123pożyczki.pl Logowanie

 

Logowanie w serwisie 123pozyczki.pl jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wystarczy kliknąć napis znajdujący się na stronie głównej “Zaloguj”.

Po czym zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

123pozyczki logowanie


Pożyczka w 123pożyczki.pl

123pozyczki login

Warunki pożyczki w 123pożyczki.pl

Kwota 100 zł – 20000 zł
 Termin Do 24 mies.
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1900 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat

wniosek o kredyt


O firmie 123pożyczki.pl

123pozyczki.pl jest platformą pośredniczącą pomiędzy klientami a pożyczkodawcami. Serwis pomaga potencjalnym pożyczkobiorcom znaleźć ofertę dla nich najkorzystniejszą i dopasowaną do ich indywidualnych możliwości finansowych.

Firma gwarantuje minimum formalności oraz szybki i łatwy proces wnioskowania pożyczki. Kwota pożyczki w ofertach dostępnych w serwisie wynosi od 100 do nawet 20 000 złotych. Oferowana przez firmę 123pozyczki.pl pomoc jest całkowicie darmowa.

Oferty pożyczek w 123pożyczki.pl

Platforma oferuje pożyczki na najkorzystniejszych dla klienta warunkach, po wypełnieniu jedynie krótkiego formularza wniosku. Kwota pożyczki dostępna w ofertach znajdujących się w serwisie wynosi od 100 do nawet 20 000 złotych. Okres konieczności spłaty pożyczki wynosi do 24 miesięcy.

Jak podaje firma średnia kwota pożyczki wnioskowanej przez platformę to 1900 zł z koniecznością jej spłaty do 6 miesięcy, przy RRSO równym 49%. Nowi klienci, ubiegający się o pożyczkę w serwisie po raz pierwszy mogą jednak wystąpić o pożyczkę na czas do 3 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w 123pożyczki.pl

Po otwarciu głównej strony należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Przycisk przekierowuje na stronę z formularzem wniosku. Pierwszym krokiem jest wskazanie czy jest to pierwsza, czy kolejna pożyczka wnioskowana w serwisie. Jeśli jest to kolejna, należy otworzyć osobiste konto klienta w platformie 123pozyczki.pl.

Nowi klienci mają dostęp do wyboru pożyczki w wysokości od 1000 do 1900 zł. Jest ona darmowa, RRSO wynosi 0% a okres spłaty pożyczki to 3 miesiące. Wysokość raty w tym przypadku wynosi, w zależności od kwoty pierwszej pożyczki od 333 do 633 zł. Kolejno,  po dokonaniu wyboru, należy uzupełnić formularz wniosku danymi osobistymi jak imię i nazwisko, adres e-mail, aktualny i aktywny numer telefonu komórkowego, numer dowodu osobistego,  numer PESEL, adres zameldowania oraz w jakim celu ubiegamy się o pożyczkę. Należy również podać odpowiedzi na pytania dotyczące zamieszkania oraz wpisać osobisty numer konta bankowego. Po sprawdzeniu wypełnionego formularza oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobistych należy wysłać wniosek.

Ostatnim etapem procesu wnioskowania pożyczki jest weryfikacja tożsamości – należy wysłać przelew z własnego konta bankowego klienta, podanego we wniosku w symbolicznej kwocie 3 złote. Po wykonaniu przelewu należy, zatwierdzić go klikając na stronie internetowej 123pozyczki.pl „Wykonałem przelew”. Zaksięgowanie przelewu klienta inicjuje proces rozpatrzenia wniosku przez firmę. O decyzji klient zostanie poinformowany drogą SMS-ową, e-mailową bądź telefoniczną w ciągu doby od zatwierdzenia przelewu. Należy pamiętać, że spłaty pożyczki powinny być zgodne z ustalonymi w umowie terminami płacenia rat.

Wymagania uzyskania pożyczki w 123pożyczki.pl

Ponieważ 123pozyczki.pl jest platformą pośredniczącą i przedstawia oferty wielu przedsiębiorstw finansowych, wymagania uzyskania pożyczki nie są sprecyzowane. Firma przedstawia jednak ogólne warunki konieczne do spełnienia w przypadku ubiegania się o pożyczkę. Są to:

 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 • Ważny dowód osobisty
 • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Stałe dochody miesięczne, które umożliwiają spłatę pożyczki
 • Status konsumenta w zgodzie z prawem polskim
 • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
 • Osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego
 • Własny adres e-mail
 • Brak niespłaconych pożyczek w 123pozyczki.pl

W przeciwieństwie do większości firma 123pozyczki.pl nie wyklucza klientów wpisanych do krajowych rejestrów dłużników – można posiadać negatywną historię kredytową.

Zalety 123pożyczki.pl

 • Pierwsza pożyczka do 1900 zł za darmo
 • Możliwość uzyskania pożyczki osobom ze wpisami w rejestrach dłużników
 • Długi termin spłaty zobowiązania
 • Minimum formalności

Wady 123pożyczki.pl

 • Pośrednik

Kontakt 123pożyczki.pl

Oficjalna strona 123pozyczki.pl
 Adres Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail 123pozyczki@123pozyczki.pl

Opinie o firmie 123pożyczki.pl

100,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *