Aasa dla Biznesu Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto, wystarczy kliknąć niebieski przycisk z napisem “Moja Aasa”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasze dane: PESEL oraz numer telefonu, następnie klikamy przycisk “Chcę kod SMS”. Po tej czynności na nasz telefon przyjdzie wiadomość hasłem, które należy wpisać na stronie.

aasa dla biznesu logowanie


Pożyczka w Aasa dla Biznesu

aasa dla biznesu login

Warunki pożyczki w Aasa dla Biznesu

Kwota 1000 zł – 20000 zł
 Termin Od 1 do 36 mies.
 RRSO Od 69.02 % do 591.54 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu Do 7 dni roboczych
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Aasa dla Biznesu

Aasa dla biznesu należy do firmy Aasa Polska, funkcjonującej na rynku przedsiębiorstw pożyczkowych od 2012 roku. Aasa dla biznesu jest ofertą pożyczki ratalnej kierowaną do przedsiębiorców, niewielkich firm potrzebujących pomocy finansowej. Jest to oferta, w której klient może ubiegać się od 1000 złotych aż do 20 000 złotych na okres od 1 do 36 miesięcy.

Oferty pożyczek w Aasa dla Biznesu

Aasa dla biznesu oferuje pożyczki ratalne dla przedsiębiorców. Minimalna kwota pożyczki to 1 000 złotych a maksymalna 20 000 złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi od 1 do aż 36 miesięcy bez względu na wysokość zaciągniętej pożyczki. Każde zobowiązanie niesie za sobą dodatkowe koszty takie jak oprocentowanie (stała stopa wynosi 10%) czy opłata przygotowawcza – zależna od wysokości pożyczki oraz okresu jej spłaty. Oferta firmy zakłada konsultację w sprawie dostosowywania terminu spłaty pożyczki, jeśli zajdzie taka potrzeba. W przypadku chęci wcześniejszej (niż zakładana) spłaty pożyczki, należy uzgodnić jedynie pozostałą do spłaty kwotę w porozumieniu z reprezentantem firmy.

W przypadku niemożności spłaty pożyczki w terminie również należy skonsultować się z pracownikiem Aasa dla biznesu, który pomoże szybko znaleźć rozwiązanie sytuacji odpowiednie dla obu strony – pożyczkobiorcy oraz pożyczkodawcy.

Wnioskowanie pożyczki w Aasa dla Biznesu

Procedura wnioskowania pożyczki w firmie odbiega nieco od standardowych procedur dla pożyczek online. Po otwarciu strony internetowej firmy należy wybrać kwotę pożyczki oraz okresu spłaty pożyczki, podanej w ilości rat. Przy pomocy znajdującego się na stronie kalkulatora kosztów można obliczyć całkowity koszt pożyczki.

Po wykonaniu wyboru należy kliknąć przycisk z napisem „Złóż wniosek w Aasa”. Formularz wniosku złożony jest z dwóch części. Najpierw należy uzupełnić dane osobowe takie jak imię i nazwisko, PESEL, NIP działalności gospodarczej, numer dowodu osobistego, adres e-mail, adres zameldowania, numer telefonu, status mieszkaniowy i inne. Wymaga się również informacji o posiadanych innych pożyczkach bądź kredytach. W tym momencie można dookreślić sposób wypłaty pożyczki. Następnie należy uzupełnić część wniosku związaną z danymi firmy – nazwa firmy, siedziba, wykonywana działalność.

Po wysłaniu wniosku instytucja drogą telefoniczną poinformuje o decyzji oraz możliwej kwocie pożyczki. W przypadku zgody na propozycję firmy, klient otrzyma do przeczytania wzór umowy, która następnie zostanie dostarczona kurierem na podany adres. Po podpisaniu dokument zostaje odesłany do Aasa dla biznesu. Wypłata pożyczki zostanie zrealizowana w ciągu doby od doręczenia umowy. Czas realizacji może wydłużyć się w niektórych przypadkach do 7 dni.

Wymagania uzyskania pożyczki w Aasa dla Biznesu

Oferta Aasa dla biznesu jest przeznaczona dla przedsiębiorców posiadających działalność gospodarczą, która jest zarejestrowana w Polsce. Przedsiębiorca musi również spełnić podstawowe wymagania, obowiązujące w większości firm pożyczkowych. Są to:

 • Wiek od 18 lat wzwyż
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Ważny dowód osobisty
 • Stałe zamieszkanie oraz zameldowanie na terenie Polski
 • Brak zaległych długów weryfikowany przez firmę Aasa Polska w rejestrach finansowych oraz bazach dłużników (Biuro Informacji Kredytowej, BIG Info Monitor, KBIG, ERIF Biura Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A).
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz osobistego adresu e – mail

Zalety Aasa dla Biznesu

 • Ciekawa oferta przygotowana dla przedsiębiorców
 • Wcześniejsza możliwość spłaty zobowiązania
 • Brak zabezpieczeń i poręczeń
 • Wysoka kwota pożyczki

Wady Aasa dla Biznesu

 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Aasa dla Biznesu

Oficjalna strona aasadlabiznesu.pl
 Adres ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
 Telefon 801 40 40 40
 Adres e- mail info@aasapolska.pl

Opinie o firmie Aasa dla Biznesu

1000,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *