Allianz Market Logowanie

Rejestracja w Allianz Market

Rejestracja w serwisie giełdy walutowej Allianz Market jest niezwykle prosta i trwa niecałe kilka minut. Wystarczy wejść na oficjalną stronę firmy Allianz Market, kliknąć Załóż konto i wypełnić formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Kraj zamieszkania
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Samodzielnie utworzone hasło

Rejestracja nowego konta użytkownika równoznaczna jest z automatycznym wyrażeniem zgody na Politykę Prywatności i Warunki Świadczenia Usług. Rekomenduje się dokładne zapoznanie z regulaminem firmy i powyższymi dokumentami, gdyż handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego nie należy inwestować nazbyt wygórowanych kwot, a w szczególności nowi użytkownicy powinni zaznajomić się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej. Proces rejestracji jest wolny od opłat. Po wypełnieniu kwestionariusza nastąpi automatyczna weryfikacja i przetworzenie przesłanych danych i aktywacja nowego konta.

Logowanie w Allianz Market

Kolejnym krokiem po utworzeniu nowego konta użytkownika jest zalogowanie się do platformy. W tym celu wystarczy wypełnić puste pola logowania swoim adresem e-mail oraz wcześniej utworzonym hasłem. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia handlu jest wpłata minimalnego depozytu, którego wartość określono na 250 USD. Jest to pewnego rodzaju fundament na pierwszą transakcję i baza niezbędna na giełdzie.

Operacja wpłaty środków jest prosta i bezpieczna, Allianz Market akceptuje wszystkie bardziej popularne formy płatności, między innymi kartą kredytową Visa, MasterCard, tradycyjny przelew bankowy czy Wire Transfer. Wypłaty uzyskanych na giełdzie środków działają w sposób analogiczny. Gdy tylko na koncie dostępne będą zdeponowane środki, można rozpocząć inwestowanie na międzynarodowych giełdach handlowych online.

allianz market logowanie


Warunki w Allianz Market

allianz market logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Allianz Market

Allianz Market jest popularną i bardzo znaną platformą giełdową oferującą usługi handlowe. Działa przede wszystkim na terenach jurysdykcji państw europejskich, gdyż jurysdykcja ta nie rozciąga się na Stany Zjednoczone.

Giełda czynnie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jest to doskonała opcja dla osób początkujących na rynku walutowym.

Oferta Allianz Market

Giełda oferuje swoim klientom nieograniczony dostęp do wymiany walut wirtualnych i prowadzenia inwestycji. Allianz Market na swojej stronie internetowej zaprezentował podstawowe elementy swojej oferty:

 • Całkowita legalność usług handlowych z wyeliminowaniem oszustw i prania brudnych pieniędzy.
 • Ciągle aktualizowana bardzo obszerna baza wiedzy i edukacji handlowej, która ma na celu umożliwienie klientom dowiadywanie się więcej o handlu i innych możliwościach zarobku.
 • Akademia handlowa – miejsce na ciągłe szkolenie klientów.
 • Codzienna analiza rynku w postaci czytelnych wykresów słupkowych.
 • Regularne pomysły handlowe dla użytkowników korzystających z giełdy.
 • Darmowe kursy i przewodniki krok po kroku dla początkujących.
 • Rzetelne przechowywanie funduszy finansowych w najlepszych światowych bankach o wysokim stopniu bezpieczeństwa.
 • Nowoczesne technologie handlowe, takie jak dźwignia do x400, 0% prowizji, najniższe możliwe spready.
 • Szybka, rzetelna i elastyczna realizacja zamówień
 • Całodobowe wsparcie obsługi klienta, z którą skontaktować się można poprzez e-mail, numer telefonu, czat na żywo i inne popularne komunikatory. Celem serwisu jest zapewnienie komfortu handlu i kompleksowej pomocy przez siedem dni w tygodniu.
 • Osobisty menedżer przypisany do poszczególnego klienta dla celów doradczych i konsultacyjnych.

O rzetelności firmy świadczą pozytywne komentarze i opinie dostępne do wglądu na stronie internetowej.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Allianz Market

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Allianz Market

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Allianz Market

Oficjalna strona lp.allianzmarket.com
 Adres Beachmont, Kingstown, St. Vincent & Grenadines
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Allianz Market to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Allianz Market?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Allianz Market

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4

  Byłem ciekawy nowej firmy brokerskiej na rynku, dlatego postanowiłem ją przetestować. Powiem tak, ogólna ocena to 4 gwiazdki. Wpłata bardzo szybka, pojawiła się na moim koncie niemal odrazu – za to wielki plus. Co do supportu to myślałem, że będę rozmawiać z polakiem, a nie z ukraińcem mówiącym po polsku :D. Może to szczegóły, ale ja jestem drobiazgowy. Wprawdzie poprowadził mnie na każdym etapie bardzo dobrze, aczkolwiek spodziewałem się rodaka na tym miejscu. Sam handel jest bardzo prosty i intuicyjny, nawet dla początkujących. Ogólnie polecam. Marek M.

  Odpowiedz
 2. Ocena

  4.5

  Wygodna praca w systemie transakcyjnym dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Analityka ekspertów finansowych przyczynia się do prawidłowego podejmowania decyzji. Dzięki mojej strategii intraday osiągam niewielki dzienny zysk, ale wypłaty nie są wykluczone.

  Odpowiedz
 3. Ocena

  5

  Najlepszy program. Dostępne są funkcje zamawiania, wersja demo, poradnik dla początkujących, porady dotyczące wahań na rynku, gotowe strategie. Ogólnie rzecz biorąc, kompletny zestaw do udanego handlu.

  Odpowiedz
 4. Ocena

  5

  Przyjaciele, tak zarabiam na tej platformie przez pół roku. Chcę powiedzieć, że tutaj dla wszystkich nowych klientów jest dobra okazja do zarabiania pieniędzy w Internecie przy niewielkiej inwestycji. Ale przede wszystkim lubię szybkie wpłaty i wypłaty środków, dołącz i nie krępuj się zarabiać !!!

  Odpowiedz
 5. Ocena

  4.5

  Po wypróbowaniu kilku platform spodobał mi się Monfex. Jedną z głównych zalet był duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestycji. Jest też giełda i kryptowaluta! Prowizje są niewielkie. Zespół pomocy technicznej jest odpowiedzialny za mniej niż 1 minutę, co jest świetne. Śmiało mogę polecić to innym spekulantom.

  Odpowiedz
 6. Ocena

  4.5

  Korzystam z tej platformy od ponad miesiąca. Dobra pomoc od profesjonalnych handlowców. Podobało mi się, że jest tu wiele par handlowych do pracy. Wygodne narzędzia do analizy rynku i handlu. Będę kontynuował pracę tutaj!

  Odpowiedz
 7. Ocena

  4.5

  Przyjemna platforma inwestycyjna, godna polecenia, dużo zalet takich jak np. darmowy analityk, bonusy, szybkie wypłaty.
  Fajny program, dużo możliwości zarobku pasywnego

  Odpowiedz
 8. Ocena

  4.5

  Siedząc na urlopie macierzyńskim, naprawdę chciałem zarabiać, ale nie wiedziałem jak. Znajomy zasugerował dobrą i sprawdzoną firmę. Gdzie jest szkolenie z prawdziwymi profesjonalistami. Przeszłam szkolenie, jeśli pojawią się trudności, kontaktuję się z obsługą klienta, zawsze tam pomogą. Dostępne są również szybkie wpłaty i wypłaty, co jeszcze bardziej ułatwia pracę.

  Odpowiedz
 9. Ocena

  4.5

  Bardzo podobała mi się platforma, fajny interfejs i design. Szybko się nauczyłem, pojawiło się wiele pytań i wycofałem wsparcie, ale odpowiedzieli szybko i sprawnie. Ponadto dane wejściowe i wyjściowe na miejscu są przetwarzane bardzo szybko. Na stronie znajduje się również duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestowania, co sprawia, że ​​praca na niej jest bardzo atrakcyjna.

  Odpowiedz
 10. Ocena

  4.5

  To mój pierwszy broker, który przyciągnął duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestycji. Rejestracja jest szybka, wsparcie jeśli cokolwiek jest 24/7, próbowałem się przedostać, były pytania, od razu zdecydowali. Założyłem też konto bez żadnych problemów. Jak dotąd wszystko jest w porządku.

  Odpowiedz
 11. Ocena

  5

  Długo szukałem miejsca do zarabiania pieniędzy i tu się zatrzymałem. Bardzo podoba mi się to,
  że istnieje duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestowania, a także szybkie
  wpłaty i wypłaty środków. Więc teraz zarabiam świetne pieniądze. Dołącz do znajomych !!!
  Jestem pewien, że wszystko się u Ciebie ułoży !!!

  Odpowiedz
 12. Ocena

  4.5

  To bardzo fajne, że istnieje duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestycji. Doskonały zespół wsparcia 24/7 zawsze doradzi we wszystkich kwestiach. Nawet początkujący z łatwością zorientują się, jak działa platforma.

  Odpowiedz
 13. Ocena

  4.5

  Marka jest niezwykle znana i promowana, więc nie ma co wątpić w możliwość współpracy z nimi. Zarabiam tu od dawna i dużo, dlatego o tej platformie mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy. Bardzo podoba mi się, że interfejs jest prosty i zrozumiały nawet dla początkującego i nie miałem jeszcze żadnych problemów. Ogólnie jest bardzo wygodny w użyciu. Więc angażujesz się bardzo szybko, co jest dobre.

  Odpowiedz
 14. Ocena

  4.5

  Platforma jest dość nowoczesna, ma adaptacyjny interfejs, bardzo wygodnie jest trzymać wielokierunkowe pozycje. Wszystko jest proste i jednoznaczne, więc przejście z innego brokera nie będzie problemem.
  Podoba mi się, że platforma daje dostęp do niemal wszystkich światowych rynków, umożliwia wyszukiwanie pomysłów handlowych nawet na rynkach wschodzących.

  Odpowiedz
 15. Ocena

  4.5

  Polecam tę platformę, ponieważ jest bardzo łatwa w użyciu. wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, abyś mógł z powodzeniem handlować kryptowalutą. będziesz mógł szybko wpłacić środki, a także szybko wypłacić zarobione pieniądze. to dobre pieniądze online przy niewielkiej inwestycji.

  Odpowiedz
 16. Ocena

  4.5

  Witam, piszę recenzję tej platformy. Pracuję z nią stosunkowo niedawno, ale zauważyłem już ogromną liczbę zalet w porównaniu z innymi platformami. Mogę powiedzieć kilka z nich. Po pierwsze, platforma jest bardzo wygodna i przejrzysta. Po drugie, szybka wpłata i wypłata. Podsumowując, lubię pracować z tą platformą, uważam, że jest to świetne narzędzie.

  Odpowiedz
 17. Ocena

  4.5

  Dobra okazja do zarabiania w Internecie przy niewielkich inwestycjach Szybka nauka handlu z zespołem profesjonalistów. Przez długi czas wybrałem firmę, w której można uzyskać dochód, i chcę powiedzieć, że znalazłem. Dostałam swoje pieniądze, byłam bardzo zadowolona. Będę dalej pracował. Podobał mi się Interfejs, są szczegółowe instrukcje, jak pracować. Dostęp do platformy 24/7.

  Odpowiedz
 18. Ocena

  4.5

  Fajny interfejs platformy i konstrukcja aplikacji. Jestem zadowolony, że szybko zrozumiałem i zarobiłem pierwsze pieniądze. Spłaciła kredyty, zrozumiała istotę pracy. Duża i znana firma . Radzę wszystkim, aby przestudiowali i zzarabotali.

  Odpowiedz
 19. Ocena

  4.5

  Od dawna chciałem zainwestować pieniądze.Cieszę się, że szybko zrozumiałem i zarobiłem pierwsze pieniądze. Spłaciła pożyczki, zrozumiała istotę pracy. Duża i znana firma . Radzę wszystkim studiować i zarabiać pieniądze. Wsparcie pomaga rozwiązać problem.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *