Aforti Finance Logowanie

Serwis nie daje możliwości zakładania konta, a co za tym idzie – nie ma opcji logowania.

aforti finance logowanie


Pożyczka w Aforti Finance

aforti finance login

Warunki pożyczki w Aforti Finance

Kwota 5000 zł – 150000 zł
 Termin od 6 do 36 miesięcy
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 2 godziny
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat

wniosek o kredyt


O firmie Aforti Finance

Właścicielem działającej w Polsce od roku 2009 firmy Aforti Finance S.A jest przedsiębiorstwo Aforti Holding S.A, której klientami są mniejsze instytucje finansowe. Na Aforti Holding S.A składają się również AFORTI Exchange sp. z o.o jak i Aforti Wealth sp. z o.o. Firma oprócz pożyczek oferuje porady marketingowe, prawne jak i konsultacje z doradcami IT.

Będąca częścią tej grupy firma udziela pożyczek pozabankowych dla indywidualnych klientów oraz dla jednoosobowych działalności gospodarczych, oraz dla spółek. Wysokość kwoty pożyczek dostępnych w ofercie przedsiębiorstwa sięga nawet do 150 000 złotych.

Oferty pożyczek w Aforti Finance

Firma posiada bogatą ofertę pożyczkową, z której może już za pierwszym razem skorzystać każdy klient. Aforti Finance S.A posiada aż sześć różnych taryf. Nie wszystkie są ogólnodostępne, ze względu na wymagania takie jak dostęp jedynie dla klientów indywidualnych czy minimalny okres funkcjonowania przedsiębiorstwa. W przypadku, jeśli klient odpowiada wymaganiom danej oferty, może o nią wnioskować.

Kwoty ofert wahają się od 10000 złotych aż do 150 000 złotych, z koniecznością ich spłaty w ciągu od 6 do 36 miesięcy. W przypadku ponownego ubiegania się o pożyczkę w Aforti Finance S.A klienci mogą skorzystać z tych samych ofert. Również ich wymagania nie ulegają zmianie.

Pierwsza oferta to „Gold”, dostępna dla klientów prowadzących działalność gospodarczą dłużej niż rok.  Kwota możliwa w tej ofercie to od 10 000 złotych do 150 000 złotych na czas od 18 do 36 miesięcy. Kolejna oferta to „Mikropożyczka A+F” dla klientów, którzy posiadają działalność gospodarczą od pół roku. Wybierając tę pożyczkę, można wnioskować kwotę równą 50 000 złotych na czas od 6 do 12 miesięcy. Kolejne dwie oferty „Flash”, „Flash+” to oferty dostępne dla wszystkich klientów. Odpowiednio można ubiegać się o „Flash” – od 5000 do 12 000 złotych, „Flash+” – 12 000 złotych. Obie oferty, należy spłacić w ciągu 12 miesięcy. Firma oferuje również oferty „Premium” oraz „Premium+”. W ofercie „Premium” wysokość kwoty to od 50 000 złotych do 150 000 złotych na czas od 18 do 36 miesięcy. W „Premium+” można ubiegać się  od 50 000 złotych do 75 000 złotych.

Obie pożyczki są ofertą dostępną dla spółek cywilnych istniejących na rynku od przynajmniej 2 lat.

Wnioskowanie pożyczki w Aforti Finance

Wnioskowanie pożyczki w firmie Aforti Finance S.A składa się z kilku prosty etapów. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza wniosku o pożyczkę, który można znaleźć na stronie internetowej firmy. W formularzu należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, aktywny numer telefonu, oraz w przypadku posiadania działalności gospodarczej należy podać jej rodzaj.

Po uzupełnieniu danych personalnych należy również dodać informację jaka oferta z dostępnych została wybrana. Następnie, po przesłaniu wniosku, na numer telefonu podany w formularzu, zadzwoni konsultant firmy, aby przedstawić dokładne informacje na temat wybranej oferty pożyczki oraz dodatkowe dokumenty, które należy dosłać jak uzupełnienie wniosku.

Decyzja o rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostanie dostarczona do klienta w ciągu godziny do dwóch. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze zostaną natychmiastowo przelane na podane w formularzu osobiste konto bankowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Aforti Finance

By móc się ubiegać o pożyczkę w Aforti Finance S.A należy spełnić następujące warunki:

 1. Wiek od 18 lat wzwyż (firma nie uznaje górnej granicy wiekowej)
 2. Posiadanie obywatelstwa Polskiego potwierdzone ważnym dowodem osobistym
 3. Poświadczenie dochodu miesięcznego
 4. Posiadanie osobistego rachunku bankowego
 5. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego
 6. Podanie numeru PESEL
 7. Zdolność kredytowa weryfikowana w krajowych rejestrach dłużników

Zalety Aforti Finance

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi termin spłaty
 • Minimum formalności
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Różnorodna oferta

Wady Aforti Finance

 • Firma nie podlega nadzorowi KNF

Kontakt Aforti Finance

Oficjalna strona afortifinance.pl
 Adres Ul. Chałubińskiego 8, p. 27, 00-613 Warszawa
 Telefon 791 919 919
 Adres e- mail biuro@afortifinance.pl

Opinie o firmie Aforti Finance

5000,00 zł - 150 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *