As Kredyt Logowanie

Firma nie daje możliwości zakładania konta, a co za tym idzie, nie ma możliwości logowania.

as kredyt logowanie


Pożyczka w As Kredyt

as kredyt login

Warunki pożyczki w As Kredyt

Kwota 800 zł – 20000 zł
 Termin Od 3 do 36 mies.
 RRSO Od 78.35 % do 491.47 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie As Kredyt

Firma As Kredyt jest częścią Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., powszechnie znanego przedsiębiorstwa udzielającego kredytów i pożyczek przez internet. Instytucja oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 800 do aż 20 000 złotych, z koniecznością spłaty w okresie od 3 miesięcy do nawet 36 miesięcy. Jest to idealna oferta dla klientów szukających pożyczki o wyższej kwocie niż kwota oferowana przez większość firm pożyczkowych na rynku przedsiębiorstw finansowych.

As Kredy jest  również jedną z niewielu firm udzielających pożyczek klientom bez podania górnej granicy wieku, co stanowi szansę na wnioskowanie pożyczki dla starszych klientów.

Oferty pożyczek w As Kredyt

Firma oferuje pożyczki ratalne na dobrych warunkach, dzięki którym zdobywa zaufanie coraz to większej ilości klientów. W As Kredyt możliwe jest wzięcie pożyczki w kwocie od 800 złotych nawet do 20 000 złotych. Okres spłaty pożyczki jest równie korzystny jak jej wysokość – może wynosić od 3 do aż 36 miesięcy.

Niestety firma pożyczkodawca nie udziela darmowych pożyczek nowym klientom, a do kwoty pożyczki są doliczane prowizja oraz odsetki. Wysokość RRSO wynosi od 78.35 % do 491.47 %, zależnie od kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Wszystkie koszty są przedstawiane klientowi przy wyborze wysokości pożyczki na głównej stronie internetowej firmy.

Pomimo braku darmowej oferty przy pierwszej pożyczce, instytucja, w przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw pożyczkowych, umożliwia wnioskowanie pożyczki klientom, którzy znajdują się w rejestrze dłużników oraz bierze pod uwagę wszystkie rodzaje dochodów, nawet renty emerytalne bądź inwalidzkiej. Dzięki temu oferta As Kredyt dostępna jest szerokiemu gronu klientów.

Wnioskowanie pożyczki w As Kredyt

Wnioskowanie pożyczki w firmie As Kredyt składa się z kilku prostych kroków. Po otwarciu strony internetowej należy wybrać za pomocą suwaków wysokość pożyczki oraz kwotę miesięcznej raty.

Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny i zarejestrować konto w serwisie firmowym. Potrzebne do uzupełnienia są jedynie dane osobowe oraz kwota miesięcznych dochodów bez konieczności poświadczenia pracodawcy, co znacznie przyspiesza proces wnioskowania pożyczki. Kolejno należy zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy aplikacji Kontomatik – wystarczy jedynie zalogować się na własne internetowe konto bankowe.

Decyzja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku zostanie przesłana w ciągu kilkunastu minut. Następnie w przypadku pozytywnej decyzji należy ją potwierdzić. Pieniądze zostaną przesłane w trybie natychmiastowym do pożyczkobiorcy na podany we wniosku numer konta bankowego. W przypadku odmowy udzielenia pożyczki klient może się o nią ubiegać ponownie po upływie 30 dni od złożenia poprzedniego wniosku.

Wymagania uzyskania pożyczki w As Kredyt

By móc się ubiegać o pożyczkę należy spełnić następujące warunki:

 1. Wiek od 18 lat wzwyż (Firma nie uznaje górnej granicy wiekowej)
 2. Posiadanie obywatelstwa Polskiego potwierdzone ważnym dowodem osobistym
 3. Poświadczenie dochodu miesięcznego (może być to umowa o pracę, potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej lub rolniczej, czy nawet poświadczenie dochodu emerytalnego lub otrzymywania renty inwalidzkiej)
 4. Posiadanie osobistego rachunku bankowego
 5. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego
 6. Podanie numeru PESEL

W odróżnieniu od innych instytucji pożyczkowych firma nie odmawia z góry udzielenia pożyczki wnioskodawcom figurującym na liście dłużników,. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, pożyczkodawca bierze pod uwagę okoliczności, w jakich znajduje się wnioskujący klient.

Zalety As Kredyt

 • Minimum formalności
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Możliwość wcześniejszej spłaty
 • Brak górnego limitu wiekowego
 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • indywidualne podejście do każdego klienta (nawet takiego, który figuruje w rejestrze dłużników)

Wady As Kredyt

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt As Kredyt

Oficjalna strona askredyt.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 611 100 415
 Adres e- mail info@askredyt.pl

Opinie o firmie As Kredyt

800,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *