1Click2Cash Logowanie

Logowanie w serwisie nie jest możliwe, ponieważ platforma nie daje możliwości założenia konta. Taka jest polityka firmy, która chce jak najbardziej uprościć wzięcie pożyczki bez zbędnego zakładania konta.

1click2cash logowanie


Pożyczka w 1Click2Cash

1click2cash login

Warunki pożyczki w 1Click2Cash

Kwota 1000 zł – 10000 zł
 Termin Od 6 do 24 mies.
 RRSO Od 51.56 % do 536.83 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie 1Click2Cash

1Click2Cash.pl – to serwis internetowy, którego właścicielem jest firma Collection Link. 1Click2Cash oferuje pożyczki krótkoterminowe oraz ratalne. Firma współpracuje z przedsiębiorstwami finansowymi cieszącymi się zaufaniem klientów i dużym bezpieczeństwem.

Wykwalifikowani pracownicy firmy 1Click2Cash indywidualnie dopasowują ofertę do wymagań klienta i jego sytuacji finansowej.

Dostępne kwoty pożyczek to, w przypadku tak zwanych „chwilówek” do 1500 złotych, a w przypadku pożyczek ratalnych od 1000 złotych aż do 10 000 złotych. Ostatecznie do klienta należy decyzja o warunkach i wysokości pożyczki.

Oferty pożyczek w 1Click2Cash

W ofercie firmy 1Click2Cash można znaleźć zarówno pożyczki krótkoterminowe jak i ratalne. Kwota pożyczek krótkoterminowych wynosi od 500 do 1500 złotych z koniecznością spłaty od 5 do 30 dni. Kwota, o jaką można się ubiegać w ramach pożyczki ratalnej to od 1000 złotych do aż 10 000 złotych. Okres spłaty wynosi w tym przypadku od 6 do 24 miesięcy.

Przy podejmowaniu decyzji o kwocie pożyczki i okresie spłaty można skorzystać z dostępnego na stronie głównej firmy kalkulatora pożyczkowego, który szczegółowo oblicza wszystkie koszty związane z pożyczką. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w każdej chwili klient może skonsultować się z doradcą firmy 1Click2Cash przez podany na stronie internetowej pod zakładką „Skontaktuj się” numer telefonu lub adres e-mail firmy pożyczkowej.

Wnioskowanie pożyczki w 1Click2Cash

Proces ubiegania się o pożyczkę w firmie 1Click2Cash jest bardzo prosty i składa się jedynie z trzech kroków. Na głównej stronie internetowej można znaleźć suwaki ustawiające wysokość pożyczki oraz okres jej spłaty. Kalkulator pożyczkowy widoczny poniżej suwaków dokładnie oblicza szczegółowe koszty związane ze wzięciem wybranej kwoty pożyczki i czasu jej spłaty. W przypadku ustawienia odpowiednich parametrów i zatwierdzenia ogólne kwoty pożyczki włączając jej koszty, należy kliknąć „Dalej”. Wciśnięcie przycisku przenosi na kolejną stronę, w której znajduje się prosty formularz wniosku. Wystarczy uzupełnić go danymi osobistymi, takimi jak imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz numer PESEL czy numer dowodu.

W każdej chwili można również wrócić się do wyboru kwoty pożyczki w przypadku zmiany zdania dostępnym przyciskiem „Wstecz”. Po sprawdzeniu poprawności wpisanych danych oraz zatwierdzeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy kliknąć „Wyślij wniosek”.

Podanie zostanie wysłane do firmy i poddane rozpatrzeniu. W przypadku pozytywnej decyzji klient zostaje poinformowany drogą SMS-ową, bądź e-mailową na numer lub adres podany we wniosku.

Kolejny krok to podpisanie umowy z firmą, drogą, o której klient zostanie poinformowany przez pracownika firmy. Po dokonaniu wszystkich formalności kwota pożyczki zostanie natychmiastowo przelana na konto bankowe klienta.

Wymagania uzyskania pożyczki w 1Click2Cash

Aby uzyskać pożyczkę w firmie 1Click2Cash, należy spełnić standardowe wymagania, stawiane przy ubieganiu się o pożyczkę w większości instytucji oferujących usługi pożyczkowe. Są to:

 • Wiek od 21 lat (należy zwrócić uwagę, iż dolną granicą wieku nie jest wiek pełnoletni jak w przypadku wielu wymagań firm pożyczkowych)
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Stały dochód miesięczny, który umożliwia spłatę pożyczki
 • Status konsumenta w zgodzie z prawem polskim
 • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego
 • Własny adres e-mail

Zalety 1Click2Cash

 • Brak górnej granicy wieku
 • Minimum formalności
 • Długi okres spłaty pożyczki ratalnej
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej

Wady 1Click2Cash

 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt 1Click2Cash

Oficjalna strona 1click2cash.pl
 Adres Al. Hrabska 4, 05-090 Raszyn
 Telefon 667 724 400
 Adres e- mail kontakt@collectionlink.pl

Opinie o firmie 1Click2Cash

1000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *