50k a week Logowanie

Rejestracja w 50k a week

Założenie konta w 50K-a-week jest niezwykle proste. To na tyle intuicyjny proces, że żaden – nawet rozpoczynający dopiero przygodę w wirtualnym świecie – użytkownik nie będzie miał z tym problemu. Wystarczy wejść na oficjalną platformę i uzupełnić formularz online widoczny po prawej stronie witryny. Wniosek wymaga podania danych osobowych takich jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod kierunkowy
 • Unikatowe hasło

Ważne, aby hasło było długie oraz trudne do odgadnięcia. Powinno składać się z małych i wielkich liter, a także cyfr czy znaków specjalnych. Kolejno klient musi zaakceptować wszelkie wymagane zgody dotyczące ofert marketingowych, warunków korzystania z serwisu i polityki prywatności – z którymi uprzednio trzeba się dokładnie zapoznać – po czym kliknąć przycisk zatytułowany Rozpocznij teraz. Następnie konsument zostanie automatycznie przekierowany do osobistego brokera. Portal zapewnia, że współpracują z godnymi zaufania i niezawodnymi specjalistami. Broker zostaje przypisany użytkownikowi w zależności od regionu zamieszkania, by mógł zapewnić jak najlepszą pomoc i doskonale dopasowane usługi.

Logowanie w 50k a week

Na adres e-mail system wygeneruje wiadomość z linkiem aktywacyjnym w celu potwierdzenia tożsamości. Po kliknięciu linku klient przeniesie się do platformy 50K-a-week, gdzie należy w puste pole wpisać kod. Kod zostanie przesłany za pośrednictwem wiadomości SMS na telefon komórkowy. Proces weryfikacji najczęściej zajmuje około 5 minut. W przypadku problemów pełna i szczegółowa instrukcja jest dostępna na oficjalnej stronie 50K-a-week.

Konsument, aby uzyskać pełny dostęp do serwisu, musi wpłacić środki finansowe. Tylko w ten sposób aktywuje swoje konto. Minimalna kwota depozytu wynosi 942 zł. Od tego momentu klient ma możliwość handlować udziałami znanych firm na świecie, jak i aktywami, towarami oraz walutami cyfrowymi.

50k a week logowanie


Warunki w 50k a week

50k a week logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o 50k a week

50K-a-week to oprogramowanie umożliwiające handel w czasie rzeczywistym. Celem serwisu jest pomoc w uzyskaniu zarobku każdemu początkującemu traderowi oraz profesjonalistom. Platforma przekonuje, że nad skomplikowanym algorytmem, na którym opiera się działanie kryptobota, pracowało kilku wybitnych przedsiębiorców i wykwalifikowany dział analityczny. Portal gwarantuje:

 • Najnowocześniejsze technologie świata – kryptobot na podstawie analiz z przyszłości i obecnych trendów w ciągu sekundy podejmuje właściwe decyzje rynkowe. Ponadto serwis zapewnia szybkie, sprawne i bezpieczne transakcje, a także aktualizacje handlowe
 • Stały zysk – zarówno przy spadku cen, jak i przy wzroście (według autorów)
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs – w tym łatwa w obsłudze platforma

Oferta 50k a week

Głównymi zadaniami użytkownika są otwieranie i zamykanie transakcji, kontrolowanie bota, gromadzenie zysku, optymalizowanie ustawień dotyczących akceptowalnego ryzyka, a także wpłata, wypłata lub reinwestycja profitów. Dostępne udziały firm wraz z przykładami:

 1. Sportowe marki – Nike i Adidas
 2. Technologia – Apple oraz IBM
 3. Branża fast food – McDonald’s
 4. Platformy streamingowe – w tym Netflix
 5. Operatorzy sieci komórkowych – Vodafone

Rozpoczynając inwestowanie w jakiekolwiek projekty tradingowe, warto wcześniej zasięgnąć porady specjalistów. Na polskim rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową pomocą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Wiarygodność brokerów zalecanych przez poszczególne platformy inwestycyjne można bardzo łatwo sprawdzić poprzez szczegółową analizę ich licencji, pozwoleń, certyfikatów oraz czy dana jednostka podlega odpowiedniemu nadzorowi finansowemu. W Polsce jest to Komisja Nadzoru Finansowego (KNF).

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety 50k a week

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady 50k a week

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt 50k a week

Oficjalna strona pl.50kaweek.best
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy 50k a week to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w 50k a week?

Jedynym sposobem na usunięcie konta, jest kontakt z pracownikiem firmy.

💰 Jak zacząć?

Zarabianie na platformie jest banalnie proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt.

Opinie o 50k a week

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *