Alfa Kredyt Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Alfa Kredyt, należy kliknąć przycisk powyżej z napisem “Zaloguj się”. Zostaniesz przeniesiony/a do strony głównej firmy, gdzie w prawym górnym rogu znajdziesz zielony przycisk “Zaloguj się”.

Po kliknięciu zostanie wyświetlony panel logowania, gdzie należy wpisać swój adres e – mail oraz hasło. Następnie należy potwierdzić wpisane dane przyciskiem “Wejdź”.

Gotowe!

alfa kredyt logowanie


Pożyczka w Alfa Kredyt

alfa kredyt login

Warunki pożyczki w Alfa Kredyt

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 65 lat


O firmie Alfa Kredyt

Alfa Kredyt to łotewska instytucja pozabankowa znajdująca się na polskim rynku od 2013 roku. Firma oferuje szybkie pożyczki, nie sprawdza wszystkich rejestrów i baz dłużników. Aby uzyskać w Alfa Kredyt pożyczkę, klient nie musi okazywać żadnych zaświadczeń.

Firma cieszy się coraz większą popularnością wśród pożyczkobiorców, szybkość i łatwość uzyskania kredytu przyciąga osoby, które potrzebują w krótkim czasie zastrzyku gotówki.

Oferty pożyczek w Alfa Kredyt

Jak większość firm udzielających pożyczek tak i Alfa Kredyt oferuje pierwszą darmową pożyczkę, a jej maksymalna wysokość wynosi 2000 zł. Czas spłaty waha się między 7 a 30 dni. Firma daje możliwość przedłużenia terminu spłaty, ale wiążą się z tym dodatkowe koszty.

Dla stałych klientów, którzy mają już spłacone w całości poprzednie chwilówki, firma oferuje pożyczki w wysokości do 5000 zł do spłaty w terminie od 7 do 30 dni. W razie problemów z wypłacalnością każdy pożyczkobiorca ma prawo do  złożenia wniosku z prośbą o przedłużenie spłaty długu.

Wnioskowanie pożyczki w Alfa Kredyt

Pożyczkobiorca po zarejestrowaniu się w systemie internetowym firmy może złożyć wniosek o pożyczkę. W podaniu powinny znaleźć się dokładne dane osobiste, numer konta bankowego, źródło dochodu, adres e – mail i numer telefonu. Są to informacje potrzebne do weryfikacji tożsamości.

Aby przejść pozytywnie weryfikację, konieczne jest wysłanie 1 grosza na jedno z kont bankowych, które posiada firma:

 1. Alior Bank
 2. mBank
 3. Bank Pekao
 4. PKO Bank Polski
 5. Santander Bank Polska
 6. Bank Pocztowy

Jeśli klient posiada konto w którymś z wymienionych banków, weryfikacja przebiegnie błyskawicznie. Po zaksięgowaniu wpłaty, decyzja pożyczkowa jest wydawana już po 15 minutach. Jednym z praw firmy jest sprawdzenie pożyczkobiorcy bazach rejestrów, czy  historia spłat wcześniejszych zobowiązań osoby wnioskującej jest w porządku. Są to rejestry:

 1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 2. Krajowy Rejestr Długów (KRD)
 3. BIG InfoMonitor
 4. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 5. Związek Banków Polskich
 6. CreditCheck

Jeżeli pożyczkodawca znajdzie negatywne informacje w BIG InfoMonitor, firma może nie udzielić pożyczki wnioskującemu. Wnioski o pożyczkę można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Rozpatrywanie ich zaś oraz przekazywanie gotówki pożyczkobiorcy realizowane są od poniedziałku do piątku między godziną 8.00 rano a 22.00 wieczorem, w weekendy między 9.00 rano a 20.00 wieczorem.

Wymieniona firma pożyczkowa, udostępnia swoim klientom możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki, usługę tą można wykorzystać wielokrotnie. Termin spłaty może być przedłużony o 7 dni (tydzień), 14 dni (2 tygodnie) lub 30 dni (miesiąc). Usługa jest płatna.

Wymagania uzyskania pożyczki w Alfa Kredyt

Aby zostać klientem firmy, należy mieć ukończone 21 lat. Górna granica wieku to 65 lat. Wymogiem jest również posiadanie obywatelstwa polskiego zgodnym z dowodem osobistym. Adres zamieszkania i zameldowania powinien znajdować się na terenie naszego kraju. Pożyczkobiorca powinien posiadać zdolność kredytową, czyste konto w Alfa Kredyt oraz żadnych otwartych zobowiązań wobec firmy.

Ważne jest, aby potencjalny klient był posiadaczem  konta w banku z dostępem do bankowości elektronicznej. Aktywny numer komórkowy i adres e – mail jest konieczny do komunikowania się z pracownikami firmy. Jeśli klient zaakceptował warunki umowy i regulamin, może przystąpić do wnioskowania o pożyczkę.

Zalety Alfa Kredyt

 • Pierwsza darmowa pożyczka (do 2000 zł)
 • Minimum formalności
 • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania
 • Szybka wypłata pożyczki

Wady Alfa Kredyt

 • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników
 • Wysokie koszty przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

Kontakt Alfa Kredyt

Oficjalna strona alfakredyt.pl
 Adres ul. Pańska 96 lok. 38, 00-837 Warszawa
 Telefon 87 61 81 062
 Adres e- mail info@alfakredyt.pl

Opinie o firmie Alfa Kredyt

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *