Aasa Logowanie

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Aasa, wystarczy kliknąć niebieski przycisk z napisem “Logowanie”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy nasze dane: PESEL oraz numer telefonu, następnie klikamy przycisk “Chcę kod SMS”. Po tej czynności na nasz telefon przyjdzie wiadomość hasłem, które należy wpisać na stronie.

aasa logowanie


Pożyczka w Aasa

aasa login

Warunki pożyczki w Aasa

Kwota 2000 zł – 10000 zł
 Termin Od 12 do 24 mies.
 RRSO Od 79.10 % do 134.17 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, Wyciąg z konta
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Aasa

Aasa Polska to firma należąca do skandynawskiego przedsiębiorstwa finansowego. Pożyczek przez internet w Polsce udziela od roku 2012. Firma Aasa otrzymała wiele nagród za swoją działalność oraz certyfikaty świadczące o dbałości przedsiębiorstwa o dobro klienta (m.in. Biznesowa Pożyczka Roku 2016 i 2017, jak i Certyfikat Odpowiedzialności w Biznesie).

Aasa posiada również bogatą ofertę pożyczkową. Znajdziemy w niej pożyczki skierowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców – ofertę można znaleźć w firmie Aasa dla biznesu, będącej częścią marki Aasa Polska. Pożyczka dla klienta indywidualnego może wynosić od 2 000 złotych aż do 10 000 złotych.

Oferty pożyczek w Aasa

Firma Aasa Polska posiada ofertę mogącą zainteresować wielu klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo oferuje pożyczkę od 2 000 złotych aż do 10 000 złotych. Koszt pożyczki wiąże się z odsetkami wysokości 10%, stałą opłatą przygotowawczą 300 zł oraz prowizją, która zmienia się w zależności od kwoty pożyczki. Okres spłaty pożyczki zależy jedynie od wyboru i możliwości finansowych klienta, tak, by spłata pożyczonych pieniędzy nie stanowiła większego problemu.

Pożyczkę należy spłacić maksymalnie w ciągu 24 miesięcy. Warto dodać, że klient ma również możliwość spłaty pożyczki wcześniej, niż dookreślone jest to w umowie, bez dodatkowych kosztów. Oznacza to mniejsze koszty pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w Aasa

Wnioskowanie pożyczki w firmie Aasa Polska składa się z kilku prostych etapów.

Po otwarciu serwisu internetowego firmy należy wybrać za pomocą suwaków kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Czas spłaty zależy jedynie od decyzji wnioskodawcy, nie jest on ustalany przez pożyczkodawcę. Na tym etapie należy podać numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku o pożyczkę o dane osobiste jak imię i nazwisko, adres miejsca zamieszkania, informacje o statusie zamieszkania oraz rodzaj wykształcenia, cel, w jakim wnioskowana jest pożyczka i status majątkowy.

Następnie należy złożyć wniosek i poczekać na kontakt konsultanta, który zadzwoni po kilku minutach na podany przez klienta numer telefonu, w celu ukończenia procesu wnioskowania pożyczki i weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy. Konsultant udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przedstawi kolejne kroki pożyczki, czyli zawiadomienie klienta o rozpatrzeniu wniosku, oraz wysłanie kurierem umowy do własnoręcznego podpisania.

Tym samym kurierem po upływie dwóch dni zostanie przekazana podpisana umowa do ubezpieczyciela i natychmiastowo ustalona kwota pożyczki zostanie wypłacona w sposób wybrany we wniosku. Pieniądze powinny dotrzeć do pożyczkobiorcy w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Aasa

 • Wiek od 20 lat do 80 lat
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego oraz ważny dowód osobisty
 • Wnioskowanie pożyczki na cele prywatne
 • Zamieszkanie, oraz zameldowanie na terenie Polski
 • Brak zaległych długów i spłat pożyczek weryfikowany przez firmę Aasa Polska w rejestrach finansowych oraz bazach dłużników (Biuro Informacji Kredytowej, BIG Info Monitor, KBIG, ERIF Biura Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A).
 • Stały dochód miesięczny
 • Brak niespłaconej zaciągniętej pożyczki w firmie Aasa Polska
 • Posiadanie aktywnego konta bankowego w banku polskim oraz dostęp do bankowości elektronicznej
 • Posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.
 • Dokonanie przelewu weryfikacyjnego o wysokości 1 zł przy pomocy serwisu Blue Media

Zalety Aasa

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Długi termin spłaty zobowiązania
 • Trzy sposoby wypłaty pieniędzy
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Aasa

 • Weryfikacja danych klienta w bazie dłużników
 • Posiadanie stałego dochodu
 • Brak promocji

Kontakt Aasa

Oficjalna strona aasapolska.pl
 Adres ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
 Telefon 22 460 03 00
 Adres e- mail info@aasapolska.pl

Opinie o firmie Aasa

2000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  3

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  5

  Wysoka możliwa kwota wzięcia pożyczki to duży plus, małym minusem jest czas oczekiwania na pieniadze, które u mnie trwały 3 tyg.,ale mimo to jestem zadolowonyz Aasa. Pozdrawiam Wacław

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *