Allianz Logowanie

Logowanie w Allianz

W pierwszej kolejności użytkownik powinien zastosować się do 4 etapów dostępnych na stronie allianz.pl. Wystarczy wypełnić formularz online, wybierając uprzednio dogodną dla siebie polisę. Asortyment serwisu jest niezwykle bogaty:

 • Samochód
 • Dom i mieszkanie
 • Życie i zdrowie
 • Inwestycje i emerytura
 • Inne ubezpieczenia

Po wybraniu ubezpieczenia warto sprawdzić, jakie dokumenty będą potrzebne do zgłoszenia roszczenia. Następnie trzeba zaznaczyć rodzaj zdarzenia, na przykład leczenie operacyjne (dostępne przy polisie na życie i zdrowie). Kolejno wypełnić wymagane puste pola, które zawierają informacje takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer ewidencyjny PESEL
 • Adres e-mail
 • Opis zdarzenia

Drugim krokiem jest pobranie druku zgłoszenia, wypełnienie papierowego wniosku wymaganymi informacjami, po czym dołączenie go do formularza wraz ze skanami dokumentów. Ostatni etap to czekanie na kontakt z ubezpieczycielem.

zaloguj sie speedkredyt

Logowanie w serwisie jest bardzo proste. Wystarczy na stronie głównej kliknąć przycisk “Logowanie”.

allianz zaloguj sie


Ubezpieczenie w Allianz

allianz login

Warunki ubezpieczenia w Allianz

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Allianz

To niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe. Działa w 70 krajach na świecie, obsługując około 78 milionów klientów. Od października 2006 roku przekształciło się w spółkę europejską. W niektórych krajach prowadzi nawet działalność bankową.

Allianz w Polsce pojawił się w 1997 roku. Obecnie składa się z 6 spółek. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. O wiarygodności i rzetelności instytucji świadczą liczne nagrody, między innymi Gwiazda Jakości Obsługi (2014, 2015, 2018 i 2019), Godło Jakości Obsługi (2008 do 2011), Złoty Zderzak (2006 do 2008,2011 do 2013 i od 2016 do 2018), Tytuł najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych przyznany w rankingu „Gazety Bankowej” (2011, 2012 i 2016).

Firma prowadzi działania marketingowe na portalach społecznościowych Facebook, Linkedin oraz YouTube. Dodatkowo tworzy bloga o nazwie Najciekawsze fakty z życia Allianz, użytkownik z artykułów dowie się na przykład o:

 • PPK
 • Ubezpieczenia stały się proste!
 • Barometr ryzyk Allianz 2020
 • Obsługa PPK w firmie może być prosta!

Instytucja aktywnie uczestniczy w promocji sportu, sponsoruje stadiony w Monachium, Nicei i Wiedniu.

Oferty ubezpieczeń w Allianz

Allianz oferuje wiele usług. Nie sposób omówić wszystkich ofert dostępnych na stronie, dlatego w artykule zostanie dokładnie opisany jedynie pakiet ubezpieczeń dotyczący Życia i zdrowia. Warto wspomnieć, że ubezpieczenie na życie nie ogranicza się tylko do formy indywidualnej, ale i grupowej. Zatem można ochronić siebie, dziecko, a także partnera.

Plan na Start – dla osób młodych pragnących zabezpieczyć spłatę kredytu w razie nieprzewidzianej śmierci. Ubezpieczenie oznacza pomoc finansową do 300 000 zł. Suma może być zmienna. Polisę charakteryzuje brak zbędnych formalności i badań medycznych. Wymagania: odpowiedź na 3 pytania dotyczące zdrowia oraz wykonywanego zawodu.

Plan na dziś i jutro – oszczędzanie i ochrona zdrowia całej rodziny w ramach jednej polisy. Ubezpieczenie gwarantuje pokrycie kosztów leczenia w klinikach na całym świecie – by skorzystać z oferty, należy podpisać dodatkową umowę.

Plan z gwarancją kapitału – ubezpieczony ma możliwość zgromadzenia na koncie głównym określonego kapitału bez ryzyka inwestycyjnego. Natomiast zyskuje szansę na pomnożenie środków finansowych za pośrednictwem funduszu kapitałowego. Pieniądze wypłaca się jednorazowo lub w formie renty.

Plan pełnej ochrony – w razie śmierci ubezpieczonego, polisa pokrywa spłatę pozostawionych zobowiązań, gwarantując zabezpieczenie finansowe bliskich.

Pakiet bezpieczne życie – grupowe ubezpieczenie na życie. Jednakże można przystąpić do polisy indywidualnie. Oferta świadczeń obejmuje dziecko oraz partnera w razie choroby bądź wypadku. Kwota wynosi od 30 000 zł do 300 000 zł.

Opiekun – składka od 30 zł miesięcznie. W razie pobytu w szpitalu lub wypadku otrzymuje się wsparcie finansowe. Polisa zabezpiecza także najbliższych w przypadku tragicznej śmierci.

Zalety Allianz

Wady Allianz

 • Słaby kontakt

 

wniosek o kredyt


Kontakt Allianz

Oficjalna strona allianz.pl
 Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail


Opinie o firmie Allianz

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *