanie


Pożyczka w AutoKapitał

autokapital login

Warunki pożyczki w AutoKapitał

Kwota 10000 zł – 100000 zł
 Termin od 365 do 1440 dni
 RRSO 57.73 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie AutoKapitał

Firma Autokapital.pl jest instytucją udzielającą pożyczek pozabankowych w celu przewłaszczenia lub inwestycji w zakup pojazdu. Instytucja współpracuje z PSF LEASE FIZ AN, który jest funduszem będącym własnością Saturn TFI S.A.

Oferta firmy jest skierowana do posiadaczy działalności gospodarczej jak i klientów indywidualnych. Szeroko wykwalifikowana kadra z długim doświadczeniem służy pomocą na każdym kroku wnioskowania pożyczki. Instytucja oferuje pożyczki wszystkim klientom, niezależnie od ich historii kredytowej, dzięki czemu cieszy się popularnością wśród klientów.

Oferty pożyczek w AutoKapitał

Oferta firmy dostępna jest równie dla właścicieli działalności gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Firma posiada w ofercie dwa rodzaje pożyczek. Pierwszy to pożyczka pod zastaw. Wzięcie pożyczki pod zastaw wymaga przeniesienia własności należącego do firmy pożyczkobiorcy pojazdu na firmę Autokapital.pl. Wysokość możliwej do pożyczenia w ramach tej pożyczki kwoty to od 10 000 złotych aż do 100 000 złotych. Czas, w którym należy spłacić pieniądze to od roku do trzech lat. Spłat należy dokonywać w comiesięcznych ratach.

Ważną informacją jest możliwość ubiegania się o pożyczkę bez poświadczenia dochodów miesięcznych – możliwość ubiegania się o pożyczkę dla osób bez pracy. Drugim rodzajem pożyczek w ofercie Autokapital.pl jest pożyczka na zakupienie pojazdu. Warunkiem podstawowym jest ograniczenie wiekowe pożyczkobiorcy, od 21 do 71 lat. Wysokość kwoty to aż do 100 000 złotych i jest zależna od ceny samochodu. Kwota pożyczki wynosi 65 procent ceny pojazdu, który można wycenić w serwisie internetowym firmy, wpisując dane samochodu, na który wnioskowana jest pożyczka oraz dane osobowe klienta.

W celu wzięcia pożyczki na zakup pojazdu firma również nie wymaga poświadczenia dochodów miesięcznych. Firma może jednak sprawdzić przyszłego pożyczkobiorcę wnioskującego w Autokapital.pl w rejestrach BIK, KRD oraz BIG. W przypadku obecności klienta na jednej z tych list możliwe jest odmówienie udzielenia pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w AutoKapitał

Wnioskowanie pożyczki w firmie Autokapital.pl składa się z kilku prostych kroków. Pierwszym z nich jest uzupełnienie danych pojazdu w serwisie Autokapital.pl. Uzupełnione informacje są konieczne w celu ustalenia możliwej do wnioskowania kwoty pożyczki.

Kolejno należy uzupełnić formularz wniosku informacjami takimi jak dane osobowe oraz danymi szczegółowymi pojazdu (dane pojazdu konieczne są jedynie jeśli klient ubiega się o pożyczkę pod zastaw). Następnie należy wysłać wniosek.

O pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku poinformuje telefonicznie konsultant firmy. Pracownik podczas rozmowy ustali z klientem szczegóły dotyczące pożyczki oraz dotyczące podpisania umowy. Po podpisaniu umowy, określoną przez konsultanta drogą, firma pożyczkodawca wypłaca kwotę pożyczki w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy.

Wymagania uzyskania pożyczki w AutoKapitał

Aby uzyskać pożyczkę w firmie Autokapital.pl, należy spełnić następujące wymagania:

 1. Wiek od 21 do 70 lat
 2. Posiadanie samochodu osobowego mającego nie więcej niż 12 lat, którego właścicielem jest klient ubiegający się o pożyczkę
 3. Posiadanie polisy OC na samochód
 4. Posiadanie dowodu osobistego
 5. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego
 6. Posiadanie osobistego adresu e-mail
 7. Posiadanie numeru PESEL lub numeru NIP działalności gospodarczej (w zależności od tego czy o pożyczkę ubiega się klient posiadający działalność gospodarczą, czy klient indywidualny)
 8. Brak negatywnej historii kredytowej – firma może sprawdzić potencjalnego klienta w rejestrach BIG, BIK czy KRD

Zalety AutoKapitał

 • Nietypowa oferta dla zmotoryzowanych
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres spłaty
 • Dobrze funkcjonujące biuro obsługi klienta

Wady AutoKapitał

 • Możliwa weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt AutoKapitał

Oficjalna strona autokapital.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa
 Telefon 22 777 49 83
 Adres e- mail reklamacje@autokapital.pl

Opinie o firmie AutoKapitał

10 000,00 zł - 100 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *